*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۶ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Thursday, February 21, 2019
در هم اندیشی روحانیون استان ایلام تاکید شد؛
روحانی انقلابی مطالبه گر حل مشکلات است/ برخی اظهارنظرها فقط صهیونیست ها را امیدوار می کند
حوزه/ در هم اندیشی روحانیون استان ایلام با تاکید بر ضرورت پاسخگویی به انتظارات مردم، تاکید شد: روحانی انقلابی مطالبه گر حل مشکلات است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۲
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: روحانیون دستاورد های انقلاب را بازگو کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی گفت: مسئولین و روحانیون دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان را بیان کنند و این موضوع بسیار مهمی است که مردم با این دستاوردها آشنا شوند.
۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۱۲:۲۱
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
مسئولان به وضع آشفته بازار و قیمت ها نظارت و رسیدگی کنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام، خواستار نظارت مؤثر دستگاه‌های مسئول بر بازار شد و گفت: انتظار به حق مردم رسیدگی جدّی به وضعیت بازار است و در شرایط فعلی این موضوع می‌بایست به عنوان اولویت اصلی تمامی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی مورد توجه باشد .
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۰۹:۴۳
مدیر حوزه علمیه استان ایلام: دشمن از ماه ها قبل کم رنگ شدن ۹ دی را استارت زده است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با اشاره به این که دشمن تلاش برای عدم حضور مردم در این مراسم را از ماه ها قبل استارت زده است، تصریح کرد: مردم با حضور حماسی، توطئه دشمن را خنثی می‌کنند. طلاب و اساتید مدارس علمیه نیز در این مراسم حضور چشمگیری خواهند داشت.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۶:۳۳
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
اتاق فکر مشتر حوزه و دانشگاه تشکیل شود/ لزوم برپایی کرسی های آزاداندیشی مشترک
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام با اشاره به این که حوزه و دانشگاه نیاز به اتاق فکر مشترک دارند و این موضوع باید با جدیت پیگیری شود، گفت: باید جلسات بین حوزه و دانشگاه مداوم باشد و نباید به این جلسات سالیانه منحصر شود.
۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۲۳:۳۷
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
وحدت حوزه و دانشگاه از حالت شعاری خارج شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با تأکید براین که وحدت میان حوزه و دانشگاه باید جنبه عملیاتی به خود بگیرد و از حالت شعاری خارج شود، تصریح کرد: تعامل و ارتباط نزدیک این دو مرکز علمی باید دائمی و در طول سال باشد، نه محدود به روز وحدت حوزه و دانشگاه.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۳:۳۲
مدیر حوزه علمیه ایلام:
ارتباط حوزه و بازار تقویت شود
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی با تاکید بر ضرورت حضور موثرتر طلاب در مدارس دانش آموزی بخصوص مدارس، گفت: طرح حضور روحانیون و طلاب استان در بازار و اقامه نماز جماعت علی رغم پیگیری‌های صورت گرفته، بدون نتیجه مانده است و آگر این طرح اجرایی شود می‌توان کلاس‌های اخلاقی را برای کسبه و بازاریان برگزار کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۲:۴۶
مدیر حوزه علمیه استان ایلام:
مدارس علمیه شهرستان ها نیاز به حمایت و تقویت دارند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان ایلام گفت: مدارس علمیه شهرستان‌ها نقش محوری در مباحث فرهنگی، دینی، مذهبی و اجتماعی دارند و باید حمایت و تقویت شوند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۸:۱۱
مدیرحوزه علمیه استان ایلام: توجه به حوزه های علمیه پیش شرط مقابله با آسیب های اجتماعی است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرادبیگی تصریح کرد: اگر بخواهیم آسیب های اجتماعی، روانی، فکری و امنیتی را در استان کاهش دهیم باید توجه ویژه‌ای به مراکز دینی بخصوص مدارس علمیه شود.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۵:۱۷
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه در ایلام:
زیرساخت های حوزوی ایلام تقویت می شوند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین غفوری، توجه ویژه به مدارس علمیه استان ایلام از نظر زیر ساختی، تکمیل پروژه های در حال ساخت و ایجاد منابع پایدار برای خودکفا کردن مدارس علمیه استان در آینده نزدیک را بسیار حائز اهمیت دانست.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۱:۲۱