*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ \ ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Sunday, November 18, 2018
آیت الله العظمی مظاهری در درس اخلاق:
عزاداري برای اهل بیت(ع) رافع واجبات و حق الناس نیست
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در درس اخلاق گفتند: بعضي از افراد تصوّر مي‌کنند عزاداري رافع واجبات است. عزاداري اهل‌بيت«سلام‌الله‌علیهم» افضل قربات و علّت مبقيّه براي تشيّع است، امّا جاي نماز يا جاي حق‌النّاس را نمي‌گيرد.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۸:۰۹
دردیدار استانداراصفهان با آیت الله العظمی مظاهری مطرح شد:
تشریح و تبیین طرح های هفتگانه احیای حوضه ی آبریز زاینده رود
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری خطاب به استاندار اصفهان گفت: مهمترین پاداش، رضایت خداوند و پاداش آخرت است که ان شاءالله نصیب همه ی خدمتگزاران خواهد شد.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۴:۳۸
آیت الله العظمی مظاهری:
زن و شوهر به جای دیدن بدی های یکدیگر خوبی ها را ببینند/ حرف‌های شیرین و محبّت‌آمیز بزنید
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: هر زن و مردي، نواقصي دارند. همسر آن زن يا مرد، بايد به جاي تمرکز روي نواقص و ديدن عيب‌ها، خوبی‌ها و صفات نيک او را ببيند و از او قدرداني کند. بخشيدن و نديدن بدي‌ها و ديدن امتيازها و خوبي‌ها، بسيار سفارش شده و بنابر روايت امام هفتم، اجر و پاداش آن بر عهدۀ خداوند متعال است.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۷:۲۹
آیت الله العظمی مظاهری:
ادارات ارباب رجوع را معطل و سرگردان نکنند/ بردن آبرو، بدتر از بردن مال است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: سرهم‌بندي، در اداره‌ها مصيبت است. بعضي کارمندان با قاطعیّت کار نمی‌کنند و مدّت زيادي ارباب رجوع را معطل می‌کنند. مردم در اثر کم کاری، بدکاری و بیکاری برخي کارمندها، دچار دردسر مي‌شوند و بايد از کار و زندگي خود دست بکشند و مرتب در رفت و آمد به اداره باشند تا کارشان حل شود.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۶:۳۵
آیت الله العظمی مظاهری تبیین کردند:
انواع ظلم در جامعه امروز
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: گاهی مشاهده می‌شود افراد یک خانواده در تقسیم ارث به همدیگر ظلم می‌کنند؛ حقّ خواهر یا برادر مظلوم خود را از ارث نمی‌دهند و او هم برای حفظ آبرو یا برای اینکه قدرت ندارد، مجبور به سکوت است و یاوری جز خداوند متعال ندارد.
۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۷:۲۵
درس اخلاق؛
تقید به ظواهر شرع پایه است
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفتند: تقیّد به ظواهر شرع، پایه است و بزرگانی نظیر مرحوم قاضی«رحمت‌الله‌علیه» یا مرحوم محقق همدانی«رحمت‌الله‌علیه» بسیار بر اهمیّت به آن تأکید داشته‌ اند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۵:۵۲
با صدور پیامی؛
آیت‌الله‌العظمی مظاهری درگذشت آیت‌الله بهشتی را تسلیت گفت
حوزه/ حضرت آیت‌الله‌ مظاهری از مراجع معظم تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی، درگذشت عالم ربانی آیت‌الله مجتبی بهشتی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه اصفهان را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۷:۱۶
عکس: میزبانی دفتر آیت الله العظمی مظاهری از علویون
حوزه/ جشن اکمال دين و ابلاغ ولايت، در دفتر حضرت آيت‌الله مظاهري، با حضور معظّم‌له و مردم ولایت مدار و محبین اهل بیت(ع) اصفهان برگزار شد
۱۳۹۷/۶/۹ - ۰۰:۰۵
آیت الله العظمی مظاهری در جشن عمامه گذاری طلاب:
رعایت ادب حضور در محضر امام زمان(عج) از اوجب واجبات است/ حوزویان با رفتار و گفتار مروج اسلام باشند
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری خطاب به طلابی که معمم شدند، گفتند: ما از قرآن به تکرار متوجه می شویم که در خلوت، در جمع، بر روی منبر، در حجره، تبلیغ و چه برای غیر تبلیغ در محضر مقدس امام زمان(عج)، هستیم و باید ادب حضور مراعات شود.
۱۳۹۷/۶/۸ - ۱۲:۵۴
دفتر آيت‌الله العظمی مظاهری میزبان علویون
حوزه/ جشن اکمال دين و ابلاغ ولايت، در دفتر حضرت آيت‌الله مظاهري، با حضور معظّم‌له و مردم ولایت مدار اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۷:۲۲