*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
فرهنگ حاکم بر کلیسا در نگاه اندیشمند آلمانی
حوزه/ استاد دانشگاه پادربورن آلمان یکی از تفاوت های کشیش های کاتولیک و پروتستان را در عدم ازدواج کشیش های کاتولیک دانست و گفت : کشیش های پروتستان می توانند با ازدواج خود، الگودهی نیز انجام دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۲:۳۱
دیدار نماینده رهبری در سوریه با مقام عالی ارتدکس
حوزه/ نماینده مقام معظم رهبری در کشور سوریه بمناست میلاد حضرت مسیح با عالی ترین مقام مسیحی ارتدکس این کشور دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۸:۰۵
پایان ماموریت پانزدهمین سفیر جمهوری اسلامی ایران در واتیکان
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمد طاهر ربانی سفیر جمهوری اسلامی ایران در واتیکان در پایان ماموریت خود، با پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان دیدار کرد.
۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۷:۴۰
هشدار اسقف ایتالیایی:
در سراشیبی کامل قرار داریم/ آموزشگاه‌های تربیت قسیس خالی هستند
حوزه/ اسقف بازنشسته شهر پمپئی ایتالیا گفت: تعداد رو به افزایش مهاجران مسلمان و افزایش سکولاریسم سبب خواهد شد اسلام دین اول این قاره شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۴۵
بازخوانی گفتار امام صدر درباره اسقف کاپوچی؛
اسقف کاپوچی نماد دینی است که از کنج عزلت به عرصه‌ عمل وارد می‌شود
حوزه / امام موسی صدر حدود ۴۰ سال قبل در همایش حمایت از اسقف کاپوچی در سال ۱۹۷۶ می‌گوید: «اسقف کاپوچی نماد دینی است که از معابد و از کنج عزلت به عرصه‌ عمل وارد می‌شود و نماد ایمان به خدا در مسیر خدمت به انسان است.»
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۹
سفير ايران در واتيكان میلاد حضرت مسیح(ع) را تبریک گفت
حوزه/ سفير ايران در واتيكان با تبریک ۲۵ دسامبر به هموطنان مسیحی و عموم یکتاپرستان اظهارداشت: این روز بزرگترین عید رسمی مسیحیان کاتولیک جهان است.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۰۶:۲۰
در جریان سفر پاپ به گرجستان:
اختلاف کاتولیک و ارتدوکس بار دیگر آشکار شد
حوزه/ در جریان سفر پاپ به گرجستان، هیات ارتدوکس در مراسم عبادی که در یکی از ورزشگاه ها برگزار شد شرکت نکردند.
۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۷:۳۱
اسقف اعظم کلیسای کاتولیک شیکاگو:
کاتولیک ها نیازمند گفتگو با مسلمانان هستند/ داعش دشمن تمام ادیان است
حوزه/بلیز کوپیچ اسقف اعظم کلیسای کاتولیک در شیکاگو گفت: وظیفه تمام کاتولیک‌ها به رسمیت شناختن و ترویج صدای مثبت جهان اسلام است که به وضوح خشونت را مردود دانسته و به دنبال آموزه‌های صلح‌آمیز، رحمت و شفقت در دین اسلام است.
۱۳۹۵/۷/۱ - ۱۱:۵۶
پاپ: هر روز اتصال به مسیحیت در اروپا کاهش می یابد
حوزه / رهبر کاتولیک های جهان گفت: حضور مسیحیت در اروپا و وجود افراد بسیاری که علیرغم غسل تعمید از موهبت ایمان بی خبر و از تسلّی دینی بی بهره اند و در زندگی جامعه دینی مشارکت ندارند، چالشی است که همه مذاهب مسیحی را در بر می گیرد.
۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۰۹:۳۲
گفت و گو با برگزیده کتاب سال حوزه
از مسیحیت چه می دانیم؟
مسیحیت و اسلام از ادیان توحیدی و ابراهیمی هستند که متون مقدس هر دو دین شامل پیام مشترکی در موضوعات اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی است. قرآن کریم در آیه ۶۴ سوره آل‌عمران پیروان این ادیان را به تعامل با یکدیگر در توحید و خداپرستی فراخوانده است...
۱۳۹۵/۵/۱۶ - ۱۶:۵۸