*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۳ صفر ۱۴۴۰ \ Monday, October 22, 2018
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران:
مردم فلسطین اجازه تحقق معامله قرن را نخواهند داد / اسرائیل بدون حمایت آمریکا، جایی در فلسطین ندارد
حوزه/ نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان این که راهپیمایی بازگشت فلسطینیان پاسخی قاطع به توطئه های دشمنان است، گفت: مردم فلسطین قاطعانه در برابر سیاست های نامشروع آمریکا و اسرائیل ایستاده و هرگز اجازه نخواهند داد حق مردم فلسطین نادیده گرفته شود.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۴:۳۷
رئیس مجلس اعلای شیعی لبنان:
اسرائیل می خواهد میان مردم و مقاومت فاصله بیفتد
حوزه/ آیت الله قبلان اتهام های صهیونیست ها در مورد محل ذخیره موشک های حزب الله را بی اساس دانست که هدف از آن ایجاد شکاف میان مقاومت و مردم است.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۲:۲۵
معاون دبیرکل حزب الله:
اگر در سوریه با تکفیری‌ها نمی‌جنگیدیم ناچار بودیم در تمام لبنان با آنها درگیر شویم
حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: اگر ما در سوریه با تکفیری ها نمی جنگیدیم، به ناچار باید در تمام مناطق لبنان با آنها درگیر می شدیم و آنها به راحتی امارت های تکفیری را در لبنان و منطقه تاسیس می کردند.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۵:۱۲
فردا در تهران؛
دومین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی برگزار می شود
حوزه/ دومین اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی، فردا با حضور میهمانانی از چند کشور خارجی، در تهران برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۲:۴۰
خطیب مسجدالاقصی:
نماز در مسجدالاقصی ترسناک شده و نیازمند یاری مسلمانان هستیم
حوزه/ شیخ عکرمة صبری گفت: اشغالگران اسرائیلی کاری کرده اند که نماز خواندن و قرائت قرآن در مسجدالاقصی و صحن های آن برای مسلمانان همراه با ترس و وحشت باشد و از این رو ما نیازمند یاری ملت ها و دولت های اسلامی و عربی هستیم.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۲:۳۶
صهیونیست ها می‌خواهند هیچ مسلمانی در مسجدالاقصی نباشد/ حضور چشمگیر مسلمانان در مسجدالاقصی یک واجب است
حوزه/ بکیرات گفت: از نمازگزاران و نگهبانان می خواهیم در صحن ها و تمام عرصه های مسجد الاقصی از محراب حضرت داود در منطقه شرقی تا ساختمان باب الرحمة و همچنین در منطقه بین باب الاسباط تا باب الغوانمة حضور داشته باشند.
۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۲:۳۵
قاضی القضاة فلسطین از توطئه جدید صهیونیست ها در مسجدالاقصی خبر داد
حوزه/ محمود الهباش گفت: صهیونیست ها در توطئه جدید خود به یهودیان شهرک نشین اجازه می دهند با ورود به مسجدالاقصی مراسم های عبادی و رقص های یهودی خود را در مسجدالاقصی انجام دهند و این برای ما مسلمانان یک فاجعه به شمار می رود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۳:۴۳
صهیونیست ها مانع فعالیت کارمندان اوقاف اسلامی در مسجدالاقصی شدند
حوزه/ صبح امروز سه شنبه نیروهای اشغالگر صهیونیست دو نفر از کارمندان بازسازی مسجدالاقصی را در داخل قبة الصخره بازداشت کرده و کارت های ورودی تعدادی دیگر از کارمندان اوقاف اسلامی در مسجدالاقصی را توقیف کردند و مانع فعالیت آنها در مسجدالاقصی شدند.
۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۰:۴۳
علمای یمن: عربستان و امارات مسئول حمله تروریستی اهواز هستند
حوزه/ علمای یمن تاکید کردند: آمریکا و اسرائیل دو کشور عربستان و امارات را برای فتنه افکنی و جنگ افروزی در جهان اسلام به نوکری خویش گرفته اند و جنایت های شرم آوری که در منطقه صورت می گیرد با حمایت های مالی و پشتیبانی این دوکشور وابسته به استکبار است.
۱۳۹۷/۷/۲ - ۲۱:۰۰
جبهه عمل لبنان حمله تروریستی اهواز را محکوم کرد
حمله تروریستی اهواز نمی تواند ایران را از مبارزه با تکفیری ها و صهیونیست ها بازبدارد
حوزه/ جبهه عمل لبنان با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی اهواز را در راستای منافع دشمن صهیونیستی و آمریکا و برخی کشورهای خلیج فارس دانست که این روزها در میدان آمریکا و اسرائیل بازی می کنند
۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۰:۳۸