*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
حجت الاسلام والمسلمین دارستانی:
ماندگار شدن شیخ عباس قمی ها به واسطه تکریم پدر و مادر است
حوزه/ ماندگار شدن نام افرادی مانند شیخ عباس قمی تکریم و احترام پدر و مادر بود، بنابراین منشاء بسیاری از گرفتاری های انسان کم اهمیتی به پدر و مادر است.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۹:۱۷
آیه‌ها و آینه‌ها (۳۴۲)
راز شگفت انگیز پیاده شدن شیخ عباس قمی از اتوبوس
حوزه/ گاهی اصرار شدیدی به انجام کاری داریم غافل از این‌که صدمه‌ای شدید و شاید جبران ناپذیری بر ما وارد می‌کند و گاهی چنان از عاقبت و نتیجه‌ی کاری واهمه داریم که تصور انجام آن برایمان مشکل است...
۱۳۹۶/۶/۵ - ۱۱:۵۹
آیه‌ها و آینه‌ها(۲۶۶)؛
شیخ عباس قمی و نوشتن کتاب در کنار جاده
در اعصار مختلف همواره افرادی بوده‌اند که نسبت به روحانیت نگاه بدبینانه داشته‌اند و به دنبال بدنام کردن و تنزل جایگاه روحانیت و به تبع آن، اسلام بوده‌اند، اما غافل از آن‌ که عزت و ذلت به فرموده حق‌تعالی از آن اوست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۷
آیه‌ها و آینه‌ها (۲۱۳)؛
راز موفقیت حاج شیخ عباس قمی در تالیف کتب
حوزه/ واضح و مسلم است هیچ احدی بدون تلاش و کوشش فراوان به موفقیت قابل توجهی دست پیدا نمی‌کند و انصافاً علمای شیعه با جدیت، تلاش و پشتکار فوق‌العاده‌ای موفق شده‌اند جهان تشیع را به چنین جایگاهی برسانند.
۱۳۹۵/۷/۲۹ - ۰۹:۲۲
آیه‌ها و آینه‌ها(۲۰۵)؛
ماجرای تشنگی مرحوم محدث قمی
حوزه/ طلب آمرزش برای اموات و خیرات کردن برای آنان که حقیقتاً دستشان از دنیا کوتاه است و آرزوی بازگشت به این دنیا و فرستادن حتی یک صلوات را دارند از وظایف ماست که موجب گشایش در زندگی‌مان نیز می‌گردد.
۱۳۹۵/۷/۱۵ - ۰۹:۳۵
آیه ها و آینه ها(۲۰۲)؛
شیخ عباس قمی در مسجد مملو از جمعیت سخنرانی نکرد!
حوزه/ در عصر حاضر بازار غرور و خودبینی بین مردم داغ است. از افراد بی دین گرفته تا مدعیان دین که بعضا ناخواسته وارد وادی تکبر شده اند و به سرعت جلو می‌روند، اما خداوند انسان را از صفت رذیله تکبر و غرور نهی کرده است.
۱۳۹۵/۷/۸ - ۰۹:۰۸
حرم حضرت عباس(ع) یک میلیون "مفاتیح الجنان" چاپ می کند
حوزه/ آستان مقدس حضرت عباس(ع) از تصمیم خود برای چاپ و انتشار یک میلیون نسخه از کتاب مفاتیح الجنان خبر داد و افزود: این نسخه ها میان عتبات مقدس و مراکز اسلامی داخل و خارج عراق توزیع می شود.
۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۱۰:۴۵
آیه ها و آینه ها؛(۱۸۸)
راز معروف شدن کتاب های شیخ عباس قمی
حوزه/ اگر کسی برای خدا کار کند، کارش می گیرد و چون رضای خدا در آن است، سال­ها و قرن­ها کار او در ذهن و خاطر مردم نسل بعد از نسل می ماند و می چرخد.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۶:۲۴
آیه ها و آینه ها(۱۰۴)
برای آبادانی مساجد مانند شیخ عباس قمی عمل کنیم
حوزه/ شاید بتوان گفت مهمترین پایگاه و محل اجتماع مومنین برای توسعه دین مبین اسلام مسجد است، پایگاهی که در قرآن و روایات بر آن تأکید بسیار شده و آبادانی آن موجب گستردگی دین و اتحاد بیشتر مسلمین می گردد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۸
آیه ها و آینه ها(۶۵)
بی قراری صاحب مفاتیح الجنان برای قضا شدن یک مستحب
حوزه/ با تعجب دیدم پدرم مرحوم محدث قمی برخاسته و با ناراحتی بسیار، مشغول گريه كردن است، از او پرسيدم : چرا اشك مى ريزيد؟ علت ناراحتی شما چیست؟
۱۳۹۴/۶/۲۶ - ۱۸:۰۹