*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
تفسیر اندیشمند مراکشی از نماز خواندن نصرالله در قدس
حوزه/ ادریس هانی نوشت: خیلی ها حدس می زدند که او(سید نصرالله) به زودی در قدس نماز می خواند، اما آنها باید بدانند که نماز خواندن در قدس یک تفریح نیست، بلکه به معنای سرنگون ساختن یک توطئه امپریالیستی بزرگ است.
۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۹:۱۰
حزب الله: تحریم های آمریکا مدال افتخار ماست و هیچ تأثیری بر مقاومت ندارد
حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی مراسمی گفت: جنگ ۳۳ روزه به معادله بازدارنده میان لبنان و دشمن صهیونیستی منتهی شد و لبنان ۱۳ سال است که در امنیت، آرامش و استقرار به سر می برد.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۲۲:۰۵
روحانی اهل سنت لبنان:
پیروزی جنگ ۳۳ روزه، مدال افتخاری بر گردن لبنانی ها، اعراب و مسلمانان است
حوزه/ شیخ ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش "اصلاح و وحدت" لبنان سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه را به لبنانی ها و تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت و آن را پیروزی تمامی لبنانی ها، اعراب و مسلمانان دانست.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۷:۳۸
نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان:
ایران دژ اسلام است که با آگاهی ملت و حکمت رهبری آن حفاظت می‌شود
حوزه/ شیخ علی خطیب نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان تاکید کرد: ایران دژی از دژهای اسلام است که با شجاعت مردان، آگاهی ملت و حکمت رهبری آن حفاظت می‌شود و به یاری خداوند پیروز است.
۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۰:۰۸
خطبای جمعه لبنان:
تهدیدها و تحریم‌ها هرگز مقاومت را از ادامه راه باز نخواهد داشت
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه نماز جمعه به جنگ ۳۳ روزه اشاره کرده و گفتند: لبنان در سال ۲۰۰۶ میلادی شاهد بدترین تجاوز از سوی رژیم صهیونیستی بود که با جهاد، مقاومت، بصیرت و صبر و ثبات و با تمسک به معادله ارتش، ملت و مقاومت به شکست انجامید.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۴۴
دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء تشریح کرد:
ماجرای پیام رهبر انقلاب به سیدحسن نصرالله در جنگ ۳۳ روزه
حوزه/ شیخ اکرم الکعبی در سالگرد جنگ ۳۳ روزه، به بیان خاطره‌ای از ملاقات خود با دبیرکل حزب‌الله لبنان پرداخت.
۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۵:۰۰
کارشناس بین‌الملل در گفت‌وگو با حوزه مطرح کرد:
توقف معامله قرن و عقب‌نشینی دولت‌های حامی/ ناکامی تلاش سعودی-آمریکایی برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق
حوزه/ سید رضا صدر الحسینی گفت: بعد از نشست منامه هیچ اقدام قابل توجهی در راستای تحقق معامله قرن انجام نشد، بلکه نا امیدی بیشتر از سوی مسئولین اجرا کننده مانند کوشنر داماد ترامپ مشاهده می‌شود.
۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۰:۱۱
خطبای جمعه لبنان:
تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران محکوم به شکست است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه گفتند: تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران محکوم به شکست است و ایران هرگز تسلیم نخواهد شد و به راه خود در حمایت از مقاومت و ملت فلسطین ادامه می دهد.
۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۵:۵۹
معاون دبیرکل جمعیت عمل اسلامی بحرین در گفت‌وگو با حوزه:
دیدارهای مقامات بحرین و اسرائیل، سر پوشی بر رسوایی شکست کنفرانس منامه است
حوزه/ شیخ عبدالله الصالح گفت: دیدار اخیر وزیر خارجه بحرین با مقام اسرائیلی بعد از شکست مفتضحانه کنفرانس منامه اتفاق افتاد تا به دنبال نمایش پیروزی ساختگی در عرصه عادی سازی باشد.
۱۳۹۸/۴/۱۳ - ۰۸:۳۱
هیئت فلسطینی در دیدار آیت الله قبلان:
مردم فلسطین در مقابله با معامله قرن متحد هستند
حوزه/ هیئتی فلسطینی متشکل از عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، اشرف دبور سفیر فلسطین و فتحی ابو العردات مسئول جنبش فتح در لبنان با آیت الله عبدالامیر قبلان رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۲۲:۰۵