*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
استاد حوزه علمیه قزوین:
دشمن برای بی بند و باری جامعه ایران برنامه دارد
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: امروز یکی از برنامه های دشمنان این است که بی بندوباری را در جامعه اسلامی که خون بهای هزاران شهید است، ترویج دهند و ارزش های اسلامی را کمرنگ کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۴:۰۲
حجت الاسلام صالحی:
وضعیت امروز حجاب، زیبنده جامعه اسلامی نیست
مسئول مدرسه علمیه آیت الله صالحی با بیان این که شرایط امروز جامعه در موضوع عفاف و حجاب به هیچ عنوان زیبنده جامعه اسلامی نیست، تصریح کرد: باید با هرگونه ناهنجاری که امنیت اجتماعی جامعه را به مخاطره می اندازد با قاطعیت برخورد قانونی شود.
۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۰۸:۴۸
آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران:
مواضع رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر ژاپن زیربنای قرآنی دارد/ فضای مجازی کانون بدزبانی و هتاکی است
حوزه/ امام جمعه موقت تهران به سفر آقای "شینزو آبه" اشاره کرد و گفت: مواضع حضرت آقا زیربنای قرآنی دارد. خداوند در سوره بقره آیه ۲۱۷ می فرماید، آنقدر می جنگند که شما دست از دین تان بردارد. آنها نمی توانند و واقعا هم نمی توانند. البته پیشگویی مولاست که هرکسی با حق در افتاد، ور افتاد. قطعا ترامپ می داند که یارای مقابله با نظام دینی و نظام حق را ندارد.
۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۴:۰۸
مسلمانان آریزونا عامل حمله به مسجد را بخشیدند
حوزه/ مسلمانان در مرکز اسلامی تمپه در ایالت آریزونای آمریکا زنی را که با دوستش اموال مسجد را تخریب کرده و ویدئوی آن را در فیس بوک منتشر کرده بود، بخشیدند.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۶:۲۵
مدیر مدرسه علمیه محمدیه قائمشهر:
نگاه سیاسی و حزبی به مسأله حجاب آسیب زا است
حوزه/ حجت الاسلام خوبانی با تأکید براین که ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید از حالت شعار خارج شود و به یک خواست و عزم ملی تبدیل شود، تصریح کرد: متأسفانه مسأله حجاب در کشورمان به یک موضوع سیاسی تبدیل شده که به هیچ عنوان صحیح نیست.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۰:۰۴
کمپین مسجدسازی برای شهر "مدیسون" آمریکا آغاز شد
حوزه/ جامعه اسلامی شهر مدیسون ضمن اعلام اینکه مساجد قبلی فضای کافی برای جمعیت رو به رشد مسلمانان را ندارد اعلام کرده که کمپینی برای ساخت یک مسجد جدید راه اندازی کرده است.
۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۱۹:۲۶
در سایه سار رمضان (۲۱)؛
دلیل دعا، ذکر، نافله و مناجات در ماه مبارک رمضان چیست؟
حوزه/ اين دعاهاى ماه رمضان اين روزه ى مـاه رمـضـان، ايـن مـنـاجـات هـا، ايـن تـضـرع هـا، ايـن اذكـار، ايـن نـوافـل در مـاه رمـضـان، هـمـه بـراى ايـن اسـت كـه مـا خـودمـان را اول كمى نورانى كنيم؛ اگر نورانى شديم، آن وقت مى توانيم به ديگران هم برسيم.
۱۳۹۸/۳/۶ - ۰۸:۰۰
مدیر حوزه علمیه قزوین:
امام حسن مجتبی (ع) به دارا بودن اخلاق حسنه و بخشندگی معروف هستند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: امام حسن مجتبی (ع) به دارا بودن اخلاق حسنه وبخشندگی معروف هستند امروز طلاب حوزه علمیه باید ابعاد زندگی سیاسی واجتماعی کریم اهل بیت(ع) را مورد توجه وپژوهش قرارداده وآن ویژگی ها را در جامعه تبیین نمایند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۵:۴۳
عامل شعارنویسی های نژادپرستانه مسجد "پرستون" بریتانیا در بیمارستان روانی بستری شد
حوزه/ مرد ۴۷ ساله ای که اقدام به نوشتن شعارهای نژادپرستانه در مساجد پرستون بریتانیا کرده بود با ۵ فقره برخورد و خسارت مجرمانه تنها به بستری شدن در بیمارستان روانی و دوری از مساجد محکوم گردید.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۲۳:۵۰
امام جمعه بابلسر: زن در جوامع غربی به ابزاری برای تجارت تبدیل شده است
امام جمعه بابلسر به اهمیت مسأله حجاب از نگاه اسلام اشاره کرد و گفت: حجاب عامل تقویت جایگاه و حفظ کرامت بانوان است.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۷:۴۸