*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
احکام صنفی | پزشکی (۴)؛
دانشجویان با دستورات غیرشرعی در مؤسسات پزشکی چه کنند؟
حوزه/ پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری به انتشار احکام شرعی صنف های گوناگون، مطابق با نظرات آیت الله العظمی خامنه ای می پردازد که «حوزه نیوز» این احکام را منتشر خواهد کرد.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۱۶:۲۰
انتقاد امام جمعه بیرجند از عملکرد برخی وزرای دولت
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تغییر و تحول در وزارت خانه ها که گاهی بیجا صورت می گیرد جز فرصت سوزی فایده دیگری ندارد، لذا تا جایی که ممکن است باید سیاست ها را ادامه داد و نقص ها را برطرف کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
دانشجویان مراقب باشند مطالبه‌گری آن‌ها سوژه دشمنان نشود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر تداوم روند مطالبه گری دانشجویان، گفت: مطالبه گری باید با حلم صورت گیرد، ازاین‌رو ضروری است مراقب باشید سوژه به دشمنان و بدخواهان ندهید و مطالبه شما تحت‌الشعاع قرار نگیرد.
۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۵:۵۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دانشجو باید به دنبال حق طلبی باشد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دانشجو باید به دنبال حق طلبی باشد و خود را با آن تطبیق دهد و اگر این اصل درست نشود به نتیجه مطلوبی نمی توان دست پیدا کرد.
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۹:۴۸
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه‌ها تدریس شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به نقش ویژه اساتید و دانشجویان در راستای اجرایی کردن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: باید این بیانیه به عنوان متن درسی در دانشگاه‌ها تدریس شود.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۱۰
آیت الله مصباح یزدی:
مواظب نفوذی های های فریب خورده باشید/ اختلافات سلیقه را با گفت وگو حل کنید
حوزه/اگر این اندیشه امام راحل را باور کردیم، باید بپذیریم، که می توان اسلام را با پیروی از رکن رکین انقلاب یعنی ولی فقیه، اجرا کرد و اگر این باور را نداشته باشیم بدانیم باهر کشوری مذاکره کنیم، شکست حتمی خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۳
پذیرش طلاب شیعه و سنی در دانشگاه مذاهب اسلامی آغاز شد
حوزه/ ثبت نام در آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی(ویژه طلاب) کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از امروز ششم بهمن آغاز شد.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۱:۴۸
مدیر حوزه علمیه استان لرستان:
بودجه کل حوزه های علمیه به اندازه یک دانشگاه مادر نیست
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر بودجه کل حوزه های علمیه حتی به اندازه بودجه یک دانشگاه مادر نیست، گفت: اهداف نظام و حوزه های علمیه اهداف مشترکی هستند و نباید این چنین حوزه های علمیه مورد بی مهری و هجمه قرار گیرند .
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۹:۱۳
تحلیل جالب آیت الله العظمی جوادی آملی از علم دینی و غیردینی ؛
وقتی علم دینی در دانشگاه جاری باشد، دانشجو روسری را کنار نمی گذارد
حوزه/ حضرت آیت الله جوادی آملی با تاکید بر اسلامی سازی دانشگاه ها گفتند: وقتی علم دینی در دانشگاه در جریان باشد، نه تنها این دانشجو روسری را کنار نمی گذارد بلکه سجاده را در آغوش خواهد گرفت، دانشجویان اگر با این تفکر تربیت شوند آنگاه خواهند توانست بین اشکالات موجود در کشور و اصل دین، مرزبندی قائل شوند و نابسامانی ها را به پای دین نگذارند.
۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۴:۴۵