*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
فوتبالیست مسلمان نخستین مسجد شهر سبیا در اسپانیا را بنا می‌کند
حوزه/ یک فوتبالیست مسلمان سابق در سبیای اسپانیا اعلام کرد که می خواهد پس از ۷۰۰ سال در این شهر نخستین مسجد را برای مسلمانان بنا کند.
۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۴:۱۵
دادگاه به ساخت مسجد در ایندیانا رای مثبت داد
حوزه/ با وجود اینکه شکایت گروهی، ساخت مسجد را یک سال به تعویق انداخت، دادگاه ایندیانا به ساخت مسجد در شهر کارمل در همیلتون کانتی رای مثبت صادر کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۳:۱۵
مسلمانان آتن نسبت به اندازه مسجد آتن اعتراض کردند
حوزه/ رئیس انجمن اسلامی یونان ضمن اعتراض به اندازه کوچک و حقیر نخستین مسجد آتن گفت: که ساختمان ساخته شده برای این مسجد بیشتر شبیه یک کیوسک غول پیکر می باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۵
نخستین مسجد شهر پیکتو در کانادا آغاز به کار کرد
حوزه/ مسلمانان شهرستان پیکتو در کانادا، با کمک های اجتماعی موفق به خرید یک کلیسای خالی از سکنه شده و آن را به نخستین مسجد و مرکز اسلامی در شهرشان تغییر کاربری دادند.
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۵
نخستین مسجد شهر مدفورد در ماساچوست افتتاح می شود
حوزه/ به گفته روزنامه های محلی در شهر مدفورت در ایالت ماساچوست، نخستین مسجد و مرکز اسلامی این شهر که مکان آن یک ماه پیش خریداری شده قرار است به زودی آغاز به کار کند.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۳:۲۵
نخستین مسجد جزایر غربی اسکاتلند، به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است
حوزه/ نخستین مسجد ساخته شده در جزیره لویس از جزایر غربی اسکاتلند که برای جامعه اسلامی کوچک این منطقه ساخته شده، هم اکنون به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده و بسیاری از گردشگران می خواهند که این مکان بازدید کنند.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۹:۰۰
نخستین مسجد در یوکان کانادا رسما آغاز به کار کرد
حوزه/ نخستین مسجد منطقه یوکان در شهرکانادایی وایت هورس که با کمک جامعه اسلامی از یک انبار حمل و نقل تغییر کاربری داده، آخرهفته رسما افتتاح شد و در روز درهای باز به تمام مردم شهر خوش آمد گفته شد.
۱۳۹۷/۷/۸ - ۲۰:۳۰
نخستین مسجد شهر آتن، به زودی افتتاح می شود
حوزه/ به گفته یک مقام عضو هیئت مدیره مسجد اسلامی، نخستین مسجد رسمی کشور اروپایی یونان، از سال ۱۸۳۳ میلادی تاکنون در شهر آتن، پایتخت این کشور به زودی آماده بهره برداری می شود.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۰۹:۵۳
برای نخستین بار:
مسجدی در هند «گفتمان میان ادیانی» برای غیرمسلمانان برپا کرد
حوزه/ مسجد قبه در حیدرآباد هندوستان، که یکی از مساجد سبک معماری مصری در این کشور می باشد، برای نخستین بار در نشست گفتمان میان ادیانی، درهایش را به روی غیرمسلمانان گشود.
۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۰:۵۹
نخستین مسجد در مالزی «صدقات دیجیتالی» می پذیرد
حوزه/ مسجد الفلاح در سوبانگ جایا، نخستین مسجد در کشور مالزی است که از این پس کمک های خیریه و زکات های اهداء شده توسط مردم را به صورت اینترنتی می پذیرد که این پروژه طرح «صدقات دیجیتالی» نام نهاده شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۱:۲۱