*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Saturday, December 15, 2018
در نشست خبری:
فعالیت‌های علمی پژوهشی جامعه‌الزهرا(س) تشریح شد/ پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از ۲۰ آذرماه
حوزه/ مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اشاره کرد و گفت: فراخوان پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سطح دو، سه و چهار از روز پنجشنبه ۱۵ آذرماه اعلام می‌شود.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۲۶
مدیر جامعه الزهرا(س): ضعف در اطلاع رسانی فعالیت ها باید برطرف شود
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین مدنی به انتشار سالنامه آماری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اشاره کرد و افزود: در این مجموعه بزرگ علمی هر روز کارهای فراوانی انجام می‌شود، ولی متاسفانه در ارائه گزارش آماری این فعالیت‌ها ضعف جدی وجود دارد، از این رو همه بخش‌ها نسبت به این مساله اهتمام جدی داشته باشند.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۰:۵۵
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام:
ملت ایران با اراده‌ای پولادین بر عهد خویش در مبارزه با استکبار ایستاده است
حوزه/ جامعه الزهرا علیهاالسلام به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران همگام با اقشار مختلف امت بزرگ اسلامی بار دیگر با شهدای عزیز و امام شهیدان و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرده و در راهپیمایی بزرگ سیزده آبان حضور فعال خواهد داشت.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۴:۳۱
پیام تسلیت حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی در پی درگذشت استاد جامعه‌الزهرا(س)
حوزه/ مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در پیامی، درگذشت یکی از اساتید این مؤسسه علمی آموزشی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۱۴:۲۵
انتصاب جدید در جامعه الزهرا
حوزه/ مژگان اسماعیلی رئیس جدید اداره امور نخبگان و استعدادهای برتر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام شد.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۶:۵۱
مدیرجامعه الزهرا(س):
شایعه‌پراکنی‌ نوعی سرقت از خزانه اعتبار و آبروی افراد است
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین مدنی با انتقاد از برخی شایعه‌پراکنی‌ها گفت: گاهی در گفته‌ها و نوشته‌ها نسبت‌هایی به دیگران می‌دهیم که دور از تقواست و سرقت از آبرو و دزدی از ذخیره اعتبار افراد است. حتی اگر نسبت به کسی بغض و کینه‌ای داریم یا او را قبول نداریم، حق ریختن آبرویش را نداریم.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۸:۳۵
مدیر جامعه الزهرا در گردهمایی دانشجویان دانشکده هدی مطرح کرد:
نقش دانش و تکنولوژی در تغییر موازنه قدرت جهانی کشورها و ملت‌ها
حوزه/ مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با توصیه به دانشجویان دانشکده هدی مبنی بر اینکه افق پیش روی خود را درمان دردهای امت اسلام قرار دهند گفت: درس خواندن ما به عنوان یک سلول از پیکره امت اسلام در این لحظه از تاریخ بشریت باید به گونه‌ای باشد که بتوانیم در بازسازی تمدن اسلامی مانند قطعه ای از یک پازل عمل کنیم.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۴:۲۵
تجمع خودجوش طلاب و اساتید جامعه الزهرا در اعتراض به تصویب FATF
حوزه/ طلاب و اساتید جامعه الزهرا علیهاالسلام در تجمعی خودجوش خواستار هوشیاری، مقاومت و تدبیر مناسب مسئولان در برابر فشارهای خارجی مستکبران به سرکردگی آمریکا شدند و با فریاد بلند اعتراض خود را نسبت به ترس و وادادگی در برابر دشمنان و پذیرش کنوانسیون‌های زیانبار برای کشور اعلام کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۰۹:۵۲
مدیر جامعة‌الزهرا علیهاالسلام :
طلاب ۳۳ کشور جهان درجامعة‌الزهرا علیهاالسلام تحصیل می کنند
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با اشاره به حضور طلاب ۳۳ کشور جهان در سال جاری خاطرنشان ساخت: حضور ارزشمند طلاب از ۸۰ کشور جهان تاکنون سبب شده تا دوره‌های تربیت مترجم به سه زبان ترکی، عربی و انگلیسی در این مرکز راه‌اندازی شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۴:۱۷
مدیر جامعه‌الزهرا (س) در همایش طلاب جدیدالورود:
دشمن بدون هیچ ترحمی کمر به نابودی کشور بسته است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با بیان اینکه افق نگاه طلاب، شهید اول‌ها و شهید ثانی‌ها باشد، چهار هدفی را که بانوان طلبه باید در مسیر طلبگی پیش روی خود قرار دهند، برشمرد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۷:۵۴