*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی :
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی مطرح کرد : ۱۰خانواده برتر در تاریخ
حوزه /حجت الاسلام والمسلمین رفیعی گفت:براساس آیات قرآن کریم ۱۰ خانواده برتر از میان انبیا وجود دارد که هر یک شاخصه ای داشته اند، لذا الگوگیری از این خصایص برما فرض است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۶
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
خطر شبکه های تبشیری و کلیساهای خانگی جوانان را تهدید می کند
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: شبکه‌های تبشیری و کلیساهای خانگی مشغول تبلیغ هستند و متأسفانه جوانانی که دارای عقاید ضعیفی هستند را جذب می‌کنند، درحالی‌که انواع و اقسام انجیل در جامعه وجود دارد و این نشان‌دهنده این است که کتاب اصلی مسیحیان تحریف‌شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۰۷:۲۶
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
دیکتاتورهای مورد حمایت آمریکا توسط خودش از بین رفته اند
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با اشاره به این که آمریکا با همپیمانان خود به مثابه اسیر و برده برخورد می کند، اظهار داشت: تمام دیکتاتورهایی که آمریکا از آنها حمایت کرده، بعد از اتمام تاریخ انقضا توسط خود آمریکا از بین رفته اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۷
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:
مرجعیت شیعه، پرچمدار مقابله با انحراف در جامعه اسلامی است
حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی گفت: مرجعیت شیعه امروز در سمت وکالت اهلبیت(ع) و امام زمان (عج) نقش مهم جلوگیری از انحراف مردم به سمت فرقه های باطل و فاسد را ایفا می‌کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۳:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
حج از سنت های معصومین(ع) است و نباید تعطیل شود
حوزه/ سخنران حرم بانوی کرامت گفت: حج نباید به‌هیچ‌وجه تعطیل شود و ربطی هم به حکومت‌ها ندارد؛ زمان ائمه معصومین که شهر مکه در دست ظالمان بود، آنها به این سفر می رفتند و نسبت به آن اهتمام خاصی داشتند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۳:۴۴
عضو هئیت علمی جامعه المصطفی(ص)؛
دعای ندبه منبع ارزشمندی برای وظایف منتظران امام عصر(عج) است
خطیب حوزه علمیه قم گفت: دعای شریف ندبه بهترین مرجع و منبع ارزشمند برای شناختن وظایف منتظران حضرت صاحب الزمان(عج) می باشد که منتظران واقعی می توانند با مراجعه به آن به وظایف خود پی ببرند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۰۱:۴۳
حجت الاسلام رفیعی:
شرط اصلی برای سعادت و کمال ادای حق تلاوت قرآن است
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: خداوند همانند پزشک و انسان‌ها بیمار هستند و قرآن هم همانند یک نسخه شفابخش و شرط اصلی برای سعادت و کمال ادای حق تلاوت قرآن بر اساس فرمایش امام صادق علیه‌السلام است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۲:۳۴
حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی:
اطاعت مطلق امام معصوم مقدمه موفقیت و پیروزی است
کارشناس معارفی آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با تصریح بر این‌که ائمه اطهار ستون یقین هستند، گفت: اطاعت مطلق از امام معصوم مقدمه هدایت و رستگاری است.
۱۳۹۷/۸/۶ - ۰۸:۰۲
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی پاسخ داد:
آیا امام حسن مجتبی(ع) درحمله به جرجان و مازندران شرکت داشتند؟!
حوزه/ شبهه مطرح شده درباره این که «امام حسن مجتبی(ع) در حمله به جرجان و مازندران شرکت داشتند»؛ هیچ یک از منابع شیعه به این موضع نپرداخته اند و تنها در منابع اهل سنت آمده است و همه این منابع نیز از شخصی به نام" مدائنی" نقل قول کرده اند که این مدائنی نیز وابسته به درگاه بنی عباس بوده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۰۶