*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ \ ۱۱ محرم ۱۴۴۰ \ Friday, September 21, 2018
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه:
تماشای فیلم ها و انیمیشن های خشن ، کودکان را پرخاشگر و گوشه گیر می کند
حوزه/ عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: تماشای فیلم ها و انیمیشن های خشن و با محتوای نامناسب باعث پرخاشگری و گوشه گیری کودکان می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۱:۰۰
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه:
بازگشت به نورانیت قرآن و اهل بیت(ع)، راه درمان معضلات جامعه ماست
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بازگشت به نورانیت قرآن و اهل بیت(ع)، راه درمان معضلات جامعه ماست
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۵
در گفتگو با عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه تبیین شد:
تماشای بیش از حد تلویزیون؛ آفتی فراروی سبک زندگی کودکانه
حوزه/ عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم، تماشای بیش از حد تلویزیون و عوارض ناشی از آن را به سان آفتی خطرناک فراروی سبک زندگی کودکانه برشمرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۱:۵۵
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه:
تاخیر در فرزندآوری، جامعه را با چالش جمعیتی مواجه می کند
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم گفت: بی شک یکی از مسایلی که جامعه را با چالش جمعیتی مواجه می کند ، تاخیر بیش از حد در مساله فرزندآوری و اکتفا به یک یا دو فرزند از سوی زوجین است.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۰۷:۰۵
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه:
برخی برنامه های تلویزیون در نقطه مقابل افزایش جمعیت قرار دارند
حوزه/ عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: متاسفانه برخی برنامه های تلویزیونی از جمله سریال ها در نقطه مقابل طرح افزایش جمعیت قرار دارند.
۱۳۹۶/۷/۲۸ - ۰۱:۲۰
در گفتگوی تفصیلی با استاد حوزه و مشاور امور خانواده مطرح شد:
افزایش فاصله سنی میان فرزندان؛ آسیبی جدی در کانون خانواده ها
حوزه/ مشاور خانواده و عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه با تاکید بر این که افزایش فاصله سنی میان فرزندان، آسیبی جدی فراروی خانواده ها به شمار می رود، تصریح کرد: ترس اقتصادی از بچه دار شدن از لحاظ شرعی ، به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.
۱۳۹۶/۵/۱۹ - ۰۹:۳۰
انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه در نوشتاری انتقادی بررسی کرد:
هنوز برخی ابهامات و پرسش‌ها نسبت به محتوای سند ۲۰۳۰ مطرح است
حوزه/ هرچند برنامه آموزش ۲۰۳۰ از دستور کار اجرایی خارج شده، لکن به نظر می‌رسد هنوز برخی ابهامات و پرسش‌ها نسبت به محتوای آن و چرایی چنین مواجهه‌ای با آن مطرح است. در صورتی که این پرسش‌ها و ابهامات، پاسخ خود را به درستی نیابند، تکرار محتوای این برنامه به صورت‌هایی دیگر و در قالب‌های غیررسمی بعید نیست.
۱۳۹۶/۴/۳۱ - ۲۲:۰۴
عضو هیئت علمی جامعه الزهرا(س):
اصلاح نگاه به زندگی دنیا، شاه کلید مقابله با افسردگی است
حوزه/ عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم، اصلاح در بحث نگاه به زندگی دنیوی را شاه کلید مقابله با افسردگی دانست.
۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۰۹:۳۰
هشدار عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه:
بازی های رایانه‌ای سلامت جسمی و روحی نوجوانان را تهدید می‌کند
حوزه/ عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم تصریح کرد: بازی های رایانه ای خشن به تدریج عوارض و آسیب های نامطلوبی از حیث روحی و جسمی به کودکان و نوجوانان وارد می آورد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۶
عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه:
پایبندی به دین و اخلاق، راهکار مقابله با افزایش طلاق است
حوزه/ عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم ، پایبندی به دین و اخلاق را مهم ترین راهکار مقابله با افزایش طلاق دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۵۳