*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۹ شعبان ۱۴۴۰ \ Wednesday, April 24, 2019
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران:
امروز نیازمند جهانی شدن فرهنگ و تفکر مهدویت هستیم
حوزه/ حجت الاسلام حیدری با تأکید براین که امروز نیازمند جهانی شدن فرهنگ و تفکر مهدویت هستیم، گفت: نگاه عمیق و دقیق نسبت به این فرهنگ ارزشمند دینی موجب گسترش و جهانی شدن آن می شود.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۰:۴۷
رسیدگی دادگاه گرجستان به شکایت مسلمانان به سبب ممانعت از ساخت مسجد
حوزه/ دادگاهی در شهر باتومی در کرانه دریای سیاه و گرجستان، پس از دو سال معطلی بالاخره به شکایت مسلمانان از مقامات شهرداری که مانع ساخت مسجد شده بودند رسیدگی می کند.
۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۱:۴۳
شکستن شیشه ها و تخریب اموال مسجد داندی موجب نگرانی مسلمانان شد
حوزه/ در ساعات اولیه روز گذشته زمانی که اعضای جامعه اسلامی شهر داندی در اسکاتلند، برای اقامه نماز صبح به مسجد وارد شدند، متوجه شکستن شیشه ها و تخریب اموال این مسجد می شوند.
۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۲۳:۵۰
مصاحبه هنرمند ایرانی با مسلمانان شهر سن آنتونیو
حوزه/ یک هنرمند مسلمان ایرانی با آغاز پروژه ای با نام «روبرویی با اسلام»، قصد دارد با جامعه اسلامی سن آنتونیو مصاحبه کرده و تصاویر آنان را منتشر سازد.
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۵:۲۱
کلیسای متدیست در ولز به مسجد تغییر کاربری داده می شود
حوزه/ جامعه اسلامی شهرستان گویینز در ولز انگلستان اعلام کرده اند که قصد دارند یک کلیسای متدیست قدیمی را به مسجد تغییرکاربری داده و از آنجا به عنوان نمازخانه، مرکز اسلامی و مکانی برای آموزش و پرورش میان ادیانی و دینی استفاده کنند.
۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۷:۱۰
مسجد بزرگ در فیجی افتتاح شد
حوزه/ روز گذشته مسجد بزرگی با هزینه ۱.۵ میلیون دلار در شهر لوتوکا، دومین شهر پرجمعیت فیجی رسما افتتاح شد و ساکنان منطقه از این پس مکانی برای اقامه نماز خواهند داشت.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۷:۱۲
انتقاد مسلمانان استرالیا از نقش تفرقه آمیز سیاستمداران در ترویج اسلام هراسی
حوزه/ صدها تن از مسلمانان استرالیا با امضای بیانیه ای علیه سخنرانی های تبعیض آمیز و نژادپرستانه سیاستمداران استرالیایی انتقاد کرده و از آنان خواستند امنیّت جامعه را فدای پیشی گرفتن در مراتب سیاسی نکنند.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۴:۴۰
یک نفر در پی حملات علیه ۵ مسجد بیرمنگام بازداشت شد
حوزه/ درحالی که روز پنج شنبه حملاتی علیه ۵ مسجد شهر بیرمنگام از جمله شکستن پنجره ها و خسارت وارد کردن به ساختمان این مراکز به وقوع پیوست، ۱ مظنون توسط پلیس بازداشت شد.
۱۳۹۸/۱/۳ - ۱۸:۳۵
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین:
اشرافی گری باعث فاصله گرفتن بین مسئولین و مردم می شود
حوزه/ مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین گفت: مسئله اشرافی گری امروز باعث شده که بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد شود که باید این صفت زشت را بیش از همیشه از جامعه پاک نماییم.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۲
با شرکت در کارگاه آموزشی؛
مبلغان مدارس امین قزوین با روش های جدید تبلیغی آشنا شدند
حوزه/ دوره آموزشی مبلغین امین به مدت دو روز در سالن اجتماعات مدیریت حوزه علمیه قزوین در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۱