*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
معاون تبلیغ حوزه علمیه تهران مطرح کرد:
فعالیت ملی گرایان برای ایجاد فاصله بین مردم و دین
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه تهران با اشاره به فعالیت برخی از ملی گرایان در ایام نوروز برای ایجاد فاصله بین مردم و دین، بیان کرد: این موضوع نیاز به مقابله دارد و اهمیت تبلیغ در این ایام را بیشتر نشان می دهد.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۵:۰۹
یک پژوهشگر دینی مطرح کرد:
اسلام دین غم و اندوه نیست/ تاکید اهل بیت(ع) بر شاد زیستن
حوزه/ یک پژوهشگر دینی با تأکید بر این که اسلام دین غم و اندوه نیست، به آیات قرآنی و روایات اهل بیت(ع) که تأکید بر زندگی شاد دارند، اشاره کرد.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۲:۲۷
استاد حوزه علمیه تهران در گفتگو با «حوزه»:
اسلام دین گوشه گیری و عزلت نشینی نیست/ آثار دینی و اجتماعی صله ارحام
حوزه/ حجت‌الاسلام ارکیان با تاکید بر ضرورت رعایت حدود شرعی در ارتباطات فامیلی، گفت: نباید به بهانه اینکه «سالی یکبار است» خودمان را توجیه کنیم، بعضی وقت‌ها همین یک بارها باعث سقوط و تنزل انسان می شودد و یک لحظه غفلت، یک عمر پشیمانی به دنبال دارد.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۰۸:۰۵
حجت‌الاسلام والمسلمین علم الهدی تبیین کرد:
راه های دستیابی به تحول و حال خوش معنوی
حوزه/ تولیت مدرسه علمیه علم‌الهدی تهران گفت: چنانچه انسانی می‌خواهد به احسن الحال دست یابد، باید در تقویت ایمان خود بکوشد و آن جز با اخلاص، تقوا و عمل صالح محقق نمی‌شود. از این رو بهترین و عالی‌ترین چیزی که بنده می‌تواند به خدا تقدیم کند، اخلاص است.
۱۳۹۶/۱/۸ - ۰۷:۳۵
استاد حوزه علمیه تهران مطرح کرد:
شبکه‌های مجازی؛ عامل تضعیف صله ارحام
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام القائم(عج) تهران با اشاره به اهمیت صله ارحام از دیدگاه اسلام، گفت: در سال های اخیر گسترش شبکه‌های مجازی تا حدودی این سنت حسنه را تحت تأثیر قرار داده است و بی تو‌جهی به این مسئله خطر تضعیف بینان خانواده‌ها را به دنبال دارد.
۱۳۹۶/۱/۶ - ۰۱:۰۵
مدیر موسسه تخصصی امام خمینی(ره) تهران:
مردم در سفرها از یاد خدا غافل نشوند/ تخریب محیط زیست، تضییع حق الناس است
حوزه/مدیر موسسه تخصصی امام خمینی(ره) تهران با اشاره به حضور مردم در طبیعت و تفرجگاه‌ها، بر محافظت از این سرمایه‌های حیاتی تاکید و تصریح کرد: محافظت و مراقبت از این منابع طبیعی و خدادادی بر همه لازم است و هر گونه کوتاهی در این زمینه و آسیب رساندن به این سرمایه‌های عمومی، حق الناس و بلکه حق الله می‌باشد.
۱۳۹۶/۱/۵ - ۰۸:۴۱
مدیر مرکز تخصصی تفسیر اسراء تهران:
محور پیام نوروزی رهبری، اشتغال بر پایه تولید داخلی بود
حوزه/ مدیر مرکز تخصصی تفسیر اسراء تهران، گفت: یکی از عوامل اثرگذار در بخش تولید و اشتغال، پشتیبانی و حمایت دولت از تولیدکنندگان داخلی است، به این صورت که دولت با برطرف کردن موانع تولید، و ارائه تسهیلات مناسب، مسیر را برای کارخانه‌های تولیدی هموار سازد.
۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۳:۰۷
مدیر حوزه علمیه تهران:
فرهنگ‌سازی، عامل مهمي در تحقق اقتصاد مقاومتي است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان تهران، با اشاره به شعار سال تعیین شده از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: يكي از مهم‌ترين مسائلي كه در اين باره مي‌تواند اثرگذار باشد، فرهنگ سازي است.
۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۵:۱۸
حجت الاسلام و المسلمین کبیریان در گفتگو با «حوزه»:
در دید و بازدیدهای نوروز حدود شرعی رعایت شود/ جذب جوانان مستعد به حوزه رسالت طلاب در ایام نوروز
حوزه/ معاون حوزه علمیه استان تهران با تاکید بر ضرورت رعایت حدود شرعی در دید و بازدیدهای نوروزی، گفت: تبلیغ چهره به چهره طلاب در ایام نوروز فرصت مناسبی برای جذب جوانان مستعد به حوزه‌های علمیه است.
۱۳۹۶/۱/۱ - ۰۱:۳۵
مدیر حوزه علمیه تهران در گفتگو با «حوزه»:
در میهمانی های نوروزی حدود شرعی رعایت شود/ اجرای طرح نوروزی «هر طلبه یک همسفر» در حوزه تهران
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمی صادق با اشاره به اجرای طرح «هر طلبه یک همسفر» در حوزه تهران، گفت: تربیت طلاب فاضل و انقلابی با هدف تامین نیروهای مورد نیاز نظام اسلامی و حوزه‌های علمیه از اهداف اجرای این طرح می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۹