*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
تهدید کننده آتش زدن مساجد آمریکا به ۵ سال زندان محکوم شد
حوزه/یک مرد آمریکایی در شهر ویلمینگتون در کارولینای شمالی در به جرم تهدید و تحریک به آتش زدن و در اختیار داشتن سلاح های مرگبار و فیلم های مستهجن ، به ۵ سال زندان محکوم شد.
۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۱۸:۵۶
اهانت زن اسلام‌ستیز کانادایی به قرآن مجید
حوزه/ انتشار ویدئوهایی از جرایم نفرت محور در سه مسجد در انتاریوی کانادا، پلیس را وادار به آغاز تحقیقات کرد. در این ویدئوها یک زن اسلام ستیز صفحاتی از قرآن مجید را از مجلد آن جدا کرده و آن ها را بر روی شیشه جلو اتومبیل های پارک شده قرار می دهد.
۱۳۹۷/۱/۹ - ۰۷:۱۰
اسقف مسیحی، خشونت ها علیه مسلمانان در سریلانکا را محکوم کرد
حوزه/ یک اسقف ارشد کلیسای انگلیکان در کلیسایی در سریلانکا خشونت علیه جامعه اسلامی و اقلیت ها را محکوم کرده، از دولت خواستار توقف مهاجمان شده و از جماعت مسیحیان خواسته برای بازگشت صلح به این کشور دعا کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۵
خشونت ها علیه مسلمانان در سریلانکا ادامه دارد
حوزه/با گذشت چند روز، همچنان تنش ها و ناآرامی ها در میان اجتماعات مذهبی در سریلانکا ادامه دارد. درحالی که ۱۰% از جمعیت این کشور را مسلمانان تشکیل می دهند، بوداییان افراطی اقدام به آتش زدن مسجد و مغازه های مسلمانان کرده اند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۷:۴۸
نماینده زن آمریکایی نسبت به خشونت خانگی افشاگری کرد
حوزه/ رودریگرز نماینده ۳۶ ساله مجلس نمایندگان نیوجرسی از حوادث تلخی که کار او را به بیمارستان کشانده پرده برداشت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۵
كميته اسلامی اسپانیا:
بعد از حادثه بارسلونا خشونت علیه مسلمانان افزایش یافته است
حوزه/ "ریاض تاتاری" رئیس کمیته اسلامی اسپانیا گفت: از زمان حادثه بارسلونا، تغییراتی در تعامل اسپانیایی ها با مسلمانان صورت گرفته؛ به این صورت که جملات توهین آمیز بر روی دیوار مساجد و مراکز عبادی نوشته می شود و مسلمانان به ویژه زنان به خاطر پوشش حجاب مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.
۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۳:۲۰
با نظارت دبیرخانه اسقف‌های کاتولیک در آمریکا:
گفتمان میان‌ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در شیکاگو آمریکا برگزار می‌شود
حوزه/ اولویت گفتمان میان ادیانی مسلمانان و کاتولیک‌ها در آمریکا، مبارزه با اسلام‌هراسی و خشونت‌ها علیه جامعه اسلامی در عصر حاضر می‌باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۳
در اعتراض به افزایش خشونت‌ها علیه مسلمانان:
برگزاری نماز جماعت در دانشگاه میشیگان با حضور صدها تن
حوزه/ شب دوشنبه، صدها تن از دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه میشیگان، در اعتراض به افزایش خشونت‌ها علیه مسلمانان خصوصا دختران محجبه، اقدام به برگزاری نماز جماعت عشاء در محوطه دانشگاه کردند.
۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۰۰:۰۵