*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۹ شعبان ۱۴۳۹ \ Thursday, April 26, 2018
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
مبلغان برای مقابله با آسیب های اجتماعی باید به سلاح علم مجهز باشند
حوزه/ حجت الاسلام ناصر شکریان گفت: روحانيون مهم ترين نقش تبليغي را در ترویج ارزش هاي الهي و هدايت فکری جامعه عهده دار هستند و این نقش زمانی محقق می شود که مبلغان به سلاح علم مجهز باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم:
ائمه جماعات مساجد نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند
حوزه/ رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم گفت: در حال حاضر و به منظور کاهش آسیب های اجتماعی ، ائمه جماعات مساجد نقش بسیار مهم برعهده دارند و سازمان تبلیغات اسلامی در این خصوص برنامه های ویژه ای دارد.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۶:۴۰
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
قرارگاه های فرهنگی پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی تشکیل شود
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت تشکیل قرارگاه فرهنگی به منظور رفع آسیب های اجتماعی و فرهنگی در جامعه تأکید کرد و گفت: متأسفانه امروز در سایه بی توجهی برخی ها در کشور، شاهد بروز ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی در جامعه هستیم.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۲۲
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان قزوین:
مسئولان از ظرفیت های روحانیت در حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی استفاده کنند
حوزه/ حجت الاسلام نظری در پایان با تاکید بر این که باید از ظرفیت روحانیون به شکل سازماندهی‎شده در مسائل فرهنگی، اجتماعی بهره برده شود، گفت: امروز موضوع آسیب های اجتماعی و بررسی و رفع آنها در دستور کار مسئولان کشوری قرار گرفته است و روحانیون بهترین کسانی هستند که می توانند در این حوزه گام بردارند .
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۱:۴۱
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:
مقابله با آسیب‌های اجتماعی در دستور کار تمام ارگان‌ها قرار گیرد
حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان این که مقابله با آسیب‌های اجتماعی باید در دستور کار تمام ارگان‌ها قرار گیرد، گفت: رسالت مهم روحانیون توجه جدی به تبیین، تبلیغ و تذکر در مسئولیت های اجتماعی است تا مسیر روشنی برای فعالیت ها ترسیم شود.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۶:۲۹
فرمانده نیروی انتظامی در دیدار آیت الله شاهچراغی:
خشک‌سالی و کم‌آبی عامل افزایش آسیب‌های اجتماعی است
حوزه/ سردار اشتری با بیان این که هر جا خشک‌سالی و کم‌آبی وجود دارد آسیب‌های اجتماعی نیز وجود دارند، گفت: نیروی انتظامی می‌کوشد با مقابله با آسیب‌های اجتماعی ناشی از خشک‌سالی در این حوزه نیز کمک‌کار استان پهناور سمنان باشد.
۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۴:۱۵
استاد حوزه علمیه قزوین خواستار شد:
از خروج ارز برای واردات بی رویه جلوگیری شود
حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین، خواستار جلوگیری از خروج ارز از کشور بابت واردات بی رویه شد، گفت: در جامعه امروز مثل روز روشن و واضح است که حمایت از کالای داخلی، حلاّل بسیاری از مشکلات است و استقلال کشورهایی چون ژاپن، آلمان و هند به خاطر روی آوردن به کالاهای داخلی و پیشرفت در تولید و صادرات بوده است.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۰:۰۵
استاندار قم مطرح کرد:
حضور سالانه ۲۰میلیون زائر ایرانی و ۳/۵ میلیون زائر خارجی در قم
حوزه/ سالانه ۲۰ میلیون زائر داخلی و ۳و نیم میلیون زائر خارجی از استان قم بازید می کنند و این نشان می دهد استان قم از استانهای پر اهمیت است و باید به جایگاه اصلی خود در مسائل مختلف برسد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۳۹
آیت الله اعرافی در دیدار استاندار قم:
توجه به کاهش آسیب های اجتماعی در اولویت برنامه های مسئولین استان باشد/ سلامت اداری قم الگوی سایر استان ها شود
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه توجه ویژه به آسیب های اجتماعی و ارائه راه حل های مناسب و منطقی برای کاهش آن را خواستار شد و تاکید کرد: بسیاری از این آسیب های اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد، بزهکاری و ...را می توان پیشگیری یا لااقل از رشد آن جلوگیری کرد و این کار مهم باید در اولویت همه دستگاه های استان باشد.
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۱۲:۴۴