*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
افزایش جمعیت مسلمانان ایالت اوهایوی آمریکا
حوزه/ با توجه به شرکت هزاران مسلمان در جشن عید سعید فطر در مرکز اسلامی شهر کلمبوس در اوهایو، اعضای جامعه اسلامی متوجه رشد قابل توجه جمعیت مسلمانان شدند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۷:۱۲
جمعیت مسلمانان جزیره تاسمانی استرالیا با افزایش قابل توجه همراه است
حوزه/ درحالی که شمار مسلمانان جزیره و ایالت تاسمانی در جنوب شرقی استرالیا افزایش یافته است، کمبود فضا برای اقامه نماز و نبود امکانات یکی از مشکلات جامعه اسلامی محسوب می شود.
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۲۰:۱۵
دو مدرسه در نیوجرسی منوی غذای حلال اضافه کردند
حوزه/ در راستای یک پروژه اسلامی و افزایش جمعیت مسلمانان در نیوجرسی، دو مدرسه در شهر پترسون در این ایالت منوی غذای حلال اضافه کرده اند و در صورت موفقیت آمیز بودن این طرح، دیگر مدارس شهر نیز این منو را اضافه خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۳:۲۱
نخستین بازارچه اسلامی ماهانه در بیرمنگام آغاز به کار کرد
حوزه/ برای نخستین بار یک بازارچه اسلامی به صورت ماهانه آغاز به کار کرد. این بازارچه که شنبه آخر هر ماه برگزار می شود، محصولات و کالاهای اسلامی را با قیمت مناسب در اختیار مسلمانان قرار خواهد داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۵
مطالعه جدید نشان داد:
​مردم هلند تصور غلطی درباره مسلمانان کشورشان دارند
حوزه/ تحقیقات انجام گرفته در ۳۷ کشور نشان داد که هلندی ها تصور می کنند ۲۶% جمعیت کشورشان در خارج از هلند متولد شده اند درحالی که رقم واقعی ۱۲% است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۲:۳۵
نظرسنجی جدید نشان داد:
​مردم استرالیا تخمین درستی از آمار مسلمانان در کشورشان ندارند
حوزه/ یک نظرسنجی ملی که توسط «فیر فاکس آپی سوس» در استرالیا انجام گرفته نشان داد که مردم این کشور تخمین درستی از تعداد مسلمانان نداشته و متصور هستند که رقم ساکنان مسلمان ۶ برابر رقم واقعی است.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۰۸:۲۹
کلنگ آغاز ساخت مسجد در شهر برگهایم آلمان زده شد
حوزه/ اتحادیه اسلامی – ترکی امور مذهبی (دیتیب) روز گذشته در حضور مقامات شهری، کلنگ ساخت مسجد جدیدی را در شهر برگهایم آلمان به زمین زد. انتظار می رود ساخت این مسجد و مرکز فرهنگی، ۲ سال به طول بانجامد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۰۰
در اجلاس انجمن مسلمانان اروپایی مطرح شد؛
​رهبران مذهبی، مسجد بزرگ و زیبایی در بارسلونا می سازند
حوزه/ روحانیون و شخصیت های مذهبی که از کشورهای مختلف در یک اجلاس دینی در شهر بارسلونای اسپانیا شرکت کرده بودند، تصمیم به ساخت مسجد بزرگ و نمادین در این شهر گرفتند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۵:۵۶
جامعه مسلمانان جهان به زودی به سه میلیارد نفر می رسد
حوزه/ روزنامه مسیحی لاکروآ در فرانسه اعلام کرد: در سال ۲۰۶۰ تعداد مسلمانان در جهان از مرز ۳ میلیارد نفر فراتر خواهد رفت.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۰:۳۰
مرکز اسلامی فرهنگی درشمال لندن توسعه پیدا می کند
حوزه/ یک مرکز اسلامی در بارنت واقع درشمال لندن درخواست مجوز ساخت و ساز برای یک ساختمان ۴ طبقه را به شورای این شهر داده است. آن ها همچنین می خواهند یک پارکینگ در پشت بام ایجاد کرده و کلاس های آموزشی برای دانش آموزان مسلمان ایجاد کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۴:۴۲