*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ \ الاثنين ٣ جمادى الثانية ١٤٣٩ \ Monday, February 19, 2018
انتقاد مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی از خودروسازان: ساخت خودرو مشکل تر است یا موشک؟!
حوزه/ حجت الاسلام نصیرایی با پرداختن به موضوع کیفیت خودروهای داخلی و طرح این پرسش که ساخت خودرو مشکل تر است یا موشک؟ گفت: بعضی ها به اشتباه می گویند نمی شود پیشرفت کرد، اما دانشمندان هسته ای با توسل و کار شبانه روزی، در زمینه هسته ای موجب پیشرفت کشورمان شده اند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۸
حجت الاسلام والمسلمین نظری منفرد:
خطرناکترین فتنه، فتنه منافقین است
حوزه/ پیامبر(ص) فرمودند« اولین خطر مشرکین مکه و مدینه مانند ابوجهل بود؛ اما خطر دوم که خیلی خطرناک تر از اولی است، فتنه منافقین و انسان دو چهره و دو پهلو است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۶
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
دشمن هر روز درپی فتنه ای جدیدی است
حوزه/نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با یادآوری این مطلب که فتنه‌ها همیشه وجود دارد به فتنه‌های عظیم دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن هر روز در پی فتنه ای جدید است و فتنه سال ۸۸ نیز یکی از فتنه های برنامه‌ریزی‌ شده دشمن بود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۸
کارشناس مسائل سیاسی :
آمریکا می خواهد کدخداگری در ایران تبدیل به ارزش شود
حوزه/ بزرگترین جرم جمهوری اسلامی، این بوده که نخواسته تن به کدخداگری آمریکایی ها دهد. آمریکا دنبال این است تا کدخدا گری از سوی ملت ایران تبدیل به ارزش شود.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۹:۳۵
فرمانده سپاه قزوین:
توطئه‎های دشمن تمام شدنی نیست/ اسلام به ایران و ایرانی عزت بخشید
فرمانده سپاه شهرستان قزوین با تاکید بر این که توطئه‎های دشمن تمام شدنی نیست، گفت: هیچ‌گاه از خطرات دشمنان در امان نیستیم و باید با آگاهی و بصیرت، همیشه آماده مقابله با توطئه‌ها باشیم.
۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۶:۵۳
معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در مشهد:
دشمن از فضای مجازی علیه مسائل دینی و روحانیت بهره می‌برد/ تقویت بصیرت در جامعه آسیب‌ناپذیری ملت را حفظ می‌کند
حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه با بیان اینکه دشمن از فضای مجازی علیه مسائل دینی و روحانیت بهره می‌برد، گفت: تقویت بصیرت در جامعه آسیب‌ناپذیری ملت را حفظ می‌کند.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۲۳:۲۹
مسئول بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه خراسان:
انقلاب امام راحل فقط برای سرنگونی پهلوی نبود/ هدف انقلاب، دعوا با اصل فتنه یعنی آمریکاست
حوزه/ مسئول بسیج طلاب و روحانیون حوزه علمیه خراسان تصریح کرد: هدف امام خمینی(ره) فقط سرنگونی نظام طاغوتی پهلوی نبود؛ بلکه دعوای ما را با آمریکا و اصل فتنه می دانست.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۰۹:۰۱
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
نظام جمهوری اسلامی ایران بر خلاف نظام سلطه، مبتنی بر مردم است
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین گفت: در رژیم شاهنشاهی شاه هیچ اختیاری برای امورات نداشت و سرسپرده استکبار بود ولی فرق نظام جمهوری اسلامی ایران با نظام‌های سلطه این است که نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مبتنی بر مردم است.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۱:۲۳
مدیر حوزه علمیه گلستان:
بست نشینی و تبلیغات سوء علیه سران قوا، نوعی فتنه است
حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه گلستان با بیان این که بست نشینی و تبلیغات سوء علیه سران قوا نوعی فتنه است که برای کشور بسیار خطر خواهد بود، گفت: نباید مسائل شخصی و اختلافات داخلی در کشور به گونه عمومی شود که تبلعات سوء برای جامعه در پی داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۶
حجت الاسلام والمسلمین سید حمید روحانی:
در فتنه اخیر، دشمنان به دنبال تخریب نظام و چهره های انقلابی بودند/ بعضی از مسئولین پیاده نظام دشمنان برای تخریب دین هستند
حوزه/ دشمنان سعی دارند امت اسلام را به گروه های مختلف ایرانی و عربی تقسیم کنند و بین آنها اختلاف ایجاد کنند تا راحت تر بتوانند با دین مقابله کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴