*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۶ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست هاست
حوزه/نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست ها است، گفت: داعش و امثال داعش را سپاه شکست داد نه نیروهای ائتلاف و تحت امر آمریکا.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۲۸
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی مطرح کرد:
بهره برداری آمریکایی ها از فکر جوانان ایرانی
حوزه/فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: امریکایی ها بیشتر از ما از فکر جوانان ایرانی استفاده می کنند، به عنوان مثال در بارورسازی ابرها و دزدیدن ابرها اسرائیلی خیلی کار می کنند و همان هایی که در اسرائیل و آمریکا کار می کنند متاسفانه نخبگان ایرانی هستند که نتوانستیم آنها را در این کشور نگه داریم.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۲۰
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاجی صادقی مطرح کرد:
سرمایه‌گذاری آمریکا برای منحرف کردن نیروهای انقلاب
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به سرمایه‌گذاری آمریکا برای منحرف ساختن نیروهای انقلاب، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آمریکا سرمایه‌گذاری بر روی نیروهای انقلاب است تا از این طریق بتواند نظام اسلامی ما را دچار خدشه و آسیب کند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۶:۲۷
کارشناس مسائل آمریکا:
افول هیمنه شیطان بزرگ سنت الهی است.
حوزه/ عزیزی با تاکید بر اینکه ماهیت آمریکا از رؤیا تا واقعیت در سخنان مقام معظم رهبری هویداست، گفت: افول هیمنه شیطان بزرگ، سنت الهی است و ترکیدن اقتصاد آمریکا در آینده نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد .
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۱۹
سردار نقدی در جمع روحانیون:
آمریکا را باید با فعل ماضی صرف کنیم
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با تاکید بر اینکه اگر امروز مشکلات جامعه ربطی به انقلاب ندارد، مشکل در رأیی است که ما به افراد می دهیم، گفت: حل مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در برابر مشکلات انقلاب در طول ۴۰ سال از همه راحتر است، در اقتصاد دست ایران پر است، اقتصاد؛ انرژی و مواد اولیه می خواهد که زیر پای ایران است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۴:۵۰
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:
آمریکا تلاش می کند با استفاده حداکثری از تحریم ها به شرایط گذشته برگردد
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: امروز آمریکا تنها و ناتوان است و نمی‌تواند به یکجانبه گرایی ادامه دهد بر این اساس تلاش می‌کند با ایجاد رعب در دل ملت های دیگر و استفاده حداکثری از تحریم ها خود را به شرایط گذشته برگرداند، ولی جهان این حرکت ها را بر نمی‌تابد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۲۴
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: خروش مردم ولایی و انقلابی چشم دشمنان انقلاب را کور کرد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه امسال نیز مردم ولایی و بابصیرت ایران اسلامی اوج استکبار ستیزی خود را برای دشمنان به نمایش گذاشتند، گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی این شور و خروش مردمی چشم دشمنان انقلاب را کور کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۲۹
آیت الله طباطبایی نژاد در جمع کارکنان حوزه اصفهان:
کسانی که دم از سازش با آمریکا می زنند گرفتار جهالت حداکثری اند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: اگر امروز کسانی با مشاهده برخورد حقارت آمیز آمریکا با عربستان باز هم دَم از سازش می زنند، درحماقت و جهالت حداکثری به سر می برند. ما چهار دهه با مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار سرافرازانه زندگی می کنیم، چرا برخی ندای سازش و ترس از آمریکا بلند می کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۵۲
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در همایش «تقریب مذاهب»:
دشمن در تقابل با اسلام توجهی به شیعه یا سنی بودن ندارد/ تلاش آمریکا و اسرائیل برای توسعه مسیحیت صهیونیسم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به این که امروز دشمنان در تقابل با اسلام توجهی به شیعه یا سنی بودن ندارند و هدف اصلی آنها ضربه زدن به اصل اسلام است، گفت: دنیای استکبار به سردمداری آمریکا به دنبال منزوی کردن نظام اسلامی بود، اما خوشبختانه این خود آمریکاست که در دنیا منزوی شده است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۷:۱۷
مدیر حوزه علمیه یزد:
قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند / آمریکا از توطئه هایش در ایران سودی نمی برد
حوزه / مدیر حوزه علمیه یزد با بیان اینکه قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند گفت: آمریکا از توطئه هایش در ایران سودی نبرده و نخواهد برد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۴۲