*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۴ شعبان ۱۴۴۰ \ Friday, April 19, 2019
مدیر حوزه علمیه ایلام:
آزمون پذیرش حوزه در استان های سیل زده لغو شد
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام گفت: با موافقت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه و پیگیری های معاونت آموزش حوزه استان، آزمون ورودی حوزه‌ در روز جمعه ۳۰ فروردین، به دلیل سیل اخیر در استان های سیل زده ایلام، خوزستان، گلستان و لرستان لغو شد.
۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۱:۳۷
مدیر حوزه علمیه ایلام: حوزه در تمام شرایط در کنار مردم خواهد بود/ سپاه عزیز ملت است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام گفت: سیل به ۴ استان خسارات‌های بسیاری وارد کرده و در جریان این حادثه روحانیون و طلاب حوزه علمیه همراه و همگام با مردم در حال امداد رسانی هستند و نشان دهنده آن است که حوزه در تمام شرایط در کنار مردم خواهد بود.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۶:۱۳
مدیرحوزه علمیه استان ایلام خبر داد:
طلاب و روحانیون جهادی ایلام آماده اعزام به استان های سیل زده
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی گفت: حوزه علمیه استان ایلام آمادگی اعزام نیروهای جهادی طلاب و روحانیون برای امداد رسانی به سیل زدگان را دارد و در تماس با مدیران حوزه های علمیه فارس، خوزستان، کرمانشاه و لرستان اعلام آمادگی شده است.
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۳:۴۸
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: دولت با کنترل و نظارت بر بازار سفره مردم را حفظ کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مردابیگی در شورای اداری مدیریت حوزه علمیه استان ایلام گفت: دولتمردان با حمایت از تولید ملی و اتکاء به ظرفیت های داخل کشور و همچنین کنترل و نظارت بر بازار، سفره مردم را حفظ کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۷
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
درخت کاری و حفظ منابع طبیعی عبادت است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی گفت: عبادت فقط نماز، روزه، و دعا نیست و توسعه جنگل به نوعی عبادت محسوب می شود و تکلیف دینی و اجتماعی برای روحانیون و طلاب است که عامل توسعه جنگل ها باشند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۰:۴۹
نماینده ولی فقیه در ایلام:
مردم به روحانیت اعتماد دارند/ حوزویان جهادی عمل کنند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه مردم به لباس اطمینان و اعتماد می‌کنند و ما باید نقش سربازی خود را تمام و کمال انجام دهیم، خطاب به طلاب گفت: از امروز که مفتخر به پوشیدن این لباس مقدس می شوید باید به صورت جهادی و سرباز گونه به تبلیغ معارف ناب اهل بیت(ع) بپردازید.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۵:۱۷
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
حوزه علمیه ایلام در بودجه‌های استانی جایی ندارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با تاکید بر این که حوزه علمیه ایلام در بودجه‌های استانی جایی ندارد، ر لزوم ایجاد منابع پایدار برای اداره حوزه‌های علمیه و مدارس شهرستان‌ها تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۷:۱۸
در هم اندیشی روحانیون استان ایلام تاکید شد؛
روحانی انقلابی مطالبه گر حل مشکلات است/ برخی اظهارنظرها فقط صهیونیست ها را امیدوار می کند
حوزه/ در هم اندیشی روحانیون استان ایلام با تاکید بر ضرورت پاسخگویی به انتظارات مردم، تاکید شد: روحانی انقلابی مطالبه گر حل مشکلات است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۲
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: روحانیون دستاورد های انقلاب را بازگو کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی گفت: مسئولین و روحانیون دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان را بیان کنند و این موضوع بسیار مهمی است که مردم با این دستاوردها آشنا شوند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۲:۲۱
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
مسئولان به وضع آشفته بازار و قیمت ها نظارت و رسیدگی کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام، خواستار نظارت مؤثر دستگاه‌های مسئول بر بازار شد و گفت: انتظار به حق مردم رسیدگی جدّی به وضعیت بازار است و در شرایط فعلی این موضوع می‌بایست به عنوان اولویت اصلی تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی مورد توجه باشد .
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۴۳