*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۸ شعبان ۱۴۳۹ \ Wednesday, April 25, 2018
با استقبال هزاران بازدید کننده:
تصاویری از سومین نمایشگاه «سبک زندگی اسلامی» در لندن
حوزه/ سومین نمایشگاه «سبک زندگی اسلامی» با حضور هزاران شرکت کننده از سرتاسر بریتانیا در سالن نمایشگاه های کینگستون المپیای لندن برگزار شده که شامل نمایش گسترده فرهنگ های مختلف اسلامی، غذای حلال و نمایش مد اسلامی و حجاب بود.
۱۳۹۷/۲/۳ - ۲۰:۱۱
با حضور نماینده آیت الله العظمی سیستانی؛
جشن مبعث پیامبر(ص) در منچستر برگزار شد+ تصاویر
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کشمیری گفت: امروز جهان اسلام در حالی سپری شدن ۱۴ و نیم قرن از مبعث پیامبر اسلام(ص) را جشن می گیرد که تعداد مسلمانان جهان به یک و نیم میلیارد رسیده و در نقاط مختلف و حساس جهان حاکمیت دارند و زرادخانه های عظیم سلاح و منابع نفت را در اختیار دارند، اما پراکنده و متفرق هستند.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۲۲:۱۰
پروژه «قرآن دست نویس» در نمایشگاه کتاب لندن، به نمایش گذاشته می شود
حوزه/ نمایشگاه کتاب لندن قرار است پروژه اسلامی بین المللی «القلم» را که در آن قرآن مجید به صورت دست نویس توسط خوشنویسان سرتاسر دنیا نوشته شده را به نمایش بگذارد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۰:۲۰
سایت اختصاصی برای موسسات خیریه اسلامی انگلیس راه اندازی شد
حوزه/ یک سایت اختصاصی جدید که توسط تیمی از مشاوران دیجیتال و فعالان امور خیریه با نام «مسلم گیوینگ» راه اندازی شده، هدفش کمک به جمع آوری کمک های خیریه اینترنتی اسلامی، زکات و انواع صدقات است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۶:۳۵
جوانان مسلمان در لندن، گل های رز به رهگذران اهداء کردند
حوزه/ در مراسمی که توسط یک نهاد بین المللی اسلامی در لندن برگزارشده بود، جوانان مسلمان با هدف صلح و دوستی، درک متقابل و مبارزه با ترس ها و سوء برداشت های ضداسلامی اقدام به اهدای گل رز به رهگذران کردند.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۱:۱۰
پوسترهای یک بازی بیمارگونه «ضداسلامی» در لندن، به مردم فرستاده شد
حوزه/به تازگی پوسترهای یک بازی هولناک ضد اسلامی در لندن وحشت آفرین شده است. این بازی موهن به شرکت کنندگان برای انجام اعمال و اقداماتی علیه جامعه اسلامی لندن امتیازاتی اختصاص می دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۲
نخستین جشنواره «فرهنگ و ایده های اسلامی» در لندن برگزار می شود
حوزه/ نخستین جشواره «فرهنگ و ایده های اسلامی» در روزهای ۲۷-۲۹ آوریل توسط سازمان «امفست» با نشست های چندگانه، کارگاه های هنری و جلسات گفتمان میان ادیانی در مرکز دانش کتابخانه بریتیش در غرب لندن برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۱
همایش «قیام دانشجویان علیه نژادپرستی» در مرکز لندن برگزار شد
حوزه/دانشجویان شهرهای مختلف انگلستان روز گذشته در همایش «قیام یکصد نفره دانشجویان علیه نژادپرستی» شرکت کرده و خواستار مقابله مسئله جرایم نفرت محور به ویژه اسلام هراسی شدند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۷:۵۹
نخستین جشنواره «فرهنگ و ادب اسلامی انگلستان» درلندن برگزار می شود
حوزه/به گفته برگزار کنندگان، نخستین جشنواره سه روزه بزرگداشت «فرهنگ و ادب اسلامی انگلستان» که قرار است در ماه آوریل در لندن برگزار شود، هدفش به چالش کشیدن سوءبرداشت های ضداسلامی و نشان دادن تنوع فرهنگی و قومیتی در دین اسلام است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۷:۴۹
گزارش جدید نشان داد:
جرایم اسلام هراسی در لندن در سال گذشته ۴۰% افزایش داشته اند
حوزه/آمار و ارقام منتشر شده توسط دفتر شهرداری لندن نشان داد که جرایم نفرت محور مرتبط با اسلام هراسی در این شهر در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته افزایش ۴۰ درصدی داشته اند.
۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۲۲:۵۸