*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٥ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Monday, January 22, 2018
مدرسه‌ای در لندن حجاب و روزه برای دانش‌آموزان را ممنوع کرد
حوزه/ مدرسه ابتدایی شناخته شده در لندن روسری و حجاب را برای دانش آموزان دختر زیر ۸ سال و روزه داری در ساعات مدرسه را ممنوع ساخت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۰
رئیس جنبش احرار البحرین:
عفو بین الملل سیلی محکمی به لانه فساد آل خلیفه در لندن زد
حوزه/ دکتر سعید شهابی رئیس جنبش احرار البحرین انتقام جویی سازمان یافته رژیم آل خلیفه از انقلابیون و رهبران آنها را محکوم کرد و گفت: حسن مشیمع و عبدالوهاب حسین دو تن از رهبران انقلابی و زندانی بحرین هستند که با وجود بیماری شدید، از امکان درمان و مداوا محروم هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۵
کمک‌رسانی زمستانی مسلمانان لندن برای بی‌خانمان‌های آتش سوزی
حوزه/ گروهی از مسلمانان لندنی در بنیاد الخیر، اقدام به ارسال بسته‌های اهدایی زمستانی برای خانواده‌های بازماندگان آتش سوزی برج گرنفل کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۳۰
مطالعه جدید نشان داد:
کودکان مسلمان در غرب، هدف اسلام هراسی و تمسخر کلامی هستند
حوزه/یک مطالعه جدید که توسط مرکز کودکان وینیر در لندن انجام گرفته نشان داد که کودکان مسلمان برخوردهای ناخوشایند اسلام هراسی و تمسخر و حمله کلامی را متحمل می شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۰۳:۳۰
به منظور ترویج پیام صلح اسلام:
پزشک مسلمان انگلیسی هزاران کارت کریسمس با تصویر مسجدالاقصی فرستاد
حوزه/ یک پزشک مسلمان در لندن در حرکتی میان ادیانی، هزاران کارت کریسمس را برای بسیاری شخصیت‌های انگلیسی از جمله پاپ، ملکه انگلیس، نمایندگان پارلمان، و بسیاری از همسایگان و همکارانش فرستاد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۲۳:۱۰
همایش «اسلام، غرب و رادیکالیسم» در دانشگاه لندن برگزار می‌شود
حوزه/ بخش مرکز مطالعات اسلامی و آسیای غربی در دانشگاه لندن، همایشی با عنوان «اسلام، غرب و رادیکالیسم» در فوریه ۲۰۱۸ به منظور بررسی نقش غرب در ایجاد خشونت و گروه‌های سیاسی منشأ گرفته جدید از اسلام برگزار می‌کند.
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۸:۲۵
رستوران مک‌دونالد به خاطر اهانت به دختر محجبه در آستانه تعطیلی قرار گرفت
حوزه/ حادثه اسلام‌هراسی در مک‌دونالد که طی آن نگهبانی از دختر جوان مسلمان خواسته بود کشف حجاب کند، به شدت جامعه اسلامی را به واکنش واداشته، به‌طوری که تمدید مجوز این رستوران را در هاله ای از ابهام قرار داده است.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۲۰:۲۵
مامور فروشگاه مک‌دونالد از دختر مسلمان خواست کشف حجاب کند
حوزه/ یک دانشجوی دختر که به خاطر داشتن حجاب اجازه ورود به یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای مک دونالد در لندن پیدا نکرده، فیلم این حادثه را در فضای مجازی منتشر کرده است.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۳:۵۰
مسلمانان انگلیس بیش از ۲۳ هزار کُت برای نیازمندان جمع آوری کردند
حوزه/ اعضای سازمان خیریه اسلامی «کمک انسانی» در یک رکورد جدید موفق شدند امسال بیش از ۲۳ هزار دست کت و البسه گرم زمستانی برای بی خانمان ها و نیازمندان سراسر انگلستان جمع آوری کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۲۰:۴۵
برای نخستین بار:
کمپین «اهدای خون امام حسین (ع)» در مرکز حسینی لندن برپا شد
حوزه/ شیعیان مرکز اسلامی حسینی در وود لین درلندن برای نخستین بار در رویداد «اهدای خون امام حسین (ع)» که یک کمپین ملی در سرتاسر انگلیس است، شرکت کرده و در مجموع ۷۰ نفر از آن‌ها با موفقیت خون اهدا کردند.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۲۱:۰۵