*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۵ رمضان ۱۴۴۰ \ Tuesday, May 21, 2019
نخستین مسجد جزیره مسیحیان متعصب در اسکاتلند افتتاح شد
حوزه/نخستین مسجد جزیره لویس در اسکاتلند با تلاش حامیان مسلمانان و کمک های مالی مردمی از سرتاسر دنیا روز جمعه و پیش از ماه مبارک رمضان افتتاح شد. برخی مسیحیان افراطی از ساخت این مسجد اعلام نارضایتی کرده اند.
۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
نخستین مسجد در داونتری انگلیس افتتاح شد
حوزه/ شهر داونتری در انگلستان نخستین مسجد خود را با حضور رهبران مذهبی مسلمان و شخصیت های دینی کاتولیک و متدویست، شهردار و رئیس پلیس افتتاح کرده و از این پس خانواده های مسلمان در این منطقه مکانی برای اجتماعات مذهبی خواهند داشت.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۰۵
مسلمانان شهر کارمل در ایندیانا نخستین مسجدشان را می سازند
حوزه/ تمامی رهبران مدنی و پیشوایان ادیان و حتی شهردار موافقت شان را با ساخت نخستین مسجد شهر کارمل در ایندیانا اعلام و آن را نشانه تنوع جمعیتی موفقیت آمیز دانسته اند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۳:۱۵
نخستین مسجد در شهر فلورانس ایتالیا ساخته می‌شود
حوزه/ مسلمانان شهر فلورانس ایتالیا بالاخره پس از تلاش‌های فراوان و در پی فروش زمینی از سوی کلیسای کاتولیک می‌توانند اقدام به احداث یک مسجد کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۸:۵۵
پروژه مرمت قدیمی‌ترین مسجد عمان رو به پایان است
حوزه/ مرمت مسجد باستانی المضمار، قدیمی‌ترین مسجد عمان رو به پایان قرار دارد. گفته می‌شود این مسجد نخستین مسجدی است که در استان داخلیه عمان بنا شده است.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۲۳:۳۰
یک مقام اسلامی در یونان:
مسلمانان آتن نیاز فوری به یک مسجد دارند
حوزه/درحالی که سال‌هاست مقامات یونانی مدعی هستند که مسجد آتن، نخستین مسجد رسمی در کشور یونان قرار است ساخته شود، اما این مسجد هنوز آماده فعالیت نیست و نیم میلیون مسلمان این کشور در زیرزمین ها و مراکز غیربهداشتی به عبادت می‌پردازند.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۹:۱۰
نخستین مسجد تمام وقت ایالت نیوهمپشایر ساخته می‌شود
حوزه/ یک تازه مسلمان آمریکایی اهل ایالت تنسی قصد دارد نخستین مسجد تمام وقت را در ایالت نیوهمپشایر راه اندازی کند. این مسجد قرار است مکانی برای نزدیک سازی اعضای جامعه باشد.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۰۰:۰۵
پس از سال‌ها چالش قانونی صورت گرفت؛
تائید مجوز ساخت نخستین مسجد شهر بندیگو در استرالیا
حوزه/ شورای شهر بندیگو در ایالت ویکتوریای استرالیا که سال‌ها با سنگ اندازی‌های قانونی مانع ساخت نخستین مسجد این شهر شده بود بالاخره مجبور شد مجوز ساخت این مرکز اسلامی را صادر کند.
۱۳۹۶/۵/۴ - ۱۷:۵۳
تکمیل پروژه ساخت نخستین مسجد یونان اوایل ماه آینده
حوزه/ سرانجام پس از سال‌ها تعلل و با تاخیر فراوان، پروژه ساخت نخستین مسجد یونان به زودی و تا اوایل ماه آینده به پایان می‌رسد.
۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۰۸:۲۱
با افزایش جمعیت مسلمانان؛
نخستین مسجد کوبا ساخته می شود
حوزه/ با افزایش جمعیت مسلمانان کوبا، قرار است به زودی نخستین مسجد این کشور در هاوانا ساخته شود.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۲۰:۱۲