*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
مردم مجذوب رفتار روحانی می شوند نه زبان او
حوزه/ حجت الاسلام صادقی، مردم داری و اخلاق حسنه را یکی از ضروریات در امر تبلیغ برای یک روحانی دانست و گفت: اگر یک روحانی با مردم داری و خلق خوش رفتار کند، مردم هم جواب او را با اعتماد کامل و تبعیت از توصیه های اسلامی او خواهند داد.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۰:۲۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
امامزادگان ذخایرالهی بر روی زمین هستند
حوزه/ حجت الاسلام صادقی گفت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب امامزادگان ذخایر الهی هستند و تبدیل شدن بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی وظیفه ای است که رهبری از ما مطالبه می کنند.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۸:۴۶
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خواستار شد:
تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی و اقتصادی
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در سال جدید باید براساس منویات مقام معظم رهبری بقاع متبرکه و امامزادگان عظیم الشان استان اصفهان را به قطب های فرهنگی و اقتصادی تبدیل کنیم.
۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۱:۵۳
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان :
تبیین دستاوردهای انقلاب از ضرورت های امروز است
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در حوزه های مختلف داشته که باید به طور هدفمند، منسجم و مستمر تبیین و انعکاس یابد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
درس «وقف» در حوزه های علمیه تدریس شود
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، خواستار تدریس درس «وقف» در حوزه های علمیه شد و گفت: اگر حوزه های علمیه در طول تاریخ توانسته اند با تمام اتفاقاتی که برای آنان رخ داده همچنان پابرجا بمانند و به تولید علم و نشر معارف اسلامی و اهل بیت(ع) ادامه دهند به واسطه وجود موقوفات حوزوی بوده است.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۴:۲۳
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان:
۴هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی موقوفه ای در اصفهان احیا شد
حوزه/ حجت الاسلام صادقی گفت: بیش از ۴هزارو ۵۰۰ هکتار از اراضی استان اصفهان که موقوفه بوده است، احیا و احصا شده و سند وقفی آنها تنظیم و آماده شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۱۵
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان:
۶۰ درصد موقوفات اصفهان زراعی است
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان گفت: ۶۰ درصد موقوفات زراعی است و چون حاصلی به دست نمی آید، درآمدی هم ندارد، اما علی رغم مشکلات سالانه حداقل ۱۵درصد رشد مالی داشته ایم .
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۰:۱۲
مدیر کل اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد:
اعزام بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ مبلّغ به ۷۱۸ بقعه متبرکه استان اصفهان
حوزه/ حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه همه مبلغین اعزامی اوقاف به بقاع متبرکه متخصص در زمینه وقف مسلط به مهارت های تبلیغی هستند، گفت: در سال گذشته ۲ هزار و ۲۱۸ روحانی به بقاع متبرکه جهت تبلیغ دین وفرهنگ معارف دینی اعزام شدند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۳:۳۶
مدیر کل اوقاف و امور خیریه اصفهان خبر داد:
تحقق ۱۰۰ در صدی سهمیه اصفهان در تربیت حافظان قرآن
حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بالغ بر ۸۶ هزار نفر در سراسر استان اصفهان در جوار امامزادگان عظیم الشان در طرح ملی حفظ قرآن، با حضور ۵۷۰ مربی تحت آموزش قرار دارند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۱:۴۶
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
شناسایی، احیا و ثبت مالکیت موقوفات حوزوی در اولویت است
حجت الاسلام صادقی گفت: موقوفات حوزوی در طول سال های گذشته مورد سوء استفاده افراد سود جو قرار گرفته است که شناسایی، احیا و ثبت مالکیت موقوفات حوزوی در اولویت است.
۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۲:۵۶