*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ \ الأربعاء ٤ رجب ١٤٣٩ \ Wednesday, March 21, 2018
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه:
حوزه انقلابی در کنار فقه احکام رفتاری باید به فقه موضوعات مستحدثه بپردازد
حوزه/ رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه گفت: حوزه انقلابی باید در کنار فقه احکام رفتاری به فقه احکام موضوعات مستحدثه و فقه احکام راهبردی و ساختاری بپردازد تا بتواند موفق باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۱۱:۴۳
مناظره علم طبیعی دینی، امکان یا امتناع برگزار می‌شود
حوزه/ نخستین کرسی مناظره علم طبیعی دینی، امکان یا امتناع با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین خسروپناه و مهدی گلشنی برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۰۹:۰۴
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه:
امروز شاهد رشد حرفه ای رسانه حوزه هستیم/ قابلیت های این رسانه ستودنی است
حوزه/ امروز رسانه حوزه رشد قابل توجهی در مباحث فنی و حرفه ای پیدا کرده که قابل مشاهده است؛ لذا باید از همه مسئولان آن تشکر کرد که توانستند حوزه را در این بخش ارتقاء داده و شاهد ابعاد گوناگون آن در فضای مجازی و نشر رسانه ای باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۱:۵۵
حجت الاسلام والمسلمین برته:
هیچ طیف فکری اصیل حوزوی از رسانه حوزه حذف نخواهد شد
حوزه/ سرپرست مدیریت رسانه و اطلاع رسانی حوزه های علمیه گفت: تلاش می کنیم هیچ طیف فکری اصیل حوزوی در این رسانه حذف نشده و صدای حوزویان اصیل و انقلابی باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۲
حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه در نشست با مسئولان رسانه حوزه بیان کرد:
از ارائه راهکار برای رسانه حوزه تا تأکید بر انعکاس مناسب خدمات اجتماعی حوزویان
حوزه/ رسانه حوزه باید در جذب حداکثری افراد تلاش کند؛ رسانه نباید برای عده خاصی باشد؛ بلکه باید از افراد گوناگون بهره برد و از دیدگاه ها و نظرات آنان استفاده کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۷
رئیس مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه:
گلایه های مردم ریشه در مشکلات اقتصادی دارد/ دولت و مجلس در تحقق اقتصاد مقاومتی کم کاری کرده اند
حوزه/ مدیر گروه فلسفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: اعتراضات و گلایه های مردم ریشه در مشکلات اقتصادی دارد و باید بدان توجه شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۶:۴۱
حجت الاسلام و المسلمین خسروپناه:
برجسته شدن ترجمه آثار غربیِ مخالف سنت و فرهنگ ما، جای تاسف دارد
رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر شاهد وضعی هستیم که ترجمه آثار غربی که مباحث آن ها با سنت و فرهنگ ما مخالف است، بیشتر تیتر شده و برجسته سازی می گردد.
۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۵:۴۱
حجت الاسلام و المسلمین خسرو پناه:
هفت پیشنهاد برای آینده حوزه
حوزه/ خیلی از نخبگان غیر حوزوی نمی دانند در حوزه چه خبر است و فکر می کنند حوزه الان همان حوزه ۳۰ سال گذشته است؛ نتوانسته ایم اندیشه حوزه را به غیر حوزوی منتقل کنیم.
۱۳۹۶/۹/۲۵ - ۱۳:۴۶