*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۸ شعبان ۱۴۴۰ \ Tuesday, April 23, 2019
تولیت آستان قدس رضوی:
ارتباط دو ملت ایران و پاکستان فراتر از همسایگی یک ارتباط برادرانه است
حوزه/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی بابیان اینکه ارتباط دو ملت ایران و پاکستان فراتر از همسایگی و یک ارتباط برادرانه است، تصریح کرد: مهم‌ترین زمینه برای تقویت ارتباطات دو ملت، عشق و ارادت به پیشگاه مقدس حضرت علی بن موسی‌الرضا(علیهماالسلام) است.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۲۱:۲۴
جشن روز میلاد امام زمان(عج) در حرم مطهر رضوی برگزار شد
حوزه/ مراسم جشن میلاد منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان(عج) در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۳:۰۸
مدیر ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس:
خدمت در بارگاه امام هشتم(ع) توفیقی الهی است
حوزه/ مدیر ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه خادمان آستان قدس رضوی در پرتو سیره رضوی حیات طیبه را در جامعه نهادینه کنند، گفت: خدمت در بارگاه امام هشتم(ع) توفیقی الهی است.
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵:۲۱
داور برنامه «عصر جدید» شبکه سه:
امروز رسانه ها تنگه اُحد انقلاب اسلامی اند/ جوانان منتظر دعوت فلان مسئول برای کار نباشد
حوزه/ سیدبشیر حسینی با بیان اینکه امروز رسانه ها تنگه اُحد انقلاب اسلامی اند و اگر بخواهیم در عرصه رسانه تولید و توزیع پیام داشته باشیم، باید جذاب وقوی باشد، اظهار کرد: امروز جوان های ما می توانند به زبان های مختلف و روش های گوناگون از طریق رسانه، پیام انقلاب اسلامی را به دنیا برسانند.
۱۳۹۸/۱/۱۳ - ۱۳:۰۳
امام جمعه مشهد در حرم رضوی:
سیره اهل بیت(ع) کانون آموزش و تربیت انسان هاست
حوزه/ نماینده ولی فقیه در حرم مطهر رضوی گفت: سیره اهل بیت (عیلهم السلام) یک کانون آموزشی به تمام معنا برای ما در موقعیت های فکری، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی، در تمام قرون و اعصار برای همه انسان ها است.
۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۹:۰۳
امام جمعه قم در حرم رضوی:
«بصیرت» مطالبه امام زمان(عج) از منتظران است
حوزه/ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به اهمیت داشتن معرفت و شناخت نسبت به امام زمان (عج)، گفت: اگر امام زمان (عج) را بشناسیم و نسبت به حضرت معرفت داشته باشیم، دیگر غایب یا ظاهر بودن امام عصر (عج) تفاوتی نمی کند، زیرا هر لحظه بر رفتار ما نظارت دارند.
۱۳۹۸/۱/۱۰ - ۱۰:۲۷
استاد دانشگاه صداوسیما در حرم رضوی:
مردم به هر رسانه ای اعتماد نکنند
حوزه/ استاد دانشگاه صداو سیما با اشاره به اینکه مردم نباید به هر رسانه ای اعتماد کنند، گفت: رسانه ها قرار است ما را به حقیقت عالم برسانند، نه این که ما را از حقیقت عالم دور کنند.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۲۰:۱۰
استاد قرائتی در حرم رضوی:
کسی که ولایت ندارد، نمازش قبول نیست
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در حرم رضوی با بیان اینکه توانستم ۱۳۶ نکته از اصول انسان سازی را در نماز پیدا کنم که هریک از آنها مسیر رشد انسان است، گفت: ولایت، دشمن شناسی، یاد شهدا، توحید، نبوت، نظم، حق الناس، عدالت و... همه این ویژگی ها در نماز وجود دارد.
۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۹:۰۰
امام جمعه قم در حرم رضوی پاسخ داد:
چرا مردم سنگ ها و دیوارهای حرم رضوی را می بوسند؟
حوزه/ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: آنچه به درب ها و سنگ ها و دیوارهای حرم رضوی ارزش می دهد و مردم آنها را می بوسند و پیشانی خود را می چسبانند، به خاطر وجود حضرت رضا(ع) است، وگرنه این درها و سنگ ها، خارج از حرم بوسیدنی و ارزشمند نیستند؛ این توسل و تبرک به خاطر تعظیم شعائر الهی است.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۰۸:۲۷
تولیت آستان قدس رضوی خبر داد:
راه‌اندازی سامانه شفافیت اقتصادی در آستان قدس/ حمایت از ۳ هزار گروه جهادی/ اجرای طرح «مشهد بدون گرسنه»
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی از راه‌اندازی سامانه شفافیت اقتصادی در آستان قدس رضوی، حمایت از ۳ هزار گروه جهادی و اجرای طرح «مشهد بدون گرسنه» خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۸:۲۹