*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۲ شوال ۱۴۴۰ \ Sunday, June 16, 2019
مستند «آزادی» فیلمی که تازه مسلمانان را معرفی می کند
حوزه/ فیلم مستند «آزادی» که تاکنون در کشورهای مختلف جهان به نمایش گذاشته شده و گروهی از تازه مسلمانان را معرفی کرده و تجربه های آنان را نشان می دهد، قرار است به زودی در دانشگاه اتاگوی نیوزیلند به روی پرده برود.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۹:۳۰
«بنیاد مطالعات قرآنی» سنگاپور برای تازه مسلمانان دوره قرآنی برگزار می‌کند
حوزه/ یک سازمان اسلامی متعلق به تازه مسلمانان در سنگاپور اقدام به تشکیل کلاس‌های آموزش قرآن، تجوید، قرائت و تفسیر قرآن با عنوان «بنیاد مطالعات قرآنی» کرده است.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۸:۳۵
مرد مسلمانی که شغلش دوست شدن با بیماران علاج ناپذیر است
حوزه/ ابومومن جوان مسلمان و فعال اجتماعی در لندن است که به عنوان یکی از داوطلبان بنیاد مراقبت عدن، وظیفه او ایجاد رابطه دوستی و مراقبت از بیماران علاج ناپذیری است که دوست، خانواده یا فامیلی در بستر مرگ ندارند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۰۳:۱۰
واعظ استرالیایی از تازه مسلمانان خواست خالکوبی‌هایشان را به نمایش نگذارند
حوزه/ یک واعظ اهل سیدنی از تازه مسلمانان به ویژه ورزشکارانی که خالکوبی‌های روی بدنشان را در شبکه‌های اجتماعی به نمایش می‌گذارند انتقاد کرده و گفت که این خالکوبی‌ها نماد گناهان پیشین آن‌ها است.
۱۳۹۶/۶/۶ - ۰۱:۰۵
در ۳ ماه گذشته، ۱۵۸ نفر در عمان مسلمان شده‌اند
حوزه/ در طول سه ماه گذشته ۱۵۸ تن در عمان با ملیت‌های مختلفی از جمله اوگاندایی، فیلیپینی، سریلانکایی و هندی به دین اسلام گرویده‌اند که اکثریت آنان را زنان تشکیل می‌دهند.
۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۸:۵۵
در شهر بیرمنگام؛
شیعیان انگلیس، گردهمایی ویژه نومسلمانان برگزار می کنند
حوزه/ مسجد شیعیان اثناعشری خوجه شهر بیرمنگام انگلستان، روز شنبه مجلسی دوستانه برای تازه مسلمانان این شهر و خانواده‌های آنها برگزار خواهد کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۰۹:۴۶