*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر پیکره ارتش مردمی نبود، انقلاب پیروز نمی شد چون مانع بزرگی برای پیروزی بود، عنوان کرد: هنوز که هنوز است اندیشه های بیگاه پرست مانع انجام آرمان های نظام اسلامی می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۵۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
نهاد رهبری در دانشگاه ها شبهه عدم ارتباط علم با دین را ریشه ای برطرف کند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ما باید فرزندانمان را به صورت ریشه ای و مستدل با آنچه که از منبع دانش است، آشنا کنیم، گفت: رسالت نهاد رهبری در دانشگاه هاست که به صورت ریشه ای این مسئله و شبهه عدم ارتباط علم با دین را برطرف کند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۵۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
نمازی که با شرک و کفر مبارزه نداشته باشد فایده ای ندارد
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه محراب محل مبارزه است و امام جماعت که در محراب قرار می گیرد، مبارزه می کند، عنوان کرد: نمازی که مبارزه با شرک و کفر نداشته باشد، فایده ندارد.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۱۵
تسلیت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به پرسنل ناجا
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی شهادت شهید علی غلامی که شب گذشته در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسید را تبریک و تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: وعده های دروغ و آمارهای غلط توقعات را بالا می برد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی، شنیدن وعده های دروغ و آمار غلط را موجب بالا رفتن توقعات دانست و گفت: این گونه رفتارها، در عمل اتفاقی نمی افتد و فقط جنبه رقابتی و گروه گرایی دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۱:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور جهادی ماندگار است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: با توجه به جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران ،تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی نقش جهاد را در کشور دارد.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۴۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نقش برآب شدن نقشه های دشمن با ۷۰ سال مقاومت مردم ایران/تفکر بسیجی دشمنان را ناکام گذاشته است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمنان در خاورمیانه حضور پیدا کردند و بر اساس طرحی که ریختند فلسطین را اشغال کردند تا خاورمیانه بزرگ را ترسیم کنند اما با ۷۰ سال مقاومت مردم ایران روبرو شدند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۱:۳۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شهید یعنی کسی که با بصیرت زندگی می کند
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ارزش حیات را یک ارزش مشروط و نه مطلق دانست و گفت: شهید یعنی کسی که حساب شده و با بصیرت زندگی می کند و نقشه های الهی که بشر باید به آن برسد را در نظر دارد.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۱:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :
خدمات انقلاب به آگاهی مردم برسد/ مردم در بروکراسی اداری گیر کرده اند
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین عبادی با تاکید بر لزوم معرفی دستاوردهای انقلاب، گفت: باید اطلاع رسانی ها بیشتر شود و کارهای انجام گرفته به صورت منظم در رسانه ملی و سایر رسانه ها پخش شود. مردم از این کارها به نشاط می آیند و روح تازه ای به آنان می دهد .
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۰:۵۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دشمن به دنبال تسخیر اعتقادات مردم است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: متاسفانه برخی در جمهوری اسلامی به دنبال ترامپ هستند که نشان دهنده ی سعی دشمن برای تسلط بر اعتقادات مردم است.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۲:۳۱