*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۵ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Wednesday, February 20, 2019
مدیر حوزه علمیه خراسان: نابودی رژیم صهیونیستی پیام مهم راهپیمائی روز قدس بود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه نابودی رژیم صهیونیستی پیام راهپیمائی روز قدس بود، تاکید کرد: طولی نخواهد کشید که هم شاهد نابودی و محو اسرائیل در منطقه خواهیم بود و هم خبری از استکبار جهانی نخواهد.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۲:۰۳
مدیر حوزه علمیه خراسان:
حوزه خراسان حرکتی نظام واره ای را آغاز کرده است/ اقدامات جزیره ای در حوزه به جایی نمی رسد
حوزه/ مدیر حوزه علميه خراسان از ظرفيت این حوزه برای تعامل با همه دستگاه هاي نظام اسلامي گفت و گفت: بحث تعامل برای ایفای نقشی که برعهده حوزه علمیه است را دنبال می کنیم.
۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۷:۲۴
مدیر حوزه علمیه خراسان مطرح کرد:
«محتوا»، «روش» و «اخلاق»، سه مولفه انجام رسالت طلبگی
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: کلامی که با محتوای کافی، روش مناسب و اخلاق محمدی همراه باشد، اثرگذار است و مخاطب را به سمت حق و عدل راهنمایی و ارشاد می کند.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۶:۴۹
مدیر حوزه علمیه خراسان در جمع حافظان قرآن:
حوزه انقلابی رویکرد تحولی و روزآمد دارد/ «مجتهد قرآنی» در حوزه خراسان تربیت می شود
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر این که جایگاه قرآن در این حوزه، یک جایگاه محوری با کلید واژه هدایت راهبردی است، از تربیت «مجتهد قرآنی» در این حوزه خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۲
مدیر حوزه عمیه خراسان در جمع روحانیون جاجرم:
امروز فرصت های طلایی و تاریخی در اختیار حوزویان قرار دارد/ تربیت طلبه انقلابی مهمترین ماموریت حوزه است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، تربیت طلبه انقلابی را مهمترین ماموریت حوزه دانست و گفت: امروز زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری حوزه علمیه با گذشته قابل مقایسه نیست و فرصت طلایی و تاریخی در اختیار حوزویان قرار دارد که باید حداکثر استفاده را ببرند.
۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۵:۴۷
مدیر حوزه علمیه خراسان:
بی توجهی حوزه به تحولات بین المللی انزوا طلبی است/ اساتید، رکن اصلی تحول در حوزه اند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با تأکید بر نقش اساتید در ایجاد تحول در حوزه علمیه، ابراز کرد: اگر اساتید تحول گرا و راهکارهای اجرایی نداشته باشیم، طرح ها و برنامه های تحولی «آب در هاون کوبیدن» است و ثمره ماندگاری ندارد.
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۴:۴۷
مدير حوزه علميه خراسان:
نقشه راه حوزه انقلابی تدوین شود/ نهادهای حوزوی جزیره ای عمل نکنند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان حوزه انقلابی را دایره وسیعی از اصول و مبانی و مبنای فعالیت های مشترک نهادهای حوزوی معرفی کرد و گفت: باید نقشه راه حوزه علمیه بر اساس اصول انقلاب اسلامی تدوین و ظرفیت های مختلف در این راستا بکار گرفته شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۴
مدیر حوزه علمیه خراسان:
نظام جامع تبليغي حوزه خراسان تدوين مي شود/ امروز تبلیغ در عرصه بین الملل از اوجب واجبات است
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان با تأکید بر ضرورت تجمیع فعالیت های تبلیغی و جلوگیری از موازی کاری، از تدوین نظام جامع تبلیغی در آینده ای نزدیک خبر داد، گفت:امروز تبلیغ در عرصه بین الملل از اوجب واجبات است.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۱:۵۵
مدیر حوزه علمیه خراسان:
نهادهای تربیتی جزیره ای عمل نکنند/ تربیت دینی دانش آموزان به کار جهادی و انقلابی نیاز دارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عاملی با تاکید بر این که متراکم و متمرکز کردن انرژی نهادهای تربیتی، از اصلی ترین شاخص های موفقیت در تربیت نسل جدید است، گفت: تربیت دینی دانش آموزان به کار جهادی و انقلابی نیاز دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۰۸:۴۱
مدیر حوزه علمیه خراسان در جمع روحانیون جانباز:
ایثار و شهادت از مبانی اساسی حوزه انقلابی است/ تفسیر وارونه دفاع مقدس خیانت است
حجت الاسلام والمسلمین عاملی بر حاکمیت فرهنگ ایثار و شهادت در حوزه های علمیه برای جلوگیری از تحریف اسلام ناب تأکید کرد و گفت: تهاجم های بیرونی و توطئه های داخلی دو فعالیت اساسی دشمنان برای جلوگیری از حرکت انقلاب است و در این بین شیعیان منحرف آسیب بیشتری متوجه انقلاب می کنند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۰۹:۳۳