*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Thursday, July 18, 2019
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مردم از عدم نظارت‌ها ناراضی هستند
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح کشور نارضایتی های بسیاری در زمینه نظارت ها وجود دارد، گفت: نظارت یا نیست و یا کم و گزینشی است، به همین دلیل بسیاری از کارهای کشور دچار رخوت شده است.
۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۰۹:۱۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر شرایط محدودی داریم، اما این شرایط به معنی مانع یا بن بست نیست، بلکه اگر تدبیر همراه با اخلاص و کار جهادی باشد، همه آن ها قابل حل است.
۱۳۹۸/۴/۱۹ - ۱۶:۵۸
امام جمعه بیرجند:
وجدان هر انسانی از این همه ظلم استکبار جهانی به درد می آید
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در این چهل سال نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران بر آن ثبات قدمی که در کمک به مظلوم و مقابله علیه ستمگر بوده است، مانده اند و این افتخار بسیار بزرگی است.
۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۵:۱۶
امام جمعه بیرجند : نباید از دشمن و خطر نفوذ، غفلت کرد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ائمه جمعه زحمت و تلاش های بسیاری می کشند و پاسخگوی سوالاتی هستند که در واقع باید دیگران به آن پاسخ دهند اما متأسفانه از زیر آن شانه خالی می کنند.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۲:۴۱
امام جمعه بیرجند: مسئولیت‌؛ امانت است
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه به تعبیر امیرالمومنین علی (علیه السلام)، مسئولیت‌ها بر گردن مسئولین امانت است و باید پاسخگو باشند، گفت: برای بسیاری از کسانی که می بایست احساس مسئولیت کنند، آمار و ارقام می تواند کمک حالشان باشد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۱۰:۵۴
امام جمعه بیرجند با خانواده شهید آهنی دیدار کرد+ عکس
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امشب با حضور در منزل شهید رجبعلی آهنی، با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۰۰:۰۲
امام جمعه بیرجند: دست خیانت کاران از امور صنفی قطع شود
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید در جهت خارج کردن آن دسته از افراد، از هر صنفی که اهل خیانت هستند پیش برویم تا جامعه خالص گردد و بتواند به راهش ادامه دهد.
۱۳۹۸/۴/۹ - ۱۵:۲۸
امام جمعه بیرجند: عشایر ذخایر فرهنگی کشورند
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عشایر همانطور که از نظر هوا آسمانی آبی دارند و از هوایی سرشار از اکسیژن برخوردار و تنی سالم دارند، فضای سالمی نیز دارند و آن فضای سالم فرهنگشان را سالم نگه داشته است.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۱۳:۳۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عدم نظارت، قانون شکنی ها را گسترش می دهد
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر در جامعه این باور به وجود آید که نظارتی وجود ندارد شدیدا قانون شکنی ها گسترش پیدا می کند.
۱۳۹۸/۴/۶ - ۰۹:۲۳
انتقاد امام جمعه بیرجند از سنگ اندازی جلوی پای سرمایه گذاران
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیچ و خم های بروکراسی اداری و سودهای بانکی، سرمایه گذار را شکنجه می دهد، گفت: باید مشکلات سرمایه گذاران را حل کرد تا فرصت ها نسوزد و سرمایه اش به تولید برسد .
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۵۷