*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ \ ۸ ربيع الأول ۱۴۴۰ \ Friday, November 16, 2018
حجت الاسلام رفیعی:
شرط اصلی برای سعادت و کمال ادای حق تلاوت قرآن است
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: خداوند همانند پزشک و انسان‌ها بیمار هستند و قرآن هم همانند یک نسخه شفابخش و شرط اصلی برای سعادت و کمال ادای حق تلاوت قرآن بر اساس فرمایش امام صادق علیه‌السلام است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۲:۳۴
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
اطاعت مطلق امام معصوم مقدمه موفقیت و پیروزی است
کارشناس معارفی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با تصریح بر این‌که ائمه اطهار ستون یقین هستند، گفت: اطاعت مطلق از امام معصوم مقدمه هدایت و رستگاری است.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۸:۰۲
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی پاسخ داد:
آیا امام حسن مجتبی(ع) درحمله به جرجان و مازندران شرکت داشتند؟!
حوزه/ شبهه مطرح شده درباره این که «امام حسن مجتبی(ع) در حمله به جرجان و مازندران شرکت داشتند»؛ هیچ یک از منابع شیعه به این موضع نپرداخته اند و تنها در منابع اهل سنت آمده است و همه این منابع نیز از شخصی به نام" مدائنی" نقل قول کرده اند که این مدائنی نیز وابسته به درگاه بنی عباس بوده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۰۶
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی تبیین کرد:
راه‌های یاری اهل بیت علیهم السلام در عصر کنونی
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی، در جمع مردم خمینی شهر تصریح کرد: چند راه برای یاری اهل بیت(ع) وجود دارد و این راهها مبانی و اصول یاری کردن است، بدانید این یاری کردن فقط در زمان حضور معصوم نیست و در زمان غیبت امام عصر(عج) نیز این یاری کردن وجود دارد.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۰۹:۰۸
حجت الاسلام و المسلمین رفیعی در اصفهان:
انقلاب اسلامی حق و ماندنی است
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه گفت: مردم ایران بدانند که انقلاب اسلامی حق و ماندنی است بنابراین از امام حسین(ع) فرا بگیریم از مشکلات شِکوه نکنیم.
۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۰۸:۳۰
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رفیعی:
امت اسلامی نباید بازیچه ای برای تحقق اهداف دشمنان شوند
حوزه/ عضو هیئت‌علمی جامعه المصطفی با اشاره به اهداف دشمنان اسلام گفت: صهیونیست‌ها به دنبال تفرقه‌افکنی و جنگ بین امت اسلام هستند، برای اسرائیل فرقی بین حماس و حزب‌الله وجود ندارد، هدف آن‌ها جنگ داخلی بین امت اسلام است.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۴:۳۸
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رفیعی:
بمباران یمن از سوی عربستان خلاف اصول انسانی و انصاف عقلی است
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: متأسفانه کسانی که ادعای خادم‌الحرمین را دارند بدون انصاف، بر سر کودکان و افراد بی‌سرپناه یمن بمب می‌ریزند، البته که این روحیه را از دشمنان امام حسین (ع) که به خیمه‌ها حمله کردند و به طفل شیرخوار تیر زدند به ارث برده‌اند.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۸:۰۴
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
مبادا فراموش کنیم عده ای در سختی زندگی می کنند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رفیعی گفت: امروز که وضعیت اقتصادی اینگونه شده عده ای، ثروتشان زیاد شده، باید به فکر افرادی که مشکل معیشتی دارند، باشیم؛ مبادا فراموش کنیم که عده ای در سختی زندگی می کنند.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۰۸:۲۱
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
مسئولین عیوب خود را بپذیرند/همدیگر را به خاطر حزب و جناح خاص کنار نزنیم
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت:در جامعه ای زندگی می کنیم که دشمنان ما زیاد هستند و باید اتحاد نظر داشته باشیم و همدگیر را کنار نزنیم؛ البته کسانی که خطوط قرمز را شکستند و حاضر به عذرخواهی از مردم نشدند و امروز در حصر هستند از موضوع خارج اند.
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۰۷:۳۱
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی مطرح کرد:
اشرافی گری یک آفت بزرگ در برخی از مسئولان دولتی
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رفیعی گفت: گاهی مشاهده می شود یک مسئول دولتی افتخارش به زندگی اشرافی است، نعمات دنیا بد نیست، اما زمانی که این نعمات تبدیل به اشرافی گری و هوای نفس شد، قطعا مذموم است.
۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۹:۳۱