*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ رجب ۱۴۴۰ \ Friday, March 22, 2019
واکنش‌های بین‌المللی به تصمیم ترامپ در مورد بلندی‌های اشغالی جولان
حوزه/ در پی تصمیم آمریکا مبنی بر پیوستن بلندی های اشغالی جولان در خاک سوریه به رژیم اشغالگر صهیونیستی کشورها و سازمان های بین المللی به این اقدام اشغالگرانه واکنش نشان دادند.
۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۴:۲۲
روحانی شیعه لبنانی:
مسئله فلسطین قابل مبادله نیست و بخشی از اعتقادات ما است
حوزه/ هیئتی از کمپین جهانی بازگشت به فلسطین متشکل از شیخ یوسف عباس و شیخ ادیب یاسرجی با حجت الاسلام سید علی فضل الله روحانی شیعه و امام جمعه بیروت دیدار و پیرامون فعالیت های این کمپین به مناسبت روز زمین گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۸
خطبای جمعه لبنان:
حمله تروریستی نیوزلند نشان داد که اسلام قربانی تروریسم است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه لبنان حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کردند و افزودند که این عملیات در نتیجه تحریک مستمر علیه مسلمانان و تحریف و تشویش علیه اسلام در کشور های مختلف غربی انجام گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۵
رئیس حوزه علمیه امام جواد (ع) لبنان:
غربی ها از مشروب فروشی حمایت می‌کنند اما از مساجد حمایت نمی کنند!
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین یوسف السبیتی رئیس حوزه علمیه امام جواد (علیه السلام) در لبنان حمله تروریستی به مسجد نیوزلند را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲
علمای یمن جنایت کشتار وحشیانه مسلمانان در نیوزلند را محکوم کردند
حوزه/ انجمن علمای یمن با صدور بیانیه ای حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزلند که نمازگزاران بی گناه را هدف قرار داد را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۲
عضو تجمع علمای مسلمان در گفتگو با حوزه:
سازمان ملل به اسم مستضعفین جهان به یهودیان محبت می‌کند/ بعضی از علمای مسلمان در مسیر آمریکا و حامیان تروریسم حرکت می‌کنند
حوزه/شیخ محمد قدوره رئیس مرکز بدرالکبری و عضو تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: هدف از عادی سازی روابط با صهیونیستی ها، حمایت از تاج و تخت و حکومت است تا بتوانند مدت بیشتری در حکومت بمانند و مسائلی مثل دشمنی، انتحار، تحریک، کشتار و غیر آن مانعی بر سر راه وحدت هستند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱
اذعان لیبرمن به ناتوانی رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت فلسطین
حوزه/ وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب "اسرائیل خانه ما" به ناتوانی این رژیم در برابر مقاومت فلسطین اذعان کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۲:۱۴
مفتی اعظم فلسطین:
تجاوز های اسرائیل علیه مسجد الاقصی از وخامت اوضاع فلسطین خبر می‌دهد
حوزه/ شیخ محمد حسین مفتی اعظم قدس و فلسطین بازداشت نگهبانان مسجد الاقصی و رهبران دینی و سیاسی فلسطین از سوی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و آن را اقدامی نژاد پرستانه دانست.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۰
جبهه عمل اسلامی لبنان:
کشور های عربی و اسلامی برای یاری مسجد الاقصی و دفاع از آن وارد عمل شوند
حوزه/ جبهه عمل اسلامی، دولت ها و سازمان های عربی و اسلامی را به اقدام برای یاری مسجد الاقصی و دفاع از آن دعوت کرد و از آنان خواست نسبت به مسئله فلسطین بی توجه نباشند و دست روی دست نگذارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰
العمل الاسلامی بحرین:
تروریست خواندن "النجباء" اقدامی صهیونیستی-آمریکایی و سعودی است
حوزه /به طور قطع جمعیت العمل الاسلامی"امل" بحرین اقدام ظالمانه تروریست خواندن "نجبا" را محکوم کرده و آن را دخالت آشکار در امور داخلی عراق محسوب می کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۵