*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ \ ۶ ذو القعدة ۱۴۳۹ \ Friday, July 20, 2018
اسرائیل در نیمه نخست امسال ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان در مسجد ابراهیمی شد
حوزه/ به گفته یوسف اعدیس وزیر اوقاف فلسطین؛ نیروهای اشغالگر صهیونیستی در نیمه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۹۸ مرتبه مانع پخش اذان از جمله اذان برای نماز جمعه در مسجد ابراهیمی شده اند.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۰۰:۰۵
الازهر ممنوعیت پخش اذان در قدس را محکوم کرد
حوزه/ الازهر مصر با صدور بیانیه ای تصمیم مقامات رژیم صهیونیستی مبنی بر ممنوعیت پخش اذان در شهر قدس در تاریخ دوشنبه آینده را محکوم کرد.
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۳:۰۸
قاضی دادگاه اسلام آباد پاکستان اعلام کرد:
شبکه‌های تلویزیونی پاکستان موظف به پخش اذان هستند/ برنامه های دینی به جای بازیگران از علما استفاده کنند
حوزه/ شوکت عزیز صدیقی قاضی دادگاه اسلام آباد پاکستان گفت: هر روز ۸ دقیقه قبل از اذان همه شبکه های تلویزیونی باید به جای تبلیغات، تلاوت قرآن و صلوات پخش کرده و هر روز اذان ۵ گانه را هم پخش کنند.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۲۱:۴۰
قانون ممنوعیت پخش اذان در مساجد سوئد تغییر یافت
حوزه/ جامعه اسلامی شهر وکشو در سوئد که درخواستی برای پخش اذان یک بار در هفته و برای نمازهای جمعه داده بودند، با رای مردم محلی اجازه پخش اذان از بلندگوهای مساجد یافتند.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۰:۱۲
غنا از مساجد خواسته برای پخش اذان به جای بلندگو از واتس آپ استفاده کنند!
حوزه/ دولت غنا به بهانه مبارزه با آلودگی صوتی از مساجد این کشور خواسته به جای استفاده از بلندگوها، از نرم افزار واتس آپ برای اعلام زمان نماز به مردم استفاده کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۰:۲۷
مسلمانان سوئد خواستار مجوز پخش اذان از بلندگو شدند
حوزه/ مسلمانان سوئد خواستار مجوز استفاده از بلند هنگام پخش اذان از مسجد شدند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۰
مسیحیان سوئد از پخش اذان از بلندگوهای مساجد حمایت کردند
حوزه/اسقف فردریک مودئوس به نمایندگی از کلیسا، ضمن حمایت از حق مسلمانان برای پخش اذان از بلندگوهای مسجد گفت: بی صبرانه منتظر شنیدن صدای اذان اسلامی هستیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۸
مسلمانان سوئد خواستار مجوز پخش اذان از بلندگوهای مسجد شدند
حوزه/ مسلمانان سوئد با تسلیم درخواست نامه ای رسما از پلیس این کشور خواستند، به حقوق شهروندی آنان احترام گذاشته شده و مجوز پخش اذان از بلندگوهای مساجد در روزهای جمعه داده شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۳
خشم عمومی از انتشار تصویر اهانت آمیز به پخش اذان در کتاب درسی هندی
حوزه/در پی انتشار یک تصویر در کتاب درسی دانش آموزان هندی که مسجد را عامل آلودگی صوتی توصیف کرده بود، موجی از انتقادات در شبکه‌های اجتماعی ناشر را مجبور به عذرخواهی کرد.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۲۲:۴۰