*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ \ ۷ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Saturday, July 21, 2018
آیت الله نابلسی:
تا آزادی کامل فلسطین از آن حمایت می‌کنیم
حوزه/ آیت الله عفیف نابلسی از علمای شیعه لبنان در دیدار کمیته "راهپیمایی روز جهانی قدس" گفت: فلسطین سرچشمه سربلندی، کرامت و عزت انسانی باقی خواهد ماند و ما در حدّ توان خود برای حمایت فلسطین تا آزادی کامل آن و اخراج اشغالگران اسرائیلی از آن تلاش خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۲۱:۰۰
شورای کایر در آمریکا:
​اقدامات نژادپرستانه اسرائیل، مشابه داعش و القاعده است
حوزه/ یکی از مقامات شورای روابط اسلامی آمریکایی «کایر» اخیرا در اقدامی شجاعانه، ضمن محکوم کردن جنایات ارتش اسرائیل، اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی را با جنایات تروریست های داعش و القاعده مقایسه کرد.
۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۸:۰۵
معاون دبیرکل حزب الله:
نتایج انتخابات پارلمان نشان دهنده حمایت مردم از حزب الله بود/ با وجود آمریکا بحران های منطقه حل نمی شود
حوزه/ شیخ نعیم قاسم گفت: با وجود تلاش هایی که علیه انتخابات انجام گرفت و کشور های جهان و منطقه دخالت کردند و این احتمال بود که حادثه ای غیر قابل پیش بینی رخ دهد و نتیجه انتخابات را باطل کند، انتخابات در آرامش و امنیت برگزار شد.
۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۷:۵۵
عضو شورای مرکزی حزب الله:
مقاومت برای خلق پیروزی های بزرگتر آماده می شود
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله طی مراسمی گفت: وجود ارتش و مقاومت در کنار هم موجب حمایت از لبنان در برابر تجاوز اسرائیل می شود.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۲۰:۲۵
آیت الله العظمی سبحانی تبیین کردند:
دستور صریح قرآن به کشورهای اسلامی در خصوص قطع ارتباط با صهیونیست ها
حوزه/ حضرت آیت الله سبحانی، با اشاره به آیاتی از قرآن، قطع رابطه با اسرائیل را دستور صریح این کتاب آسمانی به کشورهای اسلامی دانستند.
۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۷:۱۴
الازهر: سازمان‌های عربی و اسلامی در رویارویی با صهیونیست‌ها کوتاهی کرده‌اند
حوزه/ عباس شومان نماینده الازهر با اشاره به جنایت های صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی گفت: سازمان های عربی و اسلامی در زمینه رویارویی با صهیونیست ها و دفاع از ملت فلسطین و ارسال کمک برای آنها کوتاهی کرده اند.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۶:۵۴
دبیرکل سابق جمعیت دموکراتیک عمل بحرین:
پیروزی از راه خیانت به فلسطین به دست نمی آید/ فلسطین راه آزادی در پیش گرفته است
حوزه/ سید رضی موسوی گفت: پیروزی از راه خیانت و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و منحرف شدن از مسئله فلسطین به دست نمی آید و البته امروز نیز فلسطین همان راه لبنان را برای آزادی در پیش گرفته است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۲۰
رئیس نشست فکر عاملی لبنان:
آمریکا می‌خواهد افکار عمومی را از جنایت‌های صهیونیست‌ها منحرف سازد
حوزه/ حوزه/ سید عبداللطیف فضل الله در مورد توطئه آمریکا برای پاک کردن مسئله فلسطین از طریق ایجاد درگیری و تنش در عراق و سوریه و یمن و تشدید تحریم های جمهوری اسلامی ایران هشدار داد.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۵:۱۹
خطبای جمعه لبنان:
اسلوب تهدید و تحریم دیگر تأثیری ندارد/مقاومت در کمین اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان این هفته در خطبه های نماز جمعه به فشار و تهدید های آمریکا علیه ایران مبنی بر افزایش تحریم ها اشاره کردند و گفتند: دلیل اصلی این تحریم ها، تمسک ایران به مسئله فلسطین و حمایت از جنبش های مقاومت است.
۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۵۳
نشست علمای لبنان به مناسبت روز مقاومت و محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس
حوزه/ جنبش امت لبنان یک نشست علمایی متشکل از " کمیته سنی یاری مقاومت"، "جمعیت نور الیقین" و "کمیته اسلامی فلسطین" به مناسبت روز مقاومت و آزادی برگزار کرد و در آن انتقال سفارت آمریکا به قدس و کشتار وحشیانه غزه محکوم شد.
۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۵۱