*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۴ محرم ۱۴۴۰ \ Monday, September 24, 2018
مدیر جامعه‌الزهرا (س) در همایش طلاب جدیدالورود:
دشمن بدون هیچ ترحمی کمر به نابودی کشور بسته است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با بیان اینکه افق نگاه طلاب، شهید اول‌ها و شهید ثانی‌ها باشد، چهار هدفی را که بانوان طلبه باید در مسیر طلبگی پیش روی خود قرار دهند، برشمرد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۷:۵۴
حجت الاسلام والمسلمین مدنی تبیین کرد:
سیاست‌های کلی جامعه الزهرا در سال جدید تحصیلی
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا(س)،در آستانه سال تحصیلی جدید، سیاست‌های کلی این نهاد آموزشی را تبیین کرد.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۷:۱۳
مدیر جامعه‌الزهرا(س) :
بانوان مبلغ، سربازان و سرداران جبهه فرهنگی هستند /لزوم توجه به مهارت سخنوری در تبلیغ
حوزه/ مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه سخن مبلغان باید قول سدید، محکم و استوار باشد، تصریح کرد: مخاطبان از ما انتظار قول سدید را دارند، بنابراین اگر سخنان ما سدید و برخاسته از وحی و آموزه‌های وحیانی و قرآنی و روایی باشد، تأثیرگذار خواهد بود.
۱۳۹۷/۶/۱۵ - ۱۶:۴۱
مدیر جامعه‌الزهرا (س):
دغدغه مدیران و کارمندان باید بهره‌وری باشد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدنی گفت: کسانی که به ولایت امیرالمومنین علیه‌السلام متوسل نشدند مجبور شدند در استنباط از آیات الهی به قیاس و استحسان و آرای خود پناه ببرند و گرفتار نظرات متناقض شدند.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۱:۱۰
دیدار مدیر شئون دینی و مضیف آستان مقدس امیرالمؤمنین(ع) با مدیر جامعه الزهرا (س)
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا در دیدار مدیر شئون دینی و مضیف آستان مقدس امیرالمؤمنین (علیه السلام) هر اقدامی در تقویت جریان اربعین را گام نهادن در مسیر اهل بیت علیهم‌السلام و خدمت به مکتب ایشان دانست.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۷:۰۲
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی:
اخلاق مداری سرلوحه فعالیت های جامعه الزهرا (س)است
حوزه/ مدیر جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها تصریح کرد: در این مجموعه علمی حوزوی، فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی انجام می‌شود، اما اصل، اخلاقیات است.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۸:۰۴
مدیر جامعه الزهرا(س) تاکید کرد:
ضرورت ورود به عرصه آینده پژوهی برای برنامه‌ریزی صحیح سازمانی
مدیر جامعةالزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به اهمیت «آینده‌پژوهی» در برنامه‌ریزی‌های سازمانی بیان داشت: نباید به خاطر کارهای روزمره از این مسئله بسیار مهم غافل شویم.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۳:۳۹
رئیس ستاد اجرایی همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای مطرح کرد:
ارسال بیش از دو هزار مقاله به همایش تبیین اندیشه دفاعی امام خامنه‌ای
حوزه/ به جهت تدوین الگوی دفاعی و گفتمان‌سازی اندیشه و دیدگاه دفاعی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، فرهنگ‌سازی و عملیاتی کردن این اندیشه در سطح ملی و بین‌المللی، طی ۴ سال با کمک و همکاری مراکز علمی کشور در حال پیگیری و اجرا است.
۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۶:۵۵
مدیر جامعه‌الزهرا(س) مطرح کرد:
اجرای طرح تربیت مترجم در جامعه الزهرا(س)/ انتشار نخستین شماره مجله قرآنی «آلاء الرحمن»
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی گفت: برای بهره‌مندی از ظرفیت بین‌المللی این مؤسسه علمی حوزوی، طرح تربیت مترجم را کلید زدیم که در این طرح، ۴۰ نفر پذیرش می‌شوند و شرکت‌کنندگان، ظرافت‌های فن ترجمه را در دو بخش ترجمه انگلیسی و عربی می‌آموزند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۰:۵۰
مدیر جامعه الزهرا(س) خواستار شد؛
توجه ویژه به عنصر زمان در برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌ها
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدنی از همه بخش‌ها و واحدهای جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها خواست تا در برنامه‌ها و فعالیت‌های خود، به زمان نگاه ویژه‌ای داشته باشند و کارهای خود را زمان‌بندی کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۶:۳۰