*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۶ رجب ۱۴۴۰ \ Saturday, March 23, 2019
رئیس بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌:
مناسبات اجتماعی انسان را به سوی اخلاق سوق می دهد
حوزه/ رئیس بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: مناسبات اجتماعی بشر را انسانی تر نموده و او را به فطرت، معنویت و اخلاق سوق و مدارای مبتنی بر اخلاق و علم را در میان بشر گسترش دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۶
تجلیل بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی از پروفسور مایکل کوک
حوزه/در راستای گسترش همکاری‌های علمی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با خاورشناسان اسلام پژوه، تدوام همکاری پروفسور مایکل کوک با بنیاد پژوهش‌های اسلامی صورت پذیرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۴
مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی:
طلاب نیارهای ادیان را شناسایی و زبان های خارجی را بیاموزند
حجت الاسلام مرویان حسینی گفت: طلاب اگر نگاه ها و نیازهای ادیان را بشناسند، زبان های خارجی را به درستی بیاموزند و از زمینه های ارتباطی که به واسطه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وجود دارد، استفاده کنند می توانند در حوزه تبیلغ و فرهنگ سازی، پژوهش و تحقیق و گفتگوهای علمی و اجتماعی موفق عمل کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۰۹:۱۵
حجت الاسلام مرویان:
عدم توجه به رفتار کریمانه علل بسیاری از آسیب های اجتماعی است
مدیر عامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: امروز بیش از هر زمانی نیاز به رفتار های کریمانه گروه های مختلف داریم و بخش زیادی از آسیب های اجتماعی به علت کم توجهی به این امر در نظام اجتماعی ما است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۵:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
پایگاه های دینی مرکز ارتباطات اجتماعی اند
حوزه / مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، پایگاه های دینی را مرکز ارتباطات اجتماعی خواند و گفت: جایگاه مبلّغان دینی، یک سرمایه اجتماعی است که می تواند به افزایش سرمایه های اقتصادی، فرهنگی و امنیتی بیانجامد.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۳:۱۴