*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ \ ۱۲ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Friday, January 18, 2019
آیت الله العظمی مظاهری:
کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام مصداق کم‌فروشي است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در درس اخلاق خود گفتند:كم‏ فروشى‏، فقط هنگام فروش جنس محقّق نمي‌شود؛ بلکه کوتاهي در انجام کار، در همۀ مشاغل و تحويل محصول ناتمام نيز مصداق کم‌فروشي است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۷
تصاویر/ جلسه درس اخلاق در مرکز مدیریت حوزه های علمیه
عکس: جهانبخش پیری پور
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۴
آیت الله العظمی مظاهری:
رباخوردن و ربادادن عادی شده است
حوزه/ آیت الله العظمی مظاهری گفتند: متأسفانه در زمان حاضر، رباخوردن و ربادادن عادي شده و بعضي مثل اينکه بخواهند با حیله‌های شرعی موش را آب بکشند و بخورند، ربا مي‌خورند. رشوه‌خواری‌ و رشوه‌دادن نیز چنين است. معمولاً انجام کارها و فیصله‌دادن پرونده‌ها و گشودن گره‌ها، بدون پارتی‌بازی یا رشوه مشکل است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۰
تصاویر/ درس اخلاق استاد قرائتی در مدرسه علمیه معصومیه(س)
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۹
توصیه آیت الله العظمی مظاهری به جوانان:
عمر خود را به تماشاي فيلم و سريال و شنيدن موسيقي‌ نگذرانید
حوزه/ آیت الله العظمی مظاهری گفتند: در قيامت بابت اتلاف وقت مؤاخذه خواهند شد. آن دسته از افراد که شبانه‌روز، خود را سرگرم کارهايي مانند تماشاي فيلم و سريال و شنيدن موسيقي‌ مي‌کنند و به فکر کار، مطالعه، خدمت به خلق خدا و عبادت نيستند و عمر خود را به بطالت و بيهودگي مي‌گذرانند، از زندگي، حاصلي جز پوچي نصيب آنان نمي‌گردد، در آخرت نيز گرفتار خواهند بود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۱
استاد حوزه در جمع طلاب خوی:
راه حل مشکلات بشر در قرآن و روایات اهل بیت(ع) است
حوزه/ استاد حوزه علمیه آذربایجان‌غربی گفت: راه حل مشکلات بشر در قرآن و روایات اهل بیت(ع) است و اگر انسان نسبت به خدای متعال بی تفاوت باشد، از خدا دور می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۳:۲۴
آیت الله العظمی مظاهری تبیین کردند:
سه اسلحۀ مبارزه با شیاطین
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: رفیق شايسته و مونس خوب، کسي است که دين و اخلاقش مطلوب باشد و در راهنمايي و ارشاد رفيق خود کوتاهي نکند، ولي متأسفانه چنين کسي کم پیدا می‌شود. بعضي دوستان، متدیّن و خوش اخلاقند، خیرخواه همديگرند، امّا در ارشاد يکديگر دچار رودربایستی مي‌شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۶:۲۸
آیت الله العظمی مظاهری تبیین کردند:
سه بلاي خانمان‌سوز از دیدگاه اميرالمؤمنين(ع)
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: اگر قدري روابط اجتماعي را در نظر بگيريم، مي‌فهميم که صفات رذيله‌اي مانند حسد، کبر، کينه‌، بخل، غرور و طمع، مضرتر و خطرناک‌تر از بلاي فقر يا بيماري دائمي است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۶:۲۳
واکنش بیت آیت الله سعادت پرور به برخی حواشی اخیر
حوزه / جمعی از طلاب و دانشجویان بدون آنکه نامی از فردی ببرند از دیدگاه های فردی که خود را شاگرد مرحوم آیت الله العظمی بهجت و مرحوم آیت الله سعادت پرور می داند سوال کردند. بیت آن مرحوم نیز پاسخ داد: فرد مزبور مورد تایید نمی باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۲۰:۰۱
در مدرسه امام صادق(ع) ممسنی مطرح شد؛
‌اخلاق عملی فرد را به اهداف نزدیک می کند
حوزه/ مقام معظم رهبری فرموده اند که باید همین طور که در زمینه‌های مختلف مانند نماز، روزه و غیره اهتمام می شود نسبت به اخلاق نیز اهتمام داشته باشیم.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۰:۲۴