*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ \ ۷ صفر ۱۴۴۰ \ Tuesday, October 16, 2018
کتابخانه شهر لندن میزبان «نمایشگاه اسلام هراسی» می‌شود
حوزه/ کتابخانه ای در شهر لندن ماه آینده میزبان «نمایشگاه اسلام هراسی» خواهد بود تا با سوءبرداشت ها و سیاه نمایی ها علیه جامعه اسلامی در بریتانیا مبارزه کند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۶:۲۹
روزنامه محلی بریتانیا:
آمار مساجد و مسلمانان در بریتانیا رو به افزایش است
حوزه/سخنگوی یکی از روزنامه های محلی بریتانیا اعلام کرد: در سال های اخیر شاهد رشد قابل توجه مساجد و اماکن دینی و مصلی ها در بریتانیا هستیم تا جایی که طبق آمار ها لندن اسلامی تر از بسیاری از سرزمین های مسلمان است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۶:۵۴
جوان مسلمان جان پیرمرد انگلیسی را نجات داد
حوزه/ جوان ۲۴ ساله مسلمان که از محل کارش به منزل باز می گشت متوجه شد که پیرمرد ۹۱ ساله ای روی ریل قطار مترو افتاده است او موفق شد پیرمرد را نجات دهد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۵۲
بیمارستان معروف کودکان در لندن، نمازخانه جدیدی افتتاح کرد
حوزه/ بیمارستان بزرگ کودکان در خیابان اورموند در شهر لندن، طی مراسمی رسمی اقدام به افتتاح نمازخانه جدید و یک اتاق میان ادیانی برای بیماران و همراهان آن ها کرد.
۱۳۹۷/۷/۷ - ۲۰:۵۰
گزارش اسلام هراسی اتحادیه اروپا:
​مسلمانان اروپا در زندگی روزمره «با خصومت» روبرو هستند
حوزه/ یک گزارش وسیع اسلام هراسی که روز گذشته به پارلمان اروپا ارائه شد نشان داد که مسئله اسلام هراسی در اروپا رو به گسترش بوده و اعلام کرد که مسلمانان «در زندگی روزمره با خصومت» روبرو هستند. در این میان نویسندگان گزارش یک «کیت ضداسلام هراسی» ارائه داده اند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۰۵
بازدید یهودیان از مسجد شیعیان در لندن که مورد حمله اسلام هراسی قرار گرفت
حوزه/ اعضای دو کنیسه یهودیان در لندن ضمن ابراز همبستگی با شیعیان درایام محرم، از مرکز انجمن مجلس الحسینی که مورد حمله قرار گرفت بازدید کردند.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۰۳:۴۰
حضور آیت الله عیسی قاسم در مراسم عزاداری امام حسین(ع) در لندن+ تصاویر
حوزه/ آیت الله عیسی قاسم که برای درمان در لندن به سر می برد، در ایام محرم در مراسم عزاداری امام حسین ‌(ع) شرکت می کند.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۸:۵۵
مدیر ارتباطات و امور بین الملل حوزه دراجلاس سالیانه علما و مبلغان انگلیس حضور یافت
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی دریاباری مدیر ارتباطات و امور بین الملل در بیست وهفتمین اجلاس سالانه علما، ائمه جماعات و مبلغان ساکن انگلیس که در لندن برگزار شد، حضور یافت.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۷:۱۲
گذاشتن گوشت خوک بر روی اتومبیل خانواده مسلمان در لندن
حوزه/ تصاویر ضبط شده توسط یک دوربین امنیتی مداربسته در لندن نشان دهنده لحظه ای هستند که مرد ناشناسی یک قطعه گوشت خوک روی اتومبیل یک خانواده مسلمان در لندن می گذارد.
۱۳۹۷/۶/۲۲ - ۰۳:۲۵
آیت الله غریفی:
وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم خوب است
حوزه/ دفتر آیت الله سید عبد الله غریفی از علمای برجسته بحرین تاکید کرد: وضعیت سلامت آیت الله عیسی قاسم خوب است و وی در شرایط مناسب به سر می برد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۰:۱۵