*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
امام جمعه بیرجند: عدم نظارت بر بازار مردم را نگران کرده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مسئله توزیع اقلامی مانند گوشت اشاره کرد و گفت: گوشتی که وارد می شود به دست چه کسی می رسد؟ این صف های طویل آبروریزی برای چیست؟ لذا مسئولیت پذیرفتن در این مقطع اگر درست به آن عمل شود جهاد است و اگر چنانچه بر این درد افزوده شود انسان پاسخگو نخواهد بود.
۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۱:۴۱
انتقاد امام جمعه بیرجند از کم توجهی به بحث فرهنگ
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان با ایجاد اختلاف و افکار بیگانه پرستی و بازی های لفظی، مسلمانان را قتل عام و کشورهایشان را ویران می کنند، لذا باید بر روی فرهنگ که مسئله اول جهان بشریت است، بیشتر کار شود.
۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۳:۰۱
امام جمعه بیرجند: از یک دولت اسلامی نباید گزارش های اختلاس و حقوق های نجومی برسد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: از یک دولت اسلامی نباید مرتبا گزارش های اختلاس، دزدی و حقوق های نجومی برسد، لذا در دولت اسلامی هر فردی که مسئولیتی می گیرد بیش از هر چیزی باید خود را مسئول بداند.
۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۱۱
امام جمعه بیرجند:
امروز فضای مجازی به یک بمب برای جامعه تبدیل شده است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این که امروز فضای مجازی به یک بمب برای جامعه تبدیل شده است، گفت: آن دسته از افرادی که در خواب هستند و یا خود را به خواب زده اند، نصیحت گوش کرده و به استقلال فکری و فرهنگی کشور فکر کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
با تمامی مشکلات باز هم مردم در احسان و نیکوکاری حرف اول را می زنند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه منشأ این دنیای زشت و پر از ظلم و ستم فرهنگ های بیگانه است، گفت: متأسفانه فرهنگ های بیگانه غربی، مسلمانان را نیز آلوده کرده است و در خیلی مکان ها نمی توانیم فرقی بین مسلمانیِ مسلمان، و کفرِ کفار بگذاریم.
۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۵۸
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
نیروی انتظامی خدمتگزار مردم است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، نیروی انتظامی را خدمتگزار مردم دانست و گفت: چه در نهادها و چه در جریان کلی جامعه و کشورمان با آرمان ها فاصله داریم، اما این که احساس شود در راه قرار داریم و به مقصد خواهیم رسید، مهم است.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۳:۰۷
امام جمعه بیرجند: امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه ای را شکست داد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آمریکا زمانی می توانست حکومت ۵۰ کشور را بدون اندک هزینه ای تغییر دهد اما اکنون خاصیت خود را از دست داده زیرا امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه را شکست داد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۰:۵۴
انتقاد امام جمعه بیرجند از عملکرد برخی وزرای دولت
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تغییر و تحول در وزارت خانه ها که گاهی بیجا صورت می گیرد جز فرصت سوزی فایده دیگری ندارد، لذا تا جایی که ممکن است باید سیاست ها را ادامه داد و نقص ها را برطرف کرد.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حفظ کرامت مراجعه کنندگان اولویت اول سازمان های بیمه ای باشد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حفظ کرامت و شخصیت مراجعه کنندگان باید کاملا رعایت گردد، گفت: آنچه در جهت پر رنگ کردن احسان بسیار مهم می باشد کیفیت انجام و اجرای آن است.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۲:۳۳