*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۱ صفر ۱۴۴۰ \ Saturday, October 20, 2018
سخنگوی انجمن پیشاهنگان اسلامی الجزایر:
فلسطین یک مسئله اساسی برای ملت الجزایر است
حوزه/ سخنگوی انجمن پیشاهنگان اسلامی کشور الجزائر طی یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که مسئله فلسطین و دفاع از مردم مظلوم غزه مسئله مورد اتفاق ملت الجزایر است و هیچ گونه اختلاف نظری در این مورد در بین مردم کشورمان وجود ندارد.
۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۳:۳۰
هشدار شدید آیت الله آملی لاریجانی:
«افساد فی الارض» برای سوداگران بازار ارز و سکه/ مردم صداقت ببینند در صحنه حاضر خواهند بود
حوزه/ رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه تلاطم های اخیر در بازار، شبهه ناک و دخالت برخی دست های پشت پرده در این ماجرا کاملاً محتمل است، به سودجویان بازار ارز و سکه هشدار داد که دستگاه قضایی با سرعت و قاطعیت به اتهام آنان که برخی نیز مشمول عنوان «افساد فی الارض» است، رسیدگی خواهد کرد.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۷:۴۱
با فشار اسرائیل، اساتید و مدرّسان مجبور به ترک فلسطین اشغالی می شوند
حوزه/ اخیرا فشارهای اسرائیل بر فضای دانشگاهی فلسطین بیشتر شده است، از جمله اینکه حداقل ۱۵ استاد دانشگاه خارجی با تاخیر در دریافت ویزا مواجه هستند و مجبور به ترک سرزمین های اشغالی می باشند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۲:۴۶
جوانان یهودی تورهای رایگان اسرائیل را دروغ خواندند
حوزه/ در ویدئوی منتشر شده در شبکه های اجتماعی، چند جوان یهودی که با هزینه اسرائیل در تور رایگان بازدید از سرزمین های اشغالی شرکت کرده اند، نبود نام فلسطین در نقشه تور و دروغ گویی صهیونیست ها درباره وضعیت فلسطین را به شدت مورد انتقاد قرار دادند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۰:۱۲
اوقاف فلسطین درباره حفاری های اسرائیل در زیرزمین مسجدالاقصی هشدار داد
حوزه/ اعظم خطیب مدیر سازمان اوقاف اسلامی فلسطین در بیت المقدس اشغالی طی سخنانی علیه حفاری های اسرائیل در مسجدالاقصی هشدار داده و نسبت به فروریختن سنگ های دیواره شهر قدیمی بیت المقدس ابراز نگرانی کردند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۴:۴۹
جنبش امت لبنان:
قانون ملت ـ دولت یهودی، فصل جدیدی از آوارگی فلسطینی‌ها است
حوزه/ جنبش امت لبنان با صدور بیانیه ای تاکید کرد: قانون "دولت یهودی" یک قانون نژاد پرستانه با صبغه صهیونیستی است که هدف آن آوارگی فلسطینی ها از سرزمین های اشغالی ۴۸، ممانعت از حق بازگشت است.
۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۸:۳۲
جنبش جهاد اسلامی فلسطین:
جنایت های رژیم اشغالگر در مسجدالاقصی تجاوز به تمامی مسلمانان است
حوزه/ جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: آنچه گروهک های شرور اشغالگر از هجوم به صحن مسجد الاقصی مرتکب می شوند، تجاوزی خطرناک علیه تمامی مسلمانان، اعراب و فلسطینی ها است.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۲۱:۵۵
جبهه عمل لبنان:
صهیونیست ها زبانی جز آتش گلوله نمی فهمند
حوزه/ جبهه عمل لبنان گفت: هیچ تصمیم و قانون بین المللی برای اشغالگران صهیونیسم محترم نیست و آنها تمام قوانین و پیمان ها را زیر پای خود له کرده اند و در برخورد با این دشمن پست، راهی جز آتش و گلوله نیست.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۴:۳۲
رهبر معنوی دروزی های لبنان خواستار مبارزه با توطئه های صهیونیستی شد
حوزه/ شیخ حسن خواستار تشکیل جبهه عربی اسلامی با همکاری کشورهای دوست فلسطین شد تا این کشورها هرچه زودتر برای رویارویی با توطئه های خصمانه و حملات نظامی صهیونیست ها علیه مردم فلسطین کاری کنند.
۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۱:۱۲
جریان الوفاء الاسلامی بحرین:
تصویب قانون ملت ـ دولت یهودی، افزایش نسل کشی علیه فلسطین است
حوزه/ جریان الوفاء الاسلامی بحرین گفت: تصویب قانون ملت ـ دولت یهودی از سوی رژیم صهیونیستی، نشانگر نژاد پرستی این رژیم جعلی است و هدف آن یهودی سازی سرزمین، ملت و فرهنگ فلسطین است.
۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۲۲:۳۰