*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ شعبان ۱۴۳۹ \ Saturday, April 21, 2018
معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان:
محدودیتی برای جذب طلبه در حوزه علمیه لرستان وجود ندارد
حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان گفت: امسال ممحدودیتی برای جذب طلبه در حوزه علمیه لرستان وجود ند ارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۴
رئیس شورای حوزه علمیه لرستان در همایش «حوزه انقلابی»:
دفاع تمام قد از ولایت رسالت حوزه انقلابی است/ تحصیل قریب به ۳ هزار طلبه در مدارس علمیه لرستان
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی، دفاع تمام قد از ولایت را رسالت حوزه انقلابی دانست و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) دفاع تمام قد خود را از ولایت به همگان ثابت کردند و امروز ما باید به این رسالت عظیم به خوبی عمل کنیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۲
دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی همدان:
خواص بی بصیرت هزینه های نظام را چند برابر می کنند
حجت الاسلام گرجی با تاکید بر این که بی بصیرتی خواص هزینه های نظام را چند برابر می کند، گفت: هزینه هایی که به جامعه تحمیل می شود به دلیل عدم بصیرت بخشی به افراد است و تا زمانی که مردم آگاه نباشند، نمی توان در برابر مشکلات صف آرایی کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۴
مدیر حوزه علمیه استان لرستان:
۹ دی نماد ولایت مداری و دشمن شناسی ملت ایران است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه ۹ دی روز عبور غیرتمندانه مردم ایران اسلامی از پیچ تاریخی و حساس است، گفت: در این روز تاریخی مردم با بصیرت ایران اسلامی به خوبی اهداف دشمن را شناسایی و فتنه از قبل طراحی شده آنان را خنثی کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۴۲
بصیرت؛ لازمه اقدام انقلابی و «آتش به اختیار» است
حوزه/ حجت الاسلام محمدی گفت: حوزه های علمیه در مرحله اول باید اقدام به بصیرت افزایی در بین طلاب و روحانیان که وظیفه هدایت گری در جامعه را دارند کنند و سپس به کمک آن ها به آموزش مردم بپردازند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۵:۴۷
مدیر حوزه علمیه استان لرستان:
رسالت امروز روحانیت جهانی است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه امروز طلاب رسالت جهانی دارند، گفت: به برکت انقلاب اسلامی طلاب به سراسر دنیا برای تبلیغ دین و آموزه های مکتب اهل بیت(ع) اعزام می شوند و پاسخگوی سوالات و شبهات مخاطبان هستند .
۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۶:۲۱
نماینده ولی فقیه در استان لرستان:
پژوهش ها براساس نیازسنجی انجام شود/ به روز بودن حوزه وابسته به تحقیق و پژوهش است
حوزه/ رئيس شورای حوزه علمیه استان لرستان با تاکید بر این که به روز بودن حوزه وابسته به تحقیق و پژوهش است، گفت: پژوهش ها باید براساس نیازسنجی انجام شود تا خروجی موثری داشته باشند.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۳۲
معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان خبر داد:
ارسال ۴۲۱ اثر به جشنواره علامه حلی(ره)لرستان/ تجلیل از ۴۴ اثر برتر پژوهشی
حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان و دبیر جشنواره استانی علامه حلی(ره) گفت:۴۲۱ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۱۲
مدیر حوزه علمیه استان لرستان:
جشنواره علامه حلی جرأت و شهامت تحقیق را در طلاب ایجاد کرد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت: جشنواره علامه حلی(ره) جرات، شهامت و فرصت تحقیق و پژوهش را برای مبلغان جوان حوزه های علمیه فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۰۵
استاد حوزه علمیه لرستان :
مبلغان ابعاد معرفتی بصیرتی قیام عاشورا را در جامعه تبیین نمایند
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد و استاد حوزه علمیه لرستان گفت:مبلغان ابعاد معرفتی بصیرتی قیام عاشورا را در جامعه تبیین نمایند .
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۴۲