*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۵ رمضان ۱۴۴۰ \ Tuesday, May 21, 2019
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مؤمنی:
ترویج‌دهندگان سبک زندگی غربی‌ها جاهل هستند
حوزه/ سخنران آستان کریمه اهل‌بیت(س) با تأکید بر اینکه برخی برای نزدیک شدن به غربی‌ها،‌ بی‌حجابی را در جامعه ترویج می‌دهند، اضافه کرد: این افراد جاهل هستند چراکه از مشکلات سبک زندگی غربی‌ها آگاهی ندارند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۷:۴۹
نماینده پارلمان افغانستان:
غربی ها با تشکیل اتحادیه، انسجام خود را به رخ مسلمین می کشند
حوزه/ نماینده پارلمان افغانستان گفت: غربی ها با تشکیل اتحادیه، اتحاد و انسجام خود را به رخ مسلمین می کشند، ابراز داشت: امیدواریم وحدت مسلمین با روشن گری‌های علمای اسلام افزایش یابد.
۱۳۹۳/۹/۳ - ۱۰:۴۹
عضو خبرگان رهبری؛ دور ماندن از کتاب تسلط غربی‌ها را افزایش می‌دهد
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: غربی‌ها می‌خواهند ملت‌های مسلمان از کتاب دور باشند و مسلمانان را در جهل نگه‌دارند و از این طریق سلطه خود را بر این کشورها افزایش دهند.
۱۳۹۳/۸/۲۸ - ۱۱:۵۴
معاون تبلیغ حوزه:
غربی‌ها هم به کاربرد امر به معروف اذعان دارند
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه با بیان این که غربی‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که کارشان اشتباه بوده و مردم باید نسبت به اتفاقات جامعه حساس باشند گفت: غرب از عملکرد خود پشیمان است، ولی متاسفانه برخی ها معمولاً سعی می‌کنند، تحت تأثیر آن‌ها، تفکرات دینی خود را منکر شوند.
۱۳۹۳/۸/۲۷ - ۱۱:۰۱
امام‌جمعه موقت کازرون: غربی‌ها ارزشی برای انسانها قائل نیستند
حوزه/ امام جمعه موقت کازرون گفت: نشست فرمایشی آمریکا و هم‌پیمانانش در پاریس اجرای نمایشنامه خیمه‌شب‌بازی علیه گروهک داعش است.
۱۳۹۳/۷/۷ - ۱۷:۵۷
آیت‌الله العظمی سبحانی: شر داعش دامن غربی‌ها را می‌گیرد
داعش دست پرورده غربی هاست و آنان باید بدانند که اینها افعی شده و به سوی خود آنها باز خواهند گشت؛ زیرا مربی و غیر مربی برایشان فرقی ندارد و هر کسی که سر راهشان باشد را از دم تیغ می‌گذرانند
۱۳۹۳/۵/۴ - ۱۵:۲۲
تلاش غربی ها برای مصادره مهدویت!
غربی‌ها در حوزه مهدویت کارهای تخصصی انجام می‌دهند و حتی در اسرائیل مرکز شیعه شناسی ایجاد کرده‌اند و افراد آموزش دیده خود را به کشورهای اسلامی می‌فرستند!
۱۳۹۳/۴/۱۸ - ۱۰:۴۴
حوزه خراسان: غربی‌ها مرزی جز عدول از ارزش‌ها را نمی‌شناسند
اگر ملت ایران از همه اصول و موازین اسلامی و انقلابی خود عدول کند و خانه عزت و اعتبار پیامبر و ائمه معصومین (علیهم السلام) را با دست های خود ویران نماید، آن وقت ممکن است جهان‌خواران او را به عنوان یک ملت ضعیف و فقیر و بی‌فرهنگ به رسمیت بشناسند.
۱۳۹۳/۱/۲۰ - ۱۳:۰۴
آیت‌الله العظمی مکارم
غربی‌‌ها حیات خود را در ناامنی دنیا می‌بینند
غربی ها حیات خود را در نا امنی دنیا می ببیند تا بتوانند سلاح های خود را برای کشتار مردم دنیا فروخته ، سرمایه ملت ها را غارت کنند.
۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۳