*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
مهمترین پیام قیام عاشورا عزت است
حوز/مهمترین پیام عاشورا عزت است که مردم سراسر جهان سالهای بعد در انقلاب های خود از امام حسین علیه السلام الگو گرفتند مانند گاندی، مجموعه قیامهای علویان و دیگر انقلابها که برگرفته از قیام عاشوراست موید این سخن است.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۱:۰۳
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
اشتغالات غیر درسی آفت علم آموزی طلاب است
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رفیعی گفت: ادبیات مهمترین جایگاه را دروس حوزه دارد و کسی که ادبیات نداند ولو استاد باشد، فایده ای ندارد و برای طلبه تا پایان کفایه باید درس مهمترین اشتغال او باشد.
۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۱۶:۰۴
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
مدیر بدون ظرفیت موجب آسیب می‌شود/ مسؤولان باید به دنبال خدمت به مردم باشند
حوزه/ عضو هیأت علمی جامعه‌المصطفی گفت: اگر مدیری ظرفیت ریاست را نداشته باشد نه فقط نمی‌تواند کاری انجام دهد بلکه سبب ضرر و آسیب نیز می‌شود؛ اگر فردی ظرفیت مدیریت روستا و شهر را دارد نباید در سطح مدیریت کشور قرار گیرد چرا که این امر سبب طغیان می‌شود.
۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۵:۵۱
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
فضای مجازی برای دین ستیزی مورد استفاده قرار نگیرد
حوزه/ متاسفانه عده ای در فضای مجازی به دنبال آن هستند که در میان احاد مردم، تدین و دین داری را کم کنند.
۱۳۹۶/۳/۱۱ - ۱۰:۴۰
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
دوستی با پیروان ادیان الهی به معنای پذیرفتن آیین‌ آنها نیست
حوزه/ عضو هیأت علمی جامعه‌المصطفی گفت:‌ توهین به حضرت موسی و عیسی (ع)۹توهین به رسول خداست به همین علت مسلمانان با پیروان ادیان دیگر متحد هستند، اما دوستی به معنای پذیرفتن آیین‌های قدیمی قبل از اسلام نیست.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۵:۱۰
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
عمل به فرمان رهبری یک وظیفه شرعی است/ وضعیت اقتصادی مطلوب مانع مشکلات فرهنگی می شود
حوزه/ در سایه داشتن شغل، بسیاری از مشکلات مردم رفع می‌شود، چرا که اگر وضعیت اقتصادی جوانان و نوجوانان مطلوب باشد، مشکلات فرهنگی و اجتماعی نیز افزایش نمی‌یابد.
۱۳۹۶/۳/۸ - ۱۵:۱۶
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
مؤمن همواره اعتدال در عمل دارد/اعتدال به معنای نادیده گرفتن دین و سازش گری نیست
حوزه/ مؤمن مانند بهار اعتدال دارد و هرگز در کار ها دچار افراط و تفریط نمی شود؛ البته اعتدال به معنای نادیده گرفتن دین و سازش گری نیست، بلکه اعتدال به معنای حرکت بر مدار دین و حرکت پشت سر ولی خدا در زمین است و مؤمن هرگز از ولی خدا پیشی نمی گیرد بلکه تبعیت محض دارد.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۱۷
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی در مراسم سالگرد آیت‌الله العظمی گلپایگانی:
رمز موفقیت آیت الله العظمی گلپایگانی اخلاص بود/ علی‌رغم تبلیغات سوء دشمن مراجع تقلید همچنان محبوب مردم‌اند
حوزه/ عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با اشاره به اینکه نجات انسان در اخلاص است گفت: یکی از رموز موفقیت آیت الله العظمی گلپایگانی اخلاص است که در پیام مقام معظم رهبری برای ایشان این نکته وجود داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۵