*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۷ شعبان ۱۴۴۰ \ Monday, April 22, 2019
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
پیاده روی اربعین مسیری در ادامه جریان عاشورا است
حوزه/قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه پیاده روی اربعین مسیری در ادامه جریان عاشورا است، گفت: این مسیر تا زمان حاکمیت امام عصر(عج) برای آنانی که مومن هستند ادامه دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۶:۳۰
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
اگر هزاران قدم برای معرفی اربعین برداشته شود، باز هم کم است
حوزه/ رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه با استقبالی که از کار تئاتر و دیگر برنامه های کاروان فرهنگی لقاء الحسین شد، به ضرورت کار فرهنگی در اربعین بیش از پیش پی بردیم، گفت: اگر هزاران اقدام برای دریای بی کران اربعین شود، باز هم کم است.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۳:۰۱
مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی:
اربعین محور وحدت همه آزادیخواهان عالم است
حوزه/ مسئول مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه جریان امام حسین(ع) را باید تبدیل به جریانی کنیم که هرکس بر اساس استعداد و توانایی خودش به تقویت آن کمک کند، گفت: امیدواریم که این جریان و رودخانه عظیم به اقیانوس بی کران وصل شود.
۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۲:۵۰
روحانیون اهل سنت از حال و هوای سفر عشق می گویند
حوزه/ امام حسین(ع) خود و اهل بیتش را فدا کرد تا اسلام زنده بماند و ما به عنوان امت اسلامی باید فارغ از هر گونه دیدگاهی چه شیعه و چه سنی اختلافات را کنار گذاشته و دور هم جمع شویم.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۱:۴۷
مستند " آیین میزبانی"
روایت ویدئویی از خدمت رسانی مردم عراق به زائران- بخش ششم
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۲۲:۴۴
مسؤول مدرسه علمیه امام صادق(ع) بهشهر:
حماسه اربعین حسینی نمایشی از چهره واقعی اسلام ناب بود
حوزه/ حجت الاسلام جباری با بیان این که اسلام ناب همان چیزی که امروز سیره اهل بیت(ع) به آن اشاره شده است، گفت: اربعین حسینی و آن حماسه عظیم نمایشی از چهره واقعی اسلام ناب بوده است.
۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۷:۴۵