*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۷ رجب ۱۴۴۰ \ Sunday, March 24, 2019
امام جمعه همدان در دیدار سپاهیان:
وظیفه امروز ما مرزبانی از اسلام و انقلاب است
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین شعبانی گفت: وظیفه امروز ما مرزبانی از اسلام است و باید بدانیم هدف یکی است و آن هم دفاع از انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۰۶
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد؛
بیانیه گام دوم انقلاب رسالت تبیینی دارد نه تقنینی
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب رسالت تبیینی دارد نه تقنینی، گفت: این بیانیه می‌خواهد روح قانون اساسی موجود را با نگاه جدید و مقتضیات زمان همگام کند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۹
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
رویش‌های انقلاب بسیار بیشتر از ریزش‌هاست
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه در چهار دهه گذشته از عمر نظام اسلامی، رویش‌های انقلاب بسیار بیشتر از ریزش‌های آن بوده است، به تبیین ویژگی‌های رویش‌های انقلاب پرداخت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۲:۵۱
معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب:
تحقق بیانیه گام دوم در گرو اقدام عملی حوزه انقلابی است
حوزه/ حجت الاسلام اصغری گفت: برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تولید علم و پژوهش محوری را در باید در دستور کار حوزه انقلابی قرار دهیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۰
امام جمعه شهرضا:
برای حفظ انقلاب به صورت عملی و میدانی کار کنیم
حوزه/ طلاب و فضلا باید نسبت به تبلیغ مباحث فرهنگی در منطقه اهتمام بیشتری داشته باشند؛ ما علاقمند به شما بوده و باید برای حفظ انقلاب به صورت عملی و میدانی کار کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۰
معاون تربیت و آموزش ستاد فرماندهی کل قوا:
امروز صدایی از روحانیت ضعیف جامعه در نمی آید/ طلابی داریم که حتی هزینه درمان فرزند خود را ندارند
حوزه/ امروز روحانیونی داریم که توان درمان فرزند مریض خود را ندارند؛ اما صدایی از آنان در نمی آید؛ ولی مشاهده می کنیم که چه حرف ها و سخن های ناروایی علیه طلاب زده می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۶
گام دوم انقلاب | فاصله میان "بایدها" و "واقعیّت ها" با حضور نسل جوان طی شدنی است
حوزه/ بی‌شک فاصله‌ی میان بایدها و واقعیّتها، همواره وجدان های آرمانخواه را عذاب داده و می دهد؛ امّا این، فاصله‌ای طی‌شدنی است و در چهل سال گذشته در مواردی بارها طی شده است و بی‌شک در آینده، با حضور نسل جوان مؤمن و دانا و پُرانگیزه، با قدرت بیشتر طی خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۰۶:۲۰
در جمع طلاب گلستانی تشریح شد:
دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران از نگاه نماینده ولی فقیه در کردستان
حوزه/ رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: امروز پیشرفت های علمی، نظامی، دفاعی و ... بسیاری داشته ایم که برای دشمنان گران تمام شده و حتی برخی استراتژی های آمریکا همچون استراتژی دریایی و موشکی این کشور را نیز تغییر داده است.
۱۳۹۷/۱۲/۳ - ۲۰:۳۹
کارشناس حوزوی:
بیانیه گام دوم انقلاب با نگاه توحیدی پی ریزی شده است
حجت الاسلام سهیلی اصفهانی گفت: تمام مادران شهدا فرزندان خود را به عنوان پیروان ولایت اهل بیت(ع) تربیت کردند و اگر فاطمه زهرا (س) مادر اولیای شهید می باشند، حضرت ام البنین(س) مادر سربازان شهید برای اولیای الهی محسوب می گردند، کما اینکه مادران شهید در انقلاب اسلامی نیز تربیت کننده همین سربازان بوده اند.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۹
مسئول مدرسه علمیه امام صادق بهشهر:
انقلاب با اقتدار وارد دهه پنجم عمر خود شد
حوزه/ حجت الاسلام جباری با اشاره به این که انقلاب اسلامی با اقتدار وارد دهه پنجم عمر خود شد، گفت: باید از همه ظرفیت ها به خوبی استفاده کرد تا این دهه به فرصتی برای جهش کشور در عرصه های مختلف تبدیل شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۷