*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر شرایط محدودی داریم، اما این شرایط به معنی مانع یا بن بست نیست، بلکه اگر تدبیر همراه با اخلاص و کار جهادی باشد، همه آن ها قابل حل است.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۶:۵۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عزت مسلمین در حج توحیدی است نه آمریکایی
حوزه/ امام جمعه بیرجند گفت: عزت مسلمانان در مراسم معنوی حج است، اما امروز متاسفانه کسانی حج را در عربستان مدیریت می کنند که خود نوکر آمریکا و صهیونیست ها هستند.
۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۱۳:۲۰
امام جمعه بیرجند:
وجدان هر انسانی از این همه ظلم استکبار جهانی به درد می آید
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در این چهل سال نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران بر آن ثبات قدمی که در کمک به مظلوم و مقابله علیه ستمگر بوده است، مانده اند و این افتخار بسیار بزرگی است.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۵:۱۶
امام جمعه بیرجند : نباید از دشمن و خطر نفوذ، غفلت کرد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ائمه جمعه زحمت و تلاش های بسیاری می کشند و پاسخگوی سوالاتی هستند که در واقع باید دیگران به آن پاسخ دهند اما متأسفانه از زیر آن شانه خالی می کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۲:۴۱
طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حجت الاسلام علی محقی مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند شد
حوزه/ طی حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام علی محقی به عنوان «مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند» معرفی و از زحمات محمد حسن زنگویی تشکر و قدردانی به عمل آمد.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۱۰:۱۹
امام جمعه بیرجند: عشایر ذخایر فرهنگی کشورند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عشایر همانطور که از نظر هوا آسمانی آبی دارند و از هوایی سرشار از اکسیژن برخوردار و تنی سالم دارند، فضای سالمی نیز دارند و آن فضای سالم فرهنگشان را سالم نگه داشته است.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۳:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عدم نظارت، قانون شکنی ها را گسترش می دهد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر در جامعه این باور به وجود آید که نظارتی وجود ندارد شدیدا قانون شکنی ها گسترش پیدا می کند.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۰۹:۲۳
انتقاد امام جمعه بیرجند از سنگ اندازی جلوی پای سرمایه گذاران
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیچ و خم های بروکراسی اداری و سودهای بانکی، سرمایه گذار را شکنجه می دهد، گفت: باید مشکلات سرمایه گذاران را حل کرد تا فرصت ها نسوزد و سرمایه اش به تولید برسد .
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۵۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
سازمان تبلیغات خود را برای چهل سال دوم انقلاب آماده کند
حوزه/امام جمعه بیرجند با بیان اینکه اگر در کشور، ایده های انقلاب را توانستید عمل کنید ، همه اندیشه های جهان را تصرف خواهید کرد، گفت: سازمان تبلیغات خود را برای ۴۰ سال دوم انقلاب آماده و مجهز کند و حرف نهایی را بزند.
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۴۷
رئیس شورای حوزه علمیه خراسان جنوبی:
همه تلاش های سپاه پاسداران جهاد فی سبیل الله است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران حافظ جان، مال، ناموس، استقلال و حیثیت ملت است، گفت: همه ی تلاش های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهاد فی سبیل الله و مواضع اصلی دین است.
۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۰:۱۶