*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ \ ۹ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Sunday, December 16, 2018
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: راهی جز دفاع و مقاومت وجود ندارد
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین عبادی تصریح کرد: اگر می خواهیم امتیاز حیات داشته باشیم، بایستی دفاع و مقاومت کرد و راهی جز این وجود ندارد؛‌ وجود ویروس در جامعه دست ما نیست اما این‌که در مقابل ویروس ها مجهز باشیم دست خودمان است و امری اجتناب ناپذیر است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۱:۱۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
تاثیر واژه ها از سلاح هیدروژنی بیشتر است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه موازی با تکنیک سلاح های پیشگیرانه از حملات دشمن یک مسئله دیگر هم وجود دارد که شکست ها و پیروزی ها را رقم می زند و آن سلاح واژه ها است. گفت: امروز مشاهده می کنید که سرنوشت ملت ها را با حرف جابجا می کنند، تأثیری که آن دارد سلاح هیدروژنی هم ندارد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۳:۰۸
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
برخی مسئولان از دوش مردم بالا می روند و بعد آنان را فراموش می‌کنند
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که انسان از منظر دینی وظیفه دارد که مردم را فراموش نکرده و آن‌ها را دوست بدارد، گفت: گره‌گشایی از کار مردم و حل مشکلات آنان از بزرگ‌ترین این مظاهر دوستی است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۰۳
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
ثواب گره گشایی از کار مومن از زیارت خانه کعبه‌ بیشتر است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که کسانی که با نام دین گره به کار بشریت می‌زنند بالاترین گناه را مرتکب می‌شوند، گفت: ثواب گره گشایی از کار مومن از زیارت خانه کعبه‌ بیشتر است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۲:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مهمترین جهاد از خانواده و زن شروع می‌شود/آرمان شیعه جز پیدا کردن حق نیست
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: مهمترین جهاد از خانواده و زن آغاز می شود، اما زنان در صحنه های دفاعی نیز حضور دارند که مهمترین آن صحنه جنگ فرهنگی است و نباید از اهمیت این موضوع مهم و اساسی غفلت شود.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۵:۰۸
پیام تسلیت امام جمعه بیرجند به مناسبت درگذشت پدر شهیدان خاتمی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، درگذشت پدر شهیدان سرافراز «محمد و سعید خاتمی» را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۰:۴۰
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
علت درندگی امروز جامعه بشری دور ماندن از تعالیم انبیا است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که علت درندگی امروز جامعه بشریت دور ماندن از تعالیم انبیا و سلیقه‌ای عمل کردن است، گفت: باید حواسمان به حرف افرادی که به صورت واهی و غیرمستقیم حرف می‌زنند، باشد و تلاش کنیم که با سرنوشت نوع بشر بازی نکنیم.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۳:۴۸
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مدیریت نباید جامعه را به سمت و سوی برده داری غرب ببرد
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در این شرایط سخت باید مدیریت عادلانه و بیرون آمدن از روزمرگی را نهادینه و برای آینده؛ طرح، نقشه و راه برون‌رفت از مشکلات را عملیاتی کنید.مدیریت نباید کاری کند که جامعه به سمت و سوی برده داری طبقاتی غرب برود.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۱۳
نماینده ولی فقیه درخراسان‌جنوبی:
آیت الله مطهری سمبل کامل طهارت نفس بود
حوزه/نماینده ولی فقیه درخراسان‌جنوبی با تاکید بر این‌که علمی برای جامعه مفید است که با طهارت نفس ترکیب شود، گفت: خدا نکند که علم به دست افراد خبیث سپرده شود که این یک مصیبت عظمی است.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۱:۰۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
صحنه جبهه جنگ در فضای مجازی را رها نکنیم
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار کرد: اگر روزی امام و شهدا مقابل صدام،آمریکا و اسرائیل ایستادگی کردند امروز در جنگ نرم مسئولان فضای مجازی مسئولیت دارند که ایستادگی کنند و فضای جامعه را از هر گونه آلودگی پاک نگه دارند.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۵:۳۳