*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ شعبان ۱۴۳۹ \ Saturday, April 21, 2018
آیت الله اراکی در مشهد:
نباید به شیعه انگلیسی مجال خودنمایی داد/ مرجع سازی و حمایت میلیاردی دشمن از آخوندهای انگلیسی
حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تاکید کرد: در هیچ جامعه اسلامی نباید به شیعه انگلیسی میدان قدرت نمایی و حضور داد، زیرا این افراد به دنبال براندازی اسلام ناب محمدی هستند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۰۹
فقه نظام(۴)
فیلم/ فقه نظام چیست؟
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۳:۵۷
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب:
شهید صدر بنیانگذار نظریه حق فرمانبرداری در فقه سیاسی بود
حوزه/ آیت الله اراکی با برشمردن دستاوردهای شهید سید محمد باقر صدر و شهید محمد باقر حکیم تأکید کرد: شهید صدر بنیانگذار نظریه حق فرمانبرداری در فقه سیاسی بود و شهید حکیم نیز این نظریه را ادامه داد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۶:۰۰
آیت الله اراکی در همایش ملی زن پرورش دهنده:
حضرت زهرا(س) سازنده جامعه اسلامی است/ امام معصوم(ع) در رأس جامعه صالحه است
حوزه/ حضرت فاطمه(س) محور و اساس تطهیر بیت خاندان عصمت و طهارت است و براساس این بیت، پاکی به جامعه سرایت می کند و این امر سبب شد دشمن تحمل نکند و به خانه حضرت زهرا(س) حمله کند و آن را آتش بزند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۱
آیت الله اراکی:
الگوپذیری و محبت به اهل‌بیت زمینه‌ساز وحدت حقیقی در جهان اسلام است
حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: الگوپذیری و محبت به اهل‌بیت(ع)، «تشکیل جامعه» و «اطاعت‌پذیری» را در پی داشته و زمینه‌ساز وحدت حقیقی در جهان اسلام خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۰
​ در همایش بزرگ سادات صورت گرفت؛
تقدیر از سادات برگزیده شیعه و سنی
حوزه/ در اولین همایش بزرگ سادات که در سالن اجلاس سران برگزار شد، از سادات برگزیده شیعه و سنی تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۲
آیت الله اراکی در همایش بزرگ سادات:
با محبت حضرت زهرا(س) مزد رسالت نبوی تأمین می شود/ تفرقه افکنان هیچ ارتباط هویتی با حضرت محمد(ص) ندارند
حوزه/ آیت الله اراکی با بیان این که هویت رسالتی حضرت محمد(ص) جامعه اسلامی را جامعه برادر و واحد می کند، گفت: محبت فاطمه(س) می تواند اجر رسالت پیامبر(ص) باشد. محبت ایشان می تواند وحدت جامعه اسلامی را تضمین کند. به همین دلیل کسانی که به دنبال تفرقه هستند هیچ ارتباط هویتی با جامعه حضرت محمد(ص) ندارند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۱
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
اسرائیل نه ملت دارد، نه تاریخ دارد و نه هویت
حوزه/ آیت الله اراکی گفت: اسرائیل نیز یک رژیم ساختگی و غاصب است که نه ملت دارد و نه تاریخ دارد و نه هویت و این رژیم هفتاد سال است که نتوانسته مستقر شود و ادامه هم نخواهد یافت، زیرا زوال آن حتمی است و این مسئله از طبیعت اسرائیل منفک نخواهد شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۱
سیزدهمین نشست علمائی سوریه آغاز به کار کرد
حوزه/ سیزدهمین نشست علمایی در کشور سوریه با حضور وزیر اوقاف سوریه، ‌آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین طباطبائی اشکذری نمایند رهبری در سوریه. علما و اندیشمندان شیعه و سنی روسای مراکز دینی آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۲