*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
نشست احزاب لبنانی و فلسطینی تاکید کرد:
فلسطین قابل فروش نیست/ قدردانی از تحرکات مردمی در مخالفت با معامله قرن و نشست منامه
حوزه/ نشست مشترک احزاب، قدرت ها، شخصیت های ملی لبنانی و ائتلاف نیروهای فلسطینی، کنفرانس منامه که در جهت حذف مسئله فلسطین و نادیده گرفن حقوق ملی و تاریخی ملت فلسطین برگزار می شود را محکوم کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۸:۱۵
رئیس ستاد انتفاضه و قدس:
معامله‌ قرن از اساس باطل است / انتفاضه جدید فلسطین در راه است
حوزه/ رمضان شریف طرح معامله قرن را اقدامی شکست خورده و مایه رسوایی همراهان آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد: معامله ای که طرف اصلی آن یعنی فلسطینی‌ها حضور ندارند، از اساس باطل و نامشروع است.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۳۸
واکنش های بین‌المللی به درگذشت محمد مرسی
حوزه/ مقامات و شخصیت های بین المللی به درگذشت محمد مرسی رئیس جمهور سابق مصر واکنش نشان دادند و در مسجد الاقصی برایش نماز میت غیابی خوانده شد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۳۰
عضو ارشد حزب الله:
مخالفت امام خامنه ای با پیام ترامپ نشانگر قدرت و عظمت ایران است
حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی مراسمی گفت: ایران کشوری قدرتمند و مقتدر است و با آمریکا از موضع قدرت تعامل می کند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۴۴
دبیرکل جبهه عمل اسلامی اردن: مشارکت در کنفرانس منامه پذیرفتنی نیست و خیانت به وطن است
حوزه/ "مراد العضایله" دبیرکل جبهه عمل اسلامی اردن با معامله قرن و مشارکت در کنفرانس منامه مخالفت کرد و گفت: حتی اگر این حضور در حد نگهبانی سفارت اردن در بحرین باشد، قابل قبول نیست.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۷:۴۱
رئیس نشست فکر عاملی لبنان:
هدف از معامله قرن به رسمیت شناختن اسرائیل و حذف مسئله فلسطین است
حوزه/ سید علی عبد اللطیف فضل الله رئیس نشست فکر عاملی طی سخنانی به مقابله با طرح معامله قرن که هدف از آن به رسمیت شناختن اشغالگران صهیونیستی دعوت کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۷:۲۹
کمپین بین المللی "نه به معامله قرن" تشکیل شد
حوزه/ با نزدیکی برگزاری کنفرانس منامه یا آنچه به کارگاه اقتصادی بحرین موسوم است، کمپین "نه به معامله قرن" با مشارکت مؤسسات، نهادهای اجتماعی و جوانان کشورهای مختلف تشکیل شد.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۰:۴۱
خطبای جمعه لبنان:
بی توجهی امام خامنه ای به پیام ترامپ، سیلی محکمی به او بود
حوزه/ خطبای جمعه هفته در خطبه های نماز جمعه لبنان تاکید کردند: بی توجهی امام خامنه ای به پیام ترامپ، سیلی محکمی به ترامپ و دولت او بود و این درس حاکمیت، استقلال و عزّت است که همه کشورها باید در مقابله با آمریکا به آن اقتدا کنند.
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۱:۲۲
شعارنویسی شهرک نشینان بر دیوار مسجد و منازل فلسطینیان در کرانه باختری
حوزه/ اسرائیلی ها روز پنج شنبه از شعارنویسی دیواری بر مسجدی در روستای عینابوس در کرانه باختری خبردادند. به یک درمانگاه و منزل مسکونی نیز حمله شد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۲۲:۵۵
عضو ارشد حزب الله: اگر توانستیم معامله قرن را با شکست مواجه کنیم، به پیروزی کامل رسیده ایم
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان مراسم یادبودی برای امام خمینی در منطقه "حاره حریک" لبنان با حضور علمای دینی و شخصیت های مختلف برگزار کرد.
۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۲:۱۷