*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Saturday, July 21, 2018
تجمع علمای مسلمان لبنان خواستار برخورد با اغتشاش در عراق شد
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در نشست شورای مرکزی خود گفت: در حال و هوای سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه نیرو های استکبار جهانی و در رأس آن ایالات متحده آمریکا تلاش می کنند که سلسله پیروزی های محور مقاومت را محدود کند.
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۵:۱۵
نامزد کنگره آمریکا اسرائیل را «اشغالگر» خواند/ لابی صهیونیستی به خشم آمد
حوزه/ الکساندریا اوکاسیو کورتز، نامزد ۲۸ ساله حزب دموکرات در انتخابات کنگره آمریکا در حرکتی غیرمنتظره اسرائیل را «اشغالگر» توصیف کرد که خشم لابی صهیونیستی در آمریکا را برانگیخت.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۲:۰۰
رئیس نشست فکر عاملی:
مقاومت باید در برنامه های درسی لبنان گنجانده شود
حوزه/ حجت الاسلام سید عبداللطیف فضل الله پیشنهاد داد مقاومت و فرهنگ مقاومت در برنامه درسی رسمی لبنان گنجانده شود تا یک روحیه ملی فراگیر در جامعه ایجاد کند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۲۱:۳۰
شیخ علی یاسین از موضع آیت الله سیستانی در قبال تظاهرات عراق قدردانی کرد
حوزه/ شیخ علی یاسین رئیس انجمن علمای صور لبنان از موضع گیری آیت الله سیستانی در حمایت از مطالبه گری ملت عراق قدردانی کرد و از مسئولان برگزاری تظاهرات ها خواست اعتراضات را مسالمت آمیز و به دور از اغتشاش، تخریب و خسارت به منافع کشور برگزار کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۹:۱۵
روحانی اهل سنت لبنان:
پیروزی جنگ ۳۳روزه یکی از بزرگترین دستاورد های تاریخ اسلام معاصر است
حوزه/ شیخ مصطفی ملص سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه را به لبنانی ها تبریک گفت و افزود: پیروزی که مردان مقاومت محقق ساختند، یکی از بزرگترین دستاورد های اسلامی و عربی معاصر است.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۰:۴۰
نماینده حماس در لبنان:
"قرارداد قرن" حقوق فلسطینی ها را نقض می کند/ مبارزه و مقاومت تا بیرون راندن اشغالگران ادامه دارد
حوزه/ نماینده حماس گفت: قرارداد قرن، حقوق ملی فلسطین به ویژه آزادی سرزمین، برپایی حکومت به پایتختی قدس و بازگشت آوارگان به روستاهایشان را نقض می کند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۳۶
واکاوی پیروزی حزب الله در منطقه در گفت‌وگو با دکتر اسداللهی؛
جنگ ۳۳ روزه لبنان مقدمه ای برای حمله به ایران بود/ حضور حزب الله در سوریه خطر تکفیری ها را از میان برد
حوزه/ دکتر مسعود اسداللهی تحلیگر ارشد مسائل غرب آسیا و لبنان گفت: جنگ در سوریه فرصتی جدید برای حزب الله لبنان فراهم آورد که نه تنها خطر تکفیری ها را برای لبنان بلکه برای سوریه و ایران و منطقه از بین برد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۱:۳۵
روحانی اهل سنت لبنان:
وقت آن رسیده که جناح های مقاومت فلسطین با هم متحد شوند
حوزه/ شیخ ماهر عبد الرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان، تجاوز رژیم صیهونیستی به غزه را محکوم کرد و آن را تجاوز به جهان عربی و اسلامی دانست.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۲۱:۲۰
اسماعیل هنیه:
خون کودکان فلسطین به هدر نخواهد رفت و اشغالگران مجازات می‌شوند
حوزه/ اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس ضمن تهدید رژیم اشغالگر اسرائیلی گفت: خون پاک کودکانی که دیروز در شهر غزه به زمین ریخته شد، به هدر نخواهد رفت و اشغالگران از مجازات به دست مقاومت فلسطین در امان نخواهد بود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۳۵
معاون دبیرکل حزب الله لبنان:
پیروزی جنگ ۳۳روزه، معادله آزادی و استقلال لبنان را بنیان نهاد
حوزه/ شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به سالگرد جنگ ۳۳ روزه لبنان، گفت: آوازه این جنگ به جهان رسید و این پیروزی یک معجزه بود که به فکر بسیاری نمی رسید و حتی تصور نمی کردند که تعداد اندکی مجاهد بتوانند در برابر صف آرایی بین المللی پیروز شوند
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۸:۳۰