*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۷ شوال ۱۴۴۰ \ Thursday, June 20, 2019
مجلس کنگره هند جلسه‌ای با حضور رهبران مسلمان تشکیل می‌دهد
حوزه/ با نزدیک شدن به انتخابات ۲۰۱۹ کنگره هندوستان بار دیگر جلسه ای با جمعی از دانشگاهیان و شخصیت های برجسته اسلامی تشکیل می دهد تا به مشکلات مسلمانان رسیدگی شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۰
هندوهای تندرو، فروشندگان گوشت را وادار به تعطیلی مغازه هایشان کردند
حوزه/ در یک حرکت گسترده علیه جامعه اسلامی، هندوهای تندرو در حومه نیودهلی، ضمن فشار آوردن به مسلمانان، فروشندگان گوشت مسلمان را مجبور به تطعیل ساختن مغازه هایشان در جشنواره ۹ روزه کرده اند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۵۱
پلیس هند جسد مسلمان گمشده را سوزاند!
حوزه/ یک مسلمان هندی که چندی پیش گم شده و به قتل رسیده بود، بدون گرفتن مجوز از نزدیکانش توسط مقامات پلیس سوزانده شد. خانواده او می گویند که پلیس از مسلمان بودن او باخبر بوده و عمدا کوتاهی کرده است.
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۹:۰۵
در همایشی یک روزه؛
انجمن اسلامی هندوستان خواستار اتحاد ملی و مبارزه با افراط گرایان شد
حوزه/ در همایشی که با میزبانی سازمان «انجمن اسلامی هندوستان» در نیودهلی برگزار شد، سخنرانان ضمن محکوم کردن افراط گرایی دینی و هدف قرار گرفتن مسلمانان در هند، خواستار اتحاد و انسجام اجتماعی شدند.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۲۲:۲۵
مراسم شام افطاری «وحدت برای مسلمانان شیعه و سنی» در دهلی نو برگزار شد
حوزه/ نشست افطاری «وحدت و همبستگی برای مسلمانان و شیعه و سنی» در حالی در شهر دهلی نو، پایتخت هندوستان برگزار می شد که اخیرا یک گروه افراطی اهل تسنن در این کشور، با ارائه فتوایی، خوردن و آشامیدن اهل تسنن در کنار شیعیان را حرام اعلام کرده است.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۲۲:۰۵
شیعیان هندی با پای پیاده به زیارت حرم امام حسین (ع) می روند
حوزه/یک گروه ۷ نفره از شیعیان هندی در حیدرآباد هندوستان سفری با پای پیاده برای رفتن به زیارت حرم امام حسین (ع) در کربلا آغاز کردند که حداقل ۶ ماه به طول خواهد انجامید.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۰
رد ادعای هندوها در باره تاج محل از سوی باستان شناسان هند
حوزه/باستان شناسان هندی با انتشار بیانیه ای رسمی، ادعای هندوها را مبنی بر اینکه تاج محل زمانی معبد شیوا، یکی از خدایگان هندوها بوده را قویا رد کردند.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۵۸
جماعت اسلامی هند برگزار کرد:
راهپیمایی پرشکوه «صلح» و «وحدت» در ۸۰۰ شهر مختلف هندوستان
حوزه/سازمان اسلامی جماعت علمای هند، به منظور مبارزه با جرایم نفتر محور، تنش‌های دینی و اسلام‌هراسی در این کشور، راهپیمایی صلح در ۸۰۰ شهر و روستای مختلف برگزار کرد.
۱۳۹۶/۵/۲۴ - ۰۱:۴۰
به منظور وحدت مسلمانان و هندوها:
مسلمانان هند سفره‌های افطار میان ادیانی «گیاه‌خواری» پهن می‌کنند
حوزه/ انجمن ملی مسلمانان هند، سفره‌های افطار میان ادیانی «گیاهخواری» پهن کرده و با دادن افطاری فاقد گوشت در ماه مبارک رمضان، پیام وحدت را جوامع اسلامی و هندو می‌فرستد.
۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۲:۴۰
برگزاری همایش بین‌المللی علم اسلامی در هندوستان
حوزه/ همایش بین‌المللی علم اسلامی هندوستان با موضوعاتی چون معرفت‌شناسی اسلامی، شکل‌گیری هویت و گفتمان مدنی در پرتو مقاصد شریعت در نیودهلی برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۲۰:۴۵