*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۱ رمضان ۱۴۳۹ \ Sunday, May 27, 2018
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
کالای قاچاق خیلی ساده و راحت وارد کشور می‌شود/ آیا ورود این کالاها قابل کنترل نیست؟!
حوزه/نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: کالای قاچاق خیلی ساده و راحت وارد کشور می‌شود و با ورود کالای قاچاق تعداد زیادی کارگر بیکار می‌ شوند. کالای قاچاق به‌گونه‌ای نیست که مخفیانه وارد شود، بلکه از طریق گمرک، یا بازارچه‌های مرزی و مناطق آزاد وارد کشور می‌شود و حال جای سؤال باقی می‌ماند که آیا ورود این کالاها قابل کنترل نیست؟!
۱۳۹۷/۱/۶ - ۱۵:۴۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
جلوی ورود کالاهای قاچاق از مبادی رسمی گرفته شود/ واردات بی رویه جوانان را بیکار کرده است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: چرا این همه جنس قاچاق که از مبادی رسمی و از طریق های دیگر وارد می شود، کنترل نمی‌شود؟ حجم اجناس قاچاق وارد شده به کشور چیزی نیست که بار شتر شود و از پشت کوه بیاید.
۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۳:۱۰
برگزاری کمیسیون سیاسی اجتماعی مجلس خبرگان در قم
حوزه/ کمیسیون سیاسی اجتماعی مجلس خبرگان با موضوع بررسی مفاسد اقتصادی و پدیده قاچاق در قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۵
آیت الله مقتدایی در گفت وگو با «حوزه»:
مشکلات تولید و بیکاری درد اساسی جامعه است/ با جلوگیری از قاچاق، تولید افزایش می یابد
حوزه/ قائم مقام جامعه مدرسین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «واردات کالاهایی که در داخل تولید می‌شود به عنوان حرام شرعی و قانونی شناخته شود»، گفت: ایشان فتوا به حرمت ندادند، اما فرمودند، باید به عنوان یک حرام شرعی و قانونی شناخته شود، زیرا این مسئله و قاچاق کالا، اقتصاد کشور را فلج کرده اند.
۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۰۹:۳۷
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دیدار مراجع و علما:
روشنگری های مراجع و علما در مبارزه با قاچاق راهگشا بوده است
حوزه/ مراجع و علما در روشنگری و توصیه ها و رهنمودهای عمومی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز نقش بسیار مهمی دارند و همیشه نیز مردم را به مصرف کالای عمومی تشویق و ترغیب کرده اند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۹
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در درس خارج فقه:
با شعار دادن اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود/ لزوم جلوگیری دولت از ورود اجناس مشابه داخلی
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه با شعار دادن و برگزاری همایش، مشکل اقتصاد کشور رفع و اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود، گفتند: مشکل در صورتی رفع می شود که دولت، فروشنده و مردم به تولید داخلی اهمیت دهند.
۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۰:۱۶
آیت الله العظمی خامنه ای پاسخ دادند؛
حکم خرید کالاهای شانسی
حوزه/ حضرت آیت الله خامنه ای به چند استفتاء دربارۀ: «استفاده از پودر ژلاتین»، «شک در تعداد سجده»، «خوردن و آشامیدن در ظرف طلا و نقره»، «پرداخت صدقه مستحبی به سادات» و... پاسخ گفتند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۵:۳۵
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:
حقوق‌های نجومی وجدان جامعه را جریحه دار کرده است / نهادهای کشوری با هم به حقوق‌های نجومی رسیدگی کنند
حوزه/ متأسفانه نهادهای کشوری، جدا جدا کار کرده و مسائل به جایی نمی رسد؛ مثل موضوع حقوق های نجومی که دولت جداگانه کار می کند؛ دستگاه های اطلاعاتی جداگانه؛ دادگستری جداگانه و ...؛ لذا مشاهده می کنیم مسئله ای که وجدان جامعه را جریحه دار کرده است ، به جایی نمی رسد .
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۴
خطیب جمعه قم؛
مسئولان بنابر دستور رهبر انقلاب، کالاهای قاچاق را مقابل چشم مردم آتش بزنند
حوزه/ راه حل مشکلات کشور، تکیه بر مردم و ظرفیت های عمومی و عدم استفاده از کالاهایی که معادل داخلی آن موجود است و مبارزه با پدیده زشت قاچاق است؛ خواست ما از مسئولین آن است که فرمان مقام معظم رهبری برای مبارزه شدید با قاچاق و آتش زدن کالای قاچاق در مقابل چشم مردم به خوبی اجرا شود.
۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۱۶:۱۱