*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ \ الثلاثاء ٢٦ شعبان ١٤٣٨ \ Tuesday, May 23, 2017
برجسته ترین عناوین روزنامه های صبح شنبه فلسطین
حوزه/ امروز شنبه خبر مجروح شدن ده ها نفر بر اثر حملات نیروهای سربازان اشغالگر به تظاهرات مردمی حامی اسرای فلسطینی و دیدار محمود عباس با رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ در راس اخبار روزنامه های فلسطین قرار دارد.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۳:۴۷
بیانیه مجمع کلیسای کاتولیک در فلسطین اشغالی:
وضعیت در سرزمین‌های اشغالی مشابه یک زخم چرکین است
حوزه/ کمیسیون صلح و عدالت مجمع کلیسای کاتولیک در فلسطین، با اعلام مخالفتش با عادی سازی روابط با اسرائیل، وضعیت کنونی در سرزمین‌های اشغالی را چون «زخمی چرکین» توصیف کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۰۳:۱۹
حماس در مورد سفر ترامپ به فلسطین اشغالی هشدار داد
حوزه/ مسئول حماس گفت: برخی عرب ها بنا دارند برای سفر ترامپ به منطقه قربانی کنند تا سرسپردگی خود را به او ثابت کنند و البته این افراد از آرمان ها و قوابت فلسطین و مقاومت عقب نشینی خواهند کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۰۰:۱۶
مرکز حمایت از قربانیان شکنجه "الخیام":
حمله عربستان به عوامیه شبیه حملات وحشیانه صهیونیست ها به ملت فلسطین است
حوزه/ مرکز "الخیام" از سکوت جامعه بین الملل در برابر حمله نیروهای امنیتی عربستان به منطقه عوامیه و تخریب و به آتش کشیدن منازل مردم و استفاده از بمب های خوشه ای در سرکوب مردم انتقاد کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۰:۳۲
جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
دل بستن به مذاکره با صهیونیست ها اشتباهی استراتژیک است/ عرب ها برای رابطه با اسرائیل صف بسته اند
حوزه/ جنبش جهاد اسلامی در مورد تلاش آمریکا برای تحمیل سازش به فلسطینیان هشدار داد و گفت: دل بستن به مذاکره با صهیونیست ها موجب گم شدن مساله فلسطین می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۶:۵۱
جبهه العمل الاسلامی لبنان:
جهاد و مقاومت تا آزادی فلسطین و مقدسات آن ادامه یابد
حوزه/ جبهه العمل الاسلامی لبنان بر حق ملت فلسطین در جهاد، مبارزه و مقاومت تا آزادسازی سرزمین خود و مقدسات آن از چنگال رژیم اشغالگر صهیونیستی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۶:۴۷
اعتصاب غذا به بیهوشی اسرای فلسطینی منجر شد
حوزه/ کمیته رسانه ای اعتصاب غذای اسرای فلسطینی اعلام کرد برخی حالت های بیهوشی پی در پی در میان اسرایی که دست به اعتصاب غذا زده اند مشاهده شده است و برخی از اسرا نیز خون بالا آورده اند.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۱۳:۰۸
جمعیت های سیاسی بحرین رابطه آل خلیفه با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند
حوزه/ جمعیت های جریان ملی دموکراتیک بحرین با صدرو بیانیه ای اقدام آل خلیفه در برقراری روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
۱۳۹۶/۲/۲۴ - ۱۰:۰۴
عناوین روزنامه های صبح شنبه فلسطین
حوزه/ امروز شنبه خبرهایی همچون شهادت جوان فلسطینی و مجروح شدن ده ها نفر توسط سربازان اشغالگر صهیونیست در جریان راهپیمایی در صدر اخبار روزنامه های فلسطین قرار دارد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۳:۵۴
یادداشت آیت الله نابلسی:
آل سعود و صهیونیست ها در یک راه هستند/ شیعیان بحرین و عربستان در سکوت رسانه ای سرکوب می شوند
حوزه/ آیت الله نابلسی در مورد همسویی عربستان با سیاست صهیونیست ها در محو آثار اسلامی منطقه و تلاش اخیر آل سعود برای تخریب آثار شیعی منطقه عوامیه و به شهادت رساندن جمعی از شیعیان این منطقه هشدار داد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۱۰:۱۹