*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
آیت الله یزدی در دیدار رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
هیچ قدرتی نمی تواند جلوی روابط تاریخی ملت ایران و عراق را بگیرد
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: مسئله زائران ایرانی و عراقی غیر از اینکه در ابعاد سیاسی مسئولیت هایی را ایجاد می کند، موضوعی صددرصد مردمی، عاطفی و مذهبی است. تاریخ نشان داده که هیچ قدرتی نتوانسته جلوی این روابط را بگیرد.
۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۲۳:۵۰
آیت‌الله یزدی با انتقاد از برخی برنامه های صدا و سیما:
همه در برابر واجبات مسئولیم/ امام جماعتی را که با مردم ارتباط نداشته باشد قبول ندارم
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از برگزاری برخی محافل تا پاسی از شب و برخی برنامه‌های تلویزیونی، گفت: نتیجه این اقدامات کاهلی به نماز در وقت صبح است. توجه به فرایض وظیفه‌ای است که همه ما در مقابل آن مسئولیم.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۲:۴۳
آیت الله یزدی در جمع حافظان قرآن:
عمل به قرآن مهم‌تر از حفظ آن است/ نباید ما یک قرآنی تنها باشیم
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: عمل به قرآن فوق‌العاده مهم‌تر از حفظ آن است و نباید قرآن را حافظ باشیم ولی به آن عمل نکنیم.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۰:۵۴
با سخنرانی آیت الله یزدی:
برگزیدگان آزمون سراسری حفظ قرآن کریم تجلیل می شوند
حوزه/ مدیر کل اواقاف و امور خیریه استان قم از برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ قرآن کریم امروز با حضور آیت الله یزدی در مجتمع فرهنگی آموزشی امامزاده سید علی خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۴:۴۴
با حضور رئیس مجلس بررسی شد:
نگرانی ها و دغدغه های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ارتباط با لایحه FATF
حوزه/ جلسه ویژه‌ای با حضور دکتر علی لاریجانی، ریاست مجلس شورای اسلامی درباره بررسی لایحه FATF در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار گردید
۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۸:۵۳
آیت الله یزدی:
حوزه و روحانیت با همان روحیه انقلابی باید از نظام اسلامی دفاع کند
حوزه/ ما وظیفه داریم که از نظام اسلامی دفاع کنیم؛ روحانیت و حوزه های علمیه همچنان که از ابتدای پیروزی انقلاب حامی و پشتوانه این نظام بوده و همچنان با همان روحیه انقلابی باید از نظام اسلامی دفاع کند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۴۸
واکنش جامعه مدرسین حوزه علمیه نسبت به خروج امریکا از برجام
حوزه/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی بد عهدی آمریکا و خروج از برجام بانیه ای را صادر نمود.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۵۸
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آیت الله مهمان نواز را تسلیت گفت
حوزه/ آیت الله مهمان نواز قبل از انقلاب اسلامی در مبارزه با طاغوت و همراهی حضرت امام خمینی(ره) نقش بسزایی در روشنگری مردم به ویژه در خطه خراسان شمالی داشت و پس از انقلاب نیز همواره در خط ولایت و در سنگر نماز جمعه و مجلس خبرگان رهبری منشأ خدمات ارزشمندی برای نظام اسلامی بود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۰:۱۹
آیت الله یزدی:
اگر تنها به آموزش مستقیم اکتفا کنیم به نتایج مورد نظر خود نمی رسیم
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بهترین و موثرترین شیوه آموزش را آموزش توأمان مستقیم و غیرمستقیم دانست و تاکید کرد: آموزش دیگران باید همزمان به صورت مستقیم و غیرمستقیم صورت بگیرد و اگر تنها به آموزش مستقیم اکتفا کنیم، چه بسا به نتایج موردنظر خود نرسیم.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۳:۱۵
آیت الله یزدی در دیدار استاندار قم:
کسی مخالف شادی مردم نیست/ نباید شادی به ناهنجاری و رقص تبدیل شود
حوزه/رئیس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: کسی منکر شادی مردم نیست، اما نباید این شادی به ناهنجاری و رقص و پای کوبی تبدیل شود به همین دلیل این مسئله و نظارت بر اماکنی مانند قهوه خانه ها نیازمند توجه بیشتری است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۲:۳۲