*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ \ ۱۰ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 16, 2019
آیت الله یزدی در دیدار سردار نقدی:
نظام اسلامی با وجود خطای نابخشودنی سران فتنه به حصر آنان اکتفا کرد
حوزه/اگر پرونده فتنه گران و افرادی که امروز در حصر به سر می برند افشا شود، رسوایی بزرگی برایشان به بار می آید و نظام اسلامی با وجود خطای نابخشودنی سران فتنه، به حصر آن ها اکتفا کرده است.
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۸
آیت الله یزدی :
برخی به دنبال برگرداندن حوزه علمیه به شرایط پیش از انقلاب هستند/خدمت چهارصد ساله در ۴۰سال
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که در این چهل سال بیش از چهارصد سال به این کشور خدمت شده است، گفت: حوزه و نظام اسلامی از یکدیگر جدا نبوده و معتقدان به جدایی حوزه و نظام اسلامی همان معتقدان به جدایی دین از سیاست می‌باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۳
آیت الله یزدی:
سفارشات برخی اشخاص نباید موجب تردید قضات شود
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بر لزوم توجه و مراقبت مسئولان قضایی نسبت به نفس اماره تاکید کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۰۱
عصر امروز در قم برگزار شد:
نشست اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با شورای عالی جامعه مدرسین
حوزه/ نشست اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اعضای شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عصر امروز در جامعه مدرسین برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۲۲:۲۴
نامه مسئول دفتر جامعه مدرسین خطاب به رسانه ها:
مواضع جامعه مدرسین و آ‌یت الله یزدی صرفا از طریق دفتر و سایت رسمی اعلام می شود
حوزه/ همان گونه که بارها اعلام گردیده؛ مواضع جامعه مدرسین حوزه علمیه و ریاست محترم شورای عالی جامعه مدرسین حضرت آیت الله یزدی «دامت برکاته»، صرفا از طریق دفتر و سایت رسمی جامعه مدرسین حوزه علمیه اعلام می‌گردد و هر گونه نقل اخبار و مواضعی که از این طریق منتشر نگردیده و در محافل خصوصی و عمومی شایع شود، نادرست و فاقد اعتبار می‌باشد.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۰:۳۸
در پی نامه آیت الله یزدی به آیت الله العظمی شبیری زنجانی صادر شد؛
بیانیه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
حوزه/ مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی نامه آیت الله محمد یزدی به آیت الله العظمی شبیری زنجانی بیانیه ای صادر کرد.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۲:۴۶
جمعی از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم:
کارنامه مدافعان امروز مرجعیت مشحون از اهانت به مقدسات و مرجعیت و تقلید است
حوزه / جمعی از اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با انتقاد از هجمه به جامعه مدرسین تصریح کردند: ادعای دفاع از مرجعیت از جانب کسانی مطرح می‌شود که سابقه آنان مشحون از بی اعتنایی بلکه اهانت به مقدسات دینی و مرجعیت و اجتهاد و تقلید است. کسانی که تقلید را کار میمون می‌دانستند امروز به یکباره مدافع مرجعیت شده‌اند.
۱۳۹۷/۸/۷ - ۲۱:۴۹