*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:
این که در مسجد کاری به مسائل سیاسی نداشته باشیم، تفکر وهابی‌ است
حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: هر جا بستری برای حضور علمای شیعه در مسائل سیاسی به وجود آمد، این علما حضور پیدا کردند، این تفکر که در مسجد کاری به مسائل سیاسی نداشته باشیم، تفکر وهابی‌های پیرو آل سعود است.
۱۳۹۷/۳/۴ - ۰۴:۱۴
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:
دشمن در صدد القای ناامیدی در مردم است/ مبلّغ دین نمی تواند نسبت به دشمن شناسی بی تفاوت باشد
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین مروی با بیان اینکه امروز دشمن در صدد القای ناامیدی در مردم است، گفت: امروز دشمن همه توان خود را در مسائل فرهنگی قرار داده است و اگر دشمن در این قضیه موفق شود در بقیه صحنه‌ها هم موفق خواهد بود.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۰۹:۰۲
عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور در مشهد:
حوزه نباید از مفاهیم بلند ابداعات شیخ انصاری ها و آخوند خراسانی ها غافل بماند / استعدادهای هنری طلاب از آغاز طلبگی شکوفا شود
حوزه/ آیت الله مروی با بیان اینکه باید متوجه بود که مبادا با دست زدن به الفاظ از مفاهیم بلند علمی حوزه های علمیه بکاهیم، گفت: مقام معظم رهبری که معمار تحول در حوزه های علمیه هستند، به خوبی این بحث را تببیین می کنند که مبادا حوز های علمیه از مفاهیم بلند ابداعات شیخ انصاری ها و آخوند خراسانی ها به دور و غافل بمانند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۳
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:
دشمنی ها با انقلاب اسلامی روزبه‌روز بیشتر می شود/ پیامبر اکرم(ص) جامع تمام خوبی ها و فضیلت هاست
حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری، درباره توطئه دشمنان نسبت به کم‌رنگ کردن فرهنگ دینی مردم و بی تفاوتی جوانان در مناسک دینی، هشدار داد.
۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۲۰:۴۵
معاون ارتباطات حوزوی مقام معظم رهبری:
حدود ۲ هزار موسسه در انگلیس درباره شیعه تحقیق می‌کنند/ علمای گذشته به روز و جلوتر از زمان بوده اند
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین مروی با اشاره به این که حدود ۲ هزار موسسه در انگلیس درباره شیعه تحقیق می‌کنند، گفت: بحث تغییر متون و توجه به مباحث روز به این معنی نیست که گذشتگان این گونه نبوده اند بلکه آنان در زمان خود به روز و جلوتر از دوران بوده اند.
۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۵:۳۱
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:
جریان مقاومت با خون شهدا پیوند خورده است
حوزه/ حجت‌الاسلام «سید علاءالدین الجزائري» معاون دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در امور حوزه‌های علمیه در نجف اشرف با حجت‌الاسلام والمسلمین «احمد مروی» معاون ارتباطات حوزه‌اي دفتر مقام معظم رهبري، دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۰:۵۲
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:
امروز به برکت انقلاب نگاه به دین و معنویت در قله افکار بشری است/ رخنه اسرائیلیات و مجوسیات با مارک تقلبی اسلام در دین
حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: امروز به برکت انقلاب، نگاه به دین، معنویت و خدا در جهان در قله افکار بشری قرار گرفته است.
۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۷:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین مروی؛
پرونده حوزه همیشه بر روی میز رهبر انقلاب باز است
حوزه/ معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: همیشه و در طول زمان، پرونده حوزه علمیه بر روی میز رهبر انقلاب باز است و از دغدغه های معظم له می باشد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۲:۲۳