*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۱ صفر ۱۴۴۰ \ Saturday, October 20, 2018
تجمع علمای مسلمان لبنان:
رژیم صهیونیستی احساس خطر کرده و از تکفیری ها حمایت می کند
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان گفت: تجاوز اخیر رژیم به فرودگاه تی۴ دلیلی است بر اینکه رژیم احساس خطر بزرگی می کند و می خواهد که از تکفیری ها در جنگ های آینده که اعلام کردند وارد حومه قنیطره می شوند، حمایت کند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۳:۴۰
عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین:
مقاومت در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها دست روی دست نمی‌گذارد
حوزه/ احمد مدلل عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: دشمن اشغالگر هرگز نخواهد توانست اراده ملت ما و مقاومت قهرمان را سست کند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۵۰
​برای دومین بار قانون منع خرید کالاهای اسرائیلی به پارلمان ایرلند رسید
حوزه/ قانون «کنترل فعالیت اقتصادی در سرزمین های اشغالی ۲۰۱۸» که برای بار دوم به مجلس اعلای نمایندگان ایرلند وارد می شود در صورت تصویب، خرید کالاها و کسب خدمات از شهرک نشینان صهیونسیتی را غیرقانونی خواهد ساخت.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۲۰:۲۴
کاندیدای ریاست جمهوری مصر در گفتگو با «حوزه»:
آزادی بیان مصر در بدترین حالت است/ الازهر از نقش سیاسی و دینی به نقش فرهنگی و تمدنی رسیده
حوزه/ دکتر "ایمن نور" اندیشمند مصری گفت: آزادی بیان در مصر طی پنج سال گذشته در بدترین حالت خود به سر می برد و بدون شک ملت مصر موضع مثبتی در قبال انقلاب ایران داشته اند و این انقلاب به ما یاری رساند؛ چرا که آن بیانگر تغییر اراده ملت بزرگ ایران بود.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۹:۴۴
تجمع علمای مسلمان لبنان:
فلسطین باید مسئله اصلی امت باقی بماند/ اسرائیل و آمریکا در جنوب سوریه شکست خورده اند
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در نشست هفتگی خود اوضاع سیاسی لبنان و منطقه را مورد بررسی قرار داد و گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا اصرار می ورزد که جهان را به پرتگاه جنگ جهانی بکشاند.
۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۰:۰۲
خطبای جمعه لبنان:
صلح طلبان جهان در برابر سیاست های آمریکا بایستند/آنچه در جنوب سوریه جریان دارد، شکست آمریکا و اسرائیل است
حوزه/ خطبای جمعه لبنان تاکید کردند: پروژه آمریکایی اسرائیلی در سوریه در برابر پایداری، ثبات و دستاورد های محور مقاومت رو به نابودی است و آنچه در جنوب سوریه جریان دارد، پیروزی ارتش سوریه و شکست آمریکا، اسرائیل و هم پیمانان آن است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۶:۲۸
شب گذشته نگهبانان مسجدالاقصی با نیروهای اشغالگر درگیر شدند
حوزه/ شب گذشته نگهبانان مسلمان فلسطینی مسجدالاقصی در جریان درگیری با نیروهای اشغالگر صهیونیستی از عملیات تخریب و حفاری در مسجدالاقصی جلوگیری کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۲:۱۶
جمعی از جنبش انصار الله با دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار کردند
حوزه/ هیئتی از جنبش انصارالله به ریاست محمود حمد معاون دبیرکل این جنبش با شیخ عبد الله جبری دبیرکل جنبش امت لبنان دیدار و پیرامون تحولات فلسطین و منطقه بحث و گفتگو کردند.
۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۳:۵۰
تجمع علمای مسلمان لبنان:
تداوم راهپیمایی "بازگشت" رژیم صهیونیستی را نگران کرده است
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان در جلسه هفتگی خود اشاره کرد: همزمان با پیروزی های ارتش سوریه، نیرو های استکبار و در رأس آن آمریکا تلاش می کند به دستاورد های سیاسی برسند که از طریق جنگ نتوانستند به آن دست بیایند.
۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۳:۰۶
تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد:
ورود وزرا و اعضای کنست به مسجدالاقصی، پیشروی جدی و خطرناک اسرائیل
حوزه/ تشکیلات خودگردان فلسطین اجازه ورود وزرای اسرائیل و اعضای کنست به محوطه مسجدالاقصی را «پیشروی جدی » از سوی اسرائیل توصیف کرده و نسبت به عواقب این اقدام به نتانیاهو و همچنین ترامپ هشدار داد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۲:۰۵