*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018
خطبای جمعه لبنان:
رژیم آل خلیفه دست از لغو تابعیت بردارد/ تحریم های آمریکا به خاطر دستاورد های مقاومت است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه تحریم آمریکا علیه مقاومت را محور سخنان خود قرار دادند و اشاره کردند: تحریم های آمریکا علیه سید حسن نصر الله دبیرکل حزب الله و تعدادی از رهبران مقاومت، هیچ ارزشی ندارد و این نشانگر میزان خشم و عصبانیت دولت ترامپ از دستاوردهای محور مقاومت در سوریه و نابودی تروریسم است.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۲:۵۰
تحریم حزب الله؛ تحریمی بی اثر که برای ششمین بار تکرار می‌شود
حوزه/ در پی ششمین مرتبه تحریم حزب الله توسط آل خلیفه، شبکه های اجتماعی شاهد واکنش تمسخر آمیز کاربران به این تصمیم آمریکا و کشورهای خلیج است؛ چراکه این کشورها حزب الله را تحریم اقتصادی کرده اند در حالی که رهبران حزب الله هیچ حسابی بانکی در هیچ کدام از کشورهای تحریم کننده ندارند.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۷:۵۷
روزنامه الانباء کویت:
تحریم حزب الله هدفی جز دور کردن حزب از پست های کلیدی دولت ندارد
حوزه/ روزنامه الانباء کویت با اشاره به تحریم های جدید حزب الله لبنان توسط آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس گفت: این تحریم ها هدفی جز دور کردن حزب الله از پست های کلیدی دولت لبنان ندارد.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۰۳:۳۶
نماینده مقام معظم رهبری در سوریه:
اندیشه الهی و قرآنی مقاومت مورد پذیرش مردم شریف لبنان واقع شد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل طباطبایی طی پیامی خطاب به سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان، پیروزی سیاسی حزب الله را در انتخابات پارلمانی این کشور تبریک گفت.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۱:۰۳
دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان پیروزی حزب الله در انتخابات را تبریک گفت
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ناصر عباس جعفری دبیرکل مجلس وحدت مسلمین پاکستان با صدور بیانیه ای پیروزی حزب الله را در انتخابات پارلمان لبنان به سید حسن نصر الله و ملت آن تبریک گفت.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۱:۵۷
دبیر مجلس وحدت مسلمین ایالت سند:
مراکز تربیتی و جنگی داعش همچنان در بلوچستان پاکستان فعال هستند
حوزه/ حجت الاسلام مقصود علی دومکی با سخنرانی در جشن انوار شعبانیه در شهداد کوت گفت: علیرغم ادعاهای بلند حکومت پاکستان مراکز تربیتی و جنگی داعش در بلوچستان فعال هستند.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۱:۲۰
سيد حسن نصر الله:
تظاهرات مردم غزه سیلی‌ محکمی بر صورت "معامله قرن" بود
حوزه/ دبير کل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت روز "وفاداري به پيروزي" در شهر نبطیه گفت: تظاهرات اهالی غزه علیه اشغالگران سیلی‌ محکمی بر صورت "معامله قرن" بود.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۲۰:۱۹
وزیر اسبق لبنان:
عربستان می خواهد پارلمان لبنان مجری توطئه های او باشد/ حضور صهیونیست ها در منطقه متزلزل شده است
حوزه/ زاهر الخطیب گفت: حساب ها در منطقه تغییر کرده و آن پروژه اسرائیل بزرگ و کوچکی که در سر استعمارگران بود، اکنون به جایی رسیده که صهیونیست ها خود را پشت دیوار پنهان کرده اند و جرت حمله به مقاومت را ندارند.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۳:۱۶
سید حسن نصرالله:
حزب الله قصد دارد صدای مردم لبنان باشد
حوزه/ سید حسن نصرالله روز مادر را به زنان و مادران لبنان تبریک گفت و اشاره کرد: حزب‌الله در تصویب قانون نسبی انتخابات لبنان نقش بزرگی داشته و این حزب قصد دارد صدای مردم لبنان باشد.
۱۳۹۷/۱/۲ - ۰۱:۴۶
دبیرکل حزب‌الله لبنان خواستار مشارکت گسترده در انتخابات شد
حوزه/ سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار داخلی با نمایندگان منطقه بعلبک-الهرمل از کسانی که به لیست "امید و وفاداری" در حوزه بعلبک-الهرمل حمله می‌برند، به شدت انتقاد کرد و آن‌ها را "هم‌پیمانان داعش و النصرة" خواند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۵