*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ شوال ۱۴۴۰ \ Friday, June 21, 2019
رئیس بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی‌:
مناسبات اجتماعی انسان را به سوی اخلاق سوق می دهد
حوزه/ رئیس بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: مناسبات اجتماعی بشر را انسانی تر نموده و او را به فطرت، معنویت و اخلاق سوق و مدارای مبتنی بر اخلاق و علم را در میان بشر گسترش دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۶
تجلیل بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی از پروفسور مایکل کوک
حوزه/در راستای گسترش همکاری‌های علمی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با خاورشناسان اسلام پژوه، تدوام همکاری پروفسور مایکل کوک با بنیاد پژوهش‌های اسلامی صورت پذیرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۴
مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی:
طلاب نیارهای ادیان را شناسایی و زبان های خارجی را بیاموزند
حجت الاسلام مرویان حسینی گفت: طلاب اگر نگاه ها و نیازهای ادیان را بشناسند، زبان های خارجی را به درستی بیاموزند و از زمینه های ارتباطی که به واسطه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وجود دارد، استفاده کنند می توانند در حوزه تبیلغ و فرهنگ سازی، پژوهش و تحقیق و گفتگوهای علمی و اجتماعی موفق عمل کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۰۹:۱۵
حجت الاسلام مرویان:
عدم توجه به رفتار کریمانه علل بسیاری از آسیب های اجتماعی است
مدیر عامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: امروز بیش از هر زمانی نیاز به رفتار های کریمانه گروه های مختلف داریم و بخش زیادی از آسیب های اجتماعی به علت کم توجهی به این امر در نظام اجتماعی ما است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۵:۲۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
پایگاه های دینی مرکز ارتباطات اجتماعی اند
حوزه / مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، پایگاه های دینی را مرکز ارتباطات اجتماعی خواند و گفت: جایگاه مبلّغان دینی، یک سرمایه اجتماعی است که می تواند به افزایش سرمایه های اقتصادی، فرهنگی و امنیتی بیانجامد.
۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۳:۱۴