*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ \ ۶ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 15, 2018
سردار حسن‌زاده در معارفه مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سمنان:
۴۰۰ عنوان برنامه در ۴۰ سالگی انقلاب در سمنان اجرا می شود
حوزه/ فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از اجرای ۴۰۰ عنوان برنامه در ۴۰ سالگی انقلاب در این استان خبر داد و گفت: دشمن برای جلوگیری از ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی تلاش‌های جدی دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۷:۰۲
یادداشت رسیده؛
اسماعیلیه یمن در مسیر انقلاب
حوزه/ شیعیان اسماعیلی قائل به امامت اسماعیل فرزند امام صادق (ع) پس از ایشان هستند و اکنون پیروان این فرقه در نقاط مختلفی از جهان از جمله سلسله جبال پامیر در افغانستان و کشور یمن و نقاط دیگر جهان پراکنده هستند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۴۵
نماینده ولی فقیه در مازندران:
قوانین دست و پاگیر اداری مزاحم تولید و سرمایه گذاری است
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که متأسفانه امروز بسیاری از سرمایه گذاران داخلی در پیچ و خم های اداری متوقف شده اند، گفت: ادارات و نهادهای دولتی باید از قوانین دست و پاگیر برای سرمایه گذاران به شدت پرهیز کنند.
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۲:۱۱
استاد حوزه و دانشگاه:
حوزه علمیه ای زنده است که برای ایران و جهان برنامه داشته باشد
حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه گفت: حوزه علمیه ای زنده و پویاست که مسائل روز ایران و جهان را رصد کرده و برای آن برنامه داشته باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۰:۰۹
امام جمعه خمینی شهر: مشروعیت الهی و مردمی در انقلاب اسلامی جمع شده است
حوزه/ حکومت اسلامی بهترین حقوق دموکراسی، حقوق بشر، حقوق زنان، برنامه سیاسی اقتصادی و نظامی را دارد و اسلام جدای از ضروریات جامعه نیست و بر نیاز اجتماعی و ضروریات جامعه است.
۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۱:۴۹
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصار الرضا(ع) :
ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه بهترین راه مبارزه با آمریکاست
حوزه/معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه از بهترین راههای مبارزه با آمریکا است .
۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۵:۱۶
امام جمعه موقت تهران در جمع مردم رستمکلا:
روحانیت فدایی دین و انقلاب است/ ریشه فساد در کشور خشکانده شود
امام جمعه موقت تهران با بیان این که روحانیت در ادوار مختلف انقلاب همواره در رأس بوده و در دفاع مقدس نیز بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است، گفت: امروز نیز روحانیت فدایی دین و انقلاب هستند و هیچ گاه خسته نمی شوند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۱۸:۰۰
مدیر حوزه علمیه مازندران:
نقش پررنگ روحانیت در دفاع مقدس برای جامعه تبیین نشده است
مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که متأسفانه هنوز نقش پررنگ روحانیت در دفاع مقدس به خوبی برای جامعه تبیین نشده است، گفت: این وظیفه نهادهای تبلیغی و فرهنگی است که در این خصوص با برنامه ریزی مدون این نقش مهم و اثرگذار را برای جامعه امروز تبیین و تشریح کنند.
۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۵۲
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در سمنان:
ضعف در اطلاع‌رسانی زمینه سوءاستفاده دشمن برای ایجاد جو روانی را فراهم می‌کند
حوزه/ قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه ضعف در اطلاع‌رسانی زمینه سوءاستفاده دشمن برای ایجاد جو روانی را فراهم می‌کند، گفت: مشکلات موجود به دلیل عملکرد نامطلوب برخی مسئولان است.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۴:۵۱
امام جمعه محمود ‌آباد:
تفکر جهادی و انقلابی به عرصه مدیریتی کشور بازگردد
حجت الاسلام موسوی با تأکید براین که امروز نیز باید مدیریت جهادی و انقلابی به عرصه مدیریتی کشور بازگردد، گفت: تنها با بهره گیری از این شیوه مدیریت است که می توانیم کشور را در مسیر رشد و تعالی قرار دهیم.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۳:۵۴