*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۳ رجب ۱۴۴۰ \ Wednesday, March 20, 2019
دو مدرسه در نیوجرسی منوی غذای حلال اضافه کردند
حوزه/ در راستای یک پروژه اسلامی و افزایش جمعیت مسلمانان در نیوجرسی، دو مدرسه در شهر پترسون در این ایالت منوی غذای حلال اضافه کرده اند و در صورت موفقیت آمیز بودن این طرح، دیگر مدارس شهر نیز این منو را اضافه خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۲۱
نخستین بازارچه اسلامی ماهانه در بیرمنگام آغاز به کار کرد
حوزه/ برای نخستین بار یک بازارچه اسلامی به صورت ماهانه آغاز به کار کرد. این بازارچه که شنبه آخر هر ماه برگزار می شود، محصولات و کالاهای اسلامی را با قیمت مناسب در اختیار مسلمانان قرار خواهد داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۵
مطالعه جدید نشان داد:
​مردم هلند تصور غلطی درباره مسلمانان کشورشان دارند
حوزه/ تحقیقات انجام گرفته در ۳۷ کشور نشان داد که هلندی ها تصور می کنند ۲۶% جمعیت کشورشان در خارج از هلند متولد شده اند درحالی که رقم واقعی ۱۲% است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۲:۳۵
نظرسنجی جدید نشان داد:
​مردم استرالیا تخمین درستی از آمار مسلمانان در کشورشان ندارند
حوزه/ یک نظرسنجی ملی که توسط «فیر فاکس آپی سوس» در استرالیا انجام گرفته نشان داد که مردم این کشور تخمین درستی از تعداد مسلمانان نداشته و متصور هستند که رقم ساکنان مسلمان ۶ برابر رقم واقعی است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۸:۲۹
کلنگ آغاز ساخت مسجد در شهر برگهایم آلمان زده شد
حوزه/ اتحادیه اسلامی – ترکی امور مذهبی (دیتیب) روز گذشته در حضور مقامات شهری، کلنگ ساخت مسجد جدیدی را در شهر برگهایم آلمان به زمین زد. انتظار می رود ساخت این مسجد و مرکز فرهنگی، ۲ سال به طول بانجامد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۰۰
در اجلاس انجمن مسلمانان اروپایی مطرح شد؛
​رهبران مذهبی، مسجد بزرگ و زیبایی در بارسلونا می سازند
حوزه/ روحانیون و شخصیت های مذهبی که از کشورهای مختلف در یک اجلاس دینی در شهر بارسلونای اسپانیا شرکت کرده بودند، تصمیم به ساخت مسجد بزرگ و نمادین در این شهر گرفتند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۵:۵۶
جامعه مسلمانان جهان به زودی به سه میلیارد نفر می رسد
حوزه/ روزنامه مسیحی لاکروآ در فرانسه اعلام کرد: در سال ۲۰۶۰ تعداد مسلمانان در جهان از مرز ۳ میلیارد نفر فراتر خواهد رفت.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۰:۳۰
مرکز اسلامی فرهنگی درشمال لندن توسعه پیدا می کند
حوزه/ یک مرکز اسلامی در بارنت واقع درشمال لندن درخواست مجوز ساخت و ساز برای یک ساختمان ۴ طبقه را به شورای این شهر داده است. آن ها همچنین می خواهند یک پارکینگ در پشت بام ایجاد کرده و کلاس های آموزشی برای دانش آموزان مسلمان ایجاد کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۴:۴۲
مرکز تحقیقات «پیو» اعلام کرد:
آشنایی با مسلمانان در اروپای غربی موجب نظر مثبت نسبت به اسلام می‌شود
حوزه/ در یک مطالعه تحقیقاتی و نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات «پیو» انجام شد، آمارها نشان داد که شناخت یک فرد مسلمان از نزدیک و آشنایی شخصی با یک مسلمان در اروپای غربی، باعث ایجاد دیدگاه مثبت مردم غیرمسلمان نسبت به اسلام و جامعه اسلامی می شود.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۵:۲۰
زمین فوتبال متروکه در دالاس به مسجد و مرکز اسلامی تبدیل می‌شود
حوزه/ مسجدی در شهر آلن در دالاس آمریکا قرار است به زودی توسعه پیدا کند. در راستای طرح توسعه این مسجد یک زمین فوتبال متروکه مورد استفاده قرار گرفته و ۱۴ هزار مترمربع مرکز اسلامی را گسترده تر خواهد ساخت.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۲۱:۳۲