*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
پیامهای شما؛
از انتقاد تند به حوزه نیوز تا پیگیری پیامهایی که برای رئیس دفتر تبلیغات ارسال شد
حوزه / تمام پیامهایی که از طریق ارسال به ادمین خبرگزاری حوزه(در شبکه های اجتماعی) یا بخش «ارتباط با ما» در سایت حوزه نیوز ارسال می کنید، مطالعه می شود و به تناوب، تعدادی از این پیامها را منتشر می کنیم. از اینکه با رسانه رسمی حوزه همراهید، خرسندیم.
۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۵:۴۱
تحلیلگر سرشناس رسانه های عربی:
واقعیت جمهوری اسلامی را به خوبی منتقل نکرده ایم
حوزه / دکتر صدقیان گفت: ما اتفاقات و واقعیت جمهوری اسلامی را به خوبی منتقل نکرده ایم. بخش عربی خبرگزاری ها و شبکه هایی مانند العالم، واقعیت ما را منعکس نمی کنند..
۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۹:۱۵
تصاویر/ بازدید مدیر حوزه علمیه خوزستان از خبرگزاری حوزه
عکس: عارف عبداله زاده
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۰۱:۱۸
سردبیر خبرگزاری حوزه اعلام کرد:
رشد ۷ برابری رسانه رسمی حوزه در شبکه های اجتماعی
حوزه / صدرایی عارف گفت: ورود جدی‌تر به شبکه های اجتماعی از رویکردهای خبرگزاری حوزه در سال گذشته بود به طوری که رشد بیش از ۷ برابری در تعداد شبکه های اجتماعی را شاهد بودیم و هم اینک خبرگزاری حوزه دارای ۱۵ اکانت و صفحه رسمی در شبکه های اجتماعی است که با احتساب سایت سه زبانه، دارای ۱۸ درگاه رسانه ای برای انعکاس رویدادهای حوزوی هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۳۸
نشست سردبیران خبرگزاری فارس و خبرگزاری حوزه برگزار شد
حوزه / سردبیران خبرگزاری فارس و خبرگزاری حوزه در نشست مشترک بر ضرورت تعامل و همکاری های رسانه ای تاکید کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۲۰:۲۲