*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ \ ۷ رمضان ۱۴۳۹ \ Wednesday, May 23, 2018
آیت الله یزدی:
حوزه و روحانیت با همان روحیه انقلابی باید از نظام اسلامی دفاع کند
حوزه/ ما وظیفه داریم که از نظام اسلامی دفاع کنیم؛ روحانیت و حوزه های علمیه همچنان که از ابتدای پیروزی انقلاب حامی و پشتوانه این نظام بوده و همچنان با همان روحیه انقلابی باید از نظام اسلامی دفاع کند.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۲:۴۸
واکنش جامعه مدرسین حوزه علمیه نسبت به خروج امریکا از برجام
حوزه/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی بد عهدی آمریکا و خروج از برجام بانیه ای را صادر نمود.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۷:۵۸
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آیت الله مهمان نواز را تسلیت گفت
حوزه/ آیت الله مهمان نواز قبل از انقلاب اسلامی در مبارزه با طاغوت و همراهی حضرت امام خمینی(ره) نقش بسزایی در روشنگری مردم به ویژه در خطه خراسان شمالی داشت و پس از انقلاب نیز همواره در خط ولایت و در سنگر نماز جمعه و مجلس خبرگان رهبری منشأ خدمات ارزشمندی برای نظام اسلامی بود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۰:۱۹
آیت الله یزدی:
اگر تنها به آموزش مستقیم اکتفا کنیم به نتایج مورد نظر خود نمی رسیم
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بهترین و موثرترین شیوه آموزش را آموزش توأمان مستقیم و غیرمستقیم دانست و تاکید کرد: آموزش دیگران باید همزمان به صورت مستقیم و غیرمستقیم صورت بگیرد و اگر تنها به آموزش مستقیم اکتفا کنیم، چه بسا به نتایج موردنظر خود نرسیم.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۳:۱۵
آیت الله یزدی در دیدار استاندار قم:
کسی مخالف شادی مردم نیست/ نباید شادی به ناهنجاری و رقص تبدیل شود
حوزه/رئیس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: کسی منکر شادی مردم نیست، اما نباید این شادی به ناهنجاری و رقص و پای کوبی تبدیل شود به همین دلیل این مسئله و نظارت بر اماکنی مانند قهوه خانه ها نیازمند توجه بیشتری است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۲:۳۲
آیت الله یزدی در دیدار رئیس سازمان اوقاف:
نظام جمهوری اسلامی غبار غربت را از قرآن زدوده است
حوزه/ طلاب باید در مقالات و تالیفات خود، ارجاع به آیات قرآن را افزایش دهند و حضور ذهن برای اینکار داشته باشند و سازمان اوقاف می‌تواند در این زمینه یعنی توسعه فعالیت‌های قرآنی و دوره‌های حفظ در حوزه علمیه گام‌هایی بردارد.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۵:۲۱
آیت الله یزدی:
نامگذاری سال به «حمایت از کالای ایرانی»، مسئله‌ ای حساب شده و دقیق است / همه برای فراگیر شدن فرهنگ مصرف کالای داخلی تلاش کنند
حوزه/ اگر بخواهیم فرهنگ مصرف کالای داخلی مردمی شود اول باید رجال مملکت این کار را انجام دهند و در ادامه مراجع، علما و روحانیون و سپس عامه مردم برای فراگیر شدن این فرهنگ تلاش کنند.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۴:۰۴
دیدارمدیرحوزه های علمیه خواهران با آیت الله یزدی+ عکس
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با رئیس شورای عالی جامعه مدرسین دیدار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۸
پاسخ آیت الله یزدی به گستاخی یکی از نویسندگان
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این مطلب که برخی به دنبال اشکال بوده و با اشاره به گستاخی یکی از نویسندگان درباره علمای صدر اسلام، ابراز داشت: شمای نویسنده چطور جرأت کردی که بگویی علمای صدر اسلام گیج بوده اند؛ شما گیج هستی که نمی فهمی اسرائیل با عربستان سعودی قرارداد بسته و ائتلاف دارد تا جمهوری اسلامی ایران را ساقط کند.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۲:۲۳
با حضور رئیس جامعه مدرسین و مدیر حوزه های علمیه؛
از کتاب مرجع «منشور حوزه و روحانیت» رونمایی خواهد شد
حوزه/ در اولین اجلاس منشور روحانیت، از کتاب مرجع «منشور حوزه و روحانیت» با حضور آیات یزدی و اعرافی رونمایی خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۵