*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
خشم گسترده مسلمانان از اخراج دختران محجبه از مدرسه ای در نیجریه
حوزه/ درحالی که یک مدرسه بین المللی در دانشگاه ایبادان نیجریه ۹ دختر مسلمان را به خاطر حجاب اخراج کرده، یک سازمان اسلامی این اقدام را نپذیرفتی اعلام کرده و تهدید به شکایت کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۰۸:۵۰
سازمان اسلامی ایالت یوتا خواستار رسیدگی به وضعیت اقلیت های مذهبی شد
حوزه/ لیگ عدالت پناهندگان یک سازمان خیریه در ایالت یوتا در آمریکا از مدیران مدارس منطقه خواسته که قوانین مربوط به آزادی های دینی و آزار و اذیت اقلیت های مذهبی را در راستای حمایت از دانش آموزان به روزرسانی کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۹:۲۵
بانوی ورزشکار مسلمان:
چالش ها پیش روی بانوان ورزشکار محجبه در جهان ادامه دارد
حوزه/ یک ورزشکار محجبه مصری تبار در استرالیا که سال ها برای برداشتن ممنوعیت حجاب برای بانوان در رقابت های ورزشی مبارزه کرده می گوید که محدودیت ها و مبارزه ها ادامه دارند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۷:۰۵
زن مسلمان در فرودگاه نروژ مجبور به کشف حجاب شد
حوزه/ یک زن مسلمان در فرودگاه نروژ که ماموران امنیتی در گیت بازرسی او را مجبور به کشف حجاب کرده بودند، دست به شکایت زد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۵:۴۸
دادگاه عالی در ترینیداد به نفع زن پلیس محجبه رای داد
حوزه/ براساس حکم دادگاه عالی در کشور ترینیداد و توباگو، زنان محجبه در اداره پلیس از این پس می توانند باحجاب باشند و مقررات اداره پلیس در این رابطه بایستی تغییر داده شود.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۷:۱۰
استاد مشاور خانواده:
دختران جوان فریب حرف‌های شیطان صفتان را نخورند
حوزه/ استاد دانشگاه و مشاور خانواده گفت: با توجه به اینکه دام‌هایی سر راه دختران جوان است، باید هوشیار باشند که فریب حرف‌های شیطانی و فریبنده انسان‌های شیطان‌صفت را نخورند و با حفظ گوهر عفاف نقش‌های شایسته خویش را در نظام و جامعه اسلامی ایفا کنند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۳۲
دادگاه شهر تایلند، به حجاب داشتن دانش آموزان حکم داد
حوزه/ دادگاهی در استان سونگخلای تایلند، ضمن صدور حکمی اعلام کرد که مدیریت مدرسه بودایی باید به دانش آموزان مسلمان اجازه داشتن حجاب را بدهد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۵۵
تبعیض فروشگاه زنجیره ای مک دونالد علیه زنان محجبه در آمریکا
حوزه/ شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) اعلام کرد به نمایندگی از دو زن مسلمان و محجبه از فروشگاه زنجیره ای مک دونالد به خاطر تبعیض دینی شکایت کرده است.
۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۸:۰۵
امام جمعه سنندج:
ماموستا عبدالرحمن خدایی: وضعیت حجاب در کردستان مناسب نیست
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: وضعیت حجاب در کشور به ویژه در استانی مانند کردستان که از پیشینه دینی و فرهنگی بسیار بالایی برخوردار است، آنچنان مناسب نیست و این وضعیت باید هرچه سریع تر اصلاح شود.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۱:۳۰
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) آشخانه:
مطالبه‌گری مردم و پاسخ‌گویی مسئولان نسبت به حجاب افزایش یابد
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت الزهرا (س) آشخانه گفت: باید مطالبه گری مردم و پاسخگویی مسئولان نسبت به حیا، عفاف و حجاب در جامعه اسلامی پررنگ‌تر شود. ‌
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۱:۵۶