*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۶ شعبان ۱۴۴۰ \ Sunday, April 21, 2019
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست هاست
حوزه/نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست ها است، گفت: داعش و امثال داعش را سپاه شکست داد نه نیروهای ائتلاف و تحت امر آمریکا.
۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۲۸
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی مطرح کرد:
بهره برداری آمریکایی ها از فکر جوانان ایرانی
حوزه/فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: امریکایی ها بیشتر از ما از فکر جوانان ایرانی استفاده می کنند، به عنوان مثال در بارورسازی ابرها و دزدیدن ابرها اسرائیلی خیلی کار می کنند و همان هایی که در اسرائیل و آمریکا کار می کنند متاسفانه نخبگان ایرانی هستند که نتوانستیم آنها را در این کشور نگه داریم.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۵:۲۰
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حاجی صادقی مطرح کرد:
سرمایه‌گذاری آمریکا برای منحرف کردن نیروهای انقلاب
حوزه/ نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به سرمایه‌گذاری آمریکا برای منحرف ساختن نیروهای انقلاب، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آمریکا سرمایه‌گذاری بر روی نیروهای انقلاب است تا از این طریق بتواند نظام اسلامی ما را دچار خدشه و آسیب کند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۶:۲۷
کارشناس مسائل آمریکا:
افول هیمنه شیطان بزرگ سنت الهی است.
حوزه/ عزیزی با تاکید بر اینکه ماهیت آمریکا از رؤیا تا واقعیت در سخنان مقام معظم رهبری هویداست، گفت: افول هیمنه شیطان بزرگ، سنت الهی است و ترکیدن اقتصاد آمریکا در آینده نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد .
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۱۹
سردار نقدی در جمع روحانیون:
آمریکا را باید با فعل ماضی صرف کنیم
حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با تاکید بر اینکه اگر امروز مشکلات جامعه ربطی به انقلاب ندارد، مشکل در رأیی است که ما به افراد می دهیم، گفت: حل مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در برابر مشکلات انقلاب در طول ۴۰ سال از همه راحتر است، در اقتصاد دست ایران پر است، اقتصاد؛ انرژی و مواد اولیه می خواهد که زیر پای ایران است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۴:۵۰
جانشین مدیر حوزه علمیه اصفهان:
آمریکا تلاش می کند با استفاده حداکثری از تحریم ها به شرایط گذشته برگردد
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین باطنی گفت: امروز آمریکا تنها و ناتوان است و نمی‌تواند به یکجانبه گرایی ادامه دهد بر این اساس تلاش می‌کند با ایجاد رعب در دل ملت های دیگر و استفاده حداکثری از تحریم ها خود را به شرایط گذشته برگرداند، ولی جهان این حرکت ها را بر نمی‌تابد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۷:۲۴
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: خروش مردم ولایی و انقلابی چشم دشمنان انقلاب را کور کرد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه امسال نیز مردم ولایی و بابصیرت ایران اسلامی اوج استکبار ستیزی خود را برای دشمنان به نمایش گذاشتند، گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی این شور و خروش مردمی چشم دشمنان انقلاب را کور کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۲۹
آیت الله طباطبایی نژاد در جمع کارکنان حوزه اصفهان:
کسانی که دم از سازش با آمریکا می زنند گرفتار جهالت حداکثری اند
حوزه/ مدیر حوزه علمیه اصفهان گفت: اگر امروز کسانی با مشاهده برخورد حقارت آمیز آمریکا با عربستان باز هم دَم از سازش می زنند، درحماقت و جهالت حداکثری به سر می برند. ما چهار دهه با مبارزه و ایستادگی در مقابل استکبار سرافرازانه زندگی می کنیم، چرا برخی ندای سازش و ترس از آمریکا بلند می کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۵۲
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در همایش «تقریب مذاهب»:
دشمن در تقابل با اسلام توجهی به شیعه یا سنی بودن ندارد/ تلاش آمریکا و اسرائیل برای توسعه مسیحیت صهیونیسم
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به این که امروز دشمنان در تقابل با اسلام توجهی به شیعه یا سنی بودن ندارند و هدف اصلی آنها ضربه زدن به اصل اسلام است، گفت: دنیای استکبار به سردمداری آمریکا به دنبال منزوی کردن نظام اسلامی بود، اما خوشبختانه این خود آمریکاست که در دنیا منزوی شده است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۷:۱۷
مدیر حوزه علمیه یزد:
قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند / آمریکا از توطئه هایش در ایران سودی نمی برد
حوزه / مدیر حوزه علمیه یزد با بیان اینکه قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد کند گفت: آمریکا از توطئه هایش در ایران سودی نبرده و نخواهد برد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۴۲