*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ \ ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ \ Saturday, April 20, 2019
بازنگاهی به مهم ترین سریال های رمضانی سیما:(۱۲)
«مدینه» ؛ بیان قصه ای جذاب با چالش ربا و سبک زندگی
حوزه/ نقطه عطف سریال «مدینه»و شاید هدف اصلی از ساخت و نمایش آن، موضوع پرداختن به عواقب شوم ربا و یا همان نُزول در جامعه انسانی است که روایت قصه و داستان در بستر سبک زندگی ایرانی – اسلامی باعث درخشش و ماندگاری این اثر تلویزیونی شده است.
۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۱:۵۲
بازنگاهی به مهم ترین سریال های رمضانی -۷
"روز حسرت"؛ اثری متوسط از پرکارترین سریال ساز تلویزیون
حوزه/ یکی از ایرادات جدی سریال روز حسرت، ناشی از هم گسیختگی و چندپاره بودن سناریوی آن است که همین مساله موجب شده كه ما چندان به نتيجه‌ مطلوب از بابت تماشای این اثر نسبتاً متوسط از پرکارترین سریال ساز تلویزیون دست پیدا نکنیم.
۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲:۱۷
نگاهی به نقاط ضعف و قوت مهم ترین سریال نوروزی سیما؛
"علی البدل"؛ جایگزینی نه چندان قوی برای "پایتخت"
حوزه/ سریال علی البدل، ساخته سیروس مقدم به عنوان مهم ترین سریال نوروزی سیما، گرچه از سوژه جذابی برخوردار است اما به نظر می رسد که در بُعد داستان پردازی و شخصیت پردازی نتوانسته موفقیت چهارگانه پایتخت را در قاب پرمخاطب تلویزیون تکرار کند.
۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۱۳:۲۰
منتقد حوزوی سینما و تلویزیون:
سریال علی البدل نتوانسته موفقیت پایتخت را تکرار کند
حوزه/ منتقد سینما و تلویزیون گفت: سریال علی البدل ساخته سیروس مقدم نتوانسته موفقیت سریال پایتخت را برای کارگردان و مجموعه سازندگانش تکرار کند.
۱۳۹۶/۱/۹ - ۱۵:۳۵
به بهانه آغاز ساخت سریال فاخر "هنگام بیداری"؛
گام رسانه ملی در شناساندن علمای مجاهد بلاد
حوزه/ با ساخت سریال فاخر "هنگام بیداری" اُمید می رود که رسانه ملی در آینده نیز در به تصویر کشیدن بصیرت، حماسه و مجاهدت های علمای سرشناس بلاد مختلف کشور به ویژه در عرصه مقاومت در برابر ظلمِ بیگانگان اهتمام بیشتری از خود نشان دهد.
۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۱:۴۱