*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ \ ۴ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Thursday, August 16, 2018
در نشست حمایت از فلسطین مطرح شد:
بادبادک های کاغذی خواب از چشمان صهیونیست ها ربوده است/ لزوم تشکیل مجدد سازمان آزادسازی فلسطین
حوزه/ شیخ ماهر حمود گفت: کدام یک از ما روزی گمان می کرد همین بادبادک های کاغذی ساده به سلاحی تبدیل شود که خواب از چشم صهیونیست ها برباید و این گونه رژیم صهیونیستی را به چالش بکشاند؟
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۱:۱۸
علمای لبنان در جهت مخالفت با تحریم ها با ایران اعلام همبستگی کردند
حوزه/ علمای لبنان برای مخالفت با تحریم ها و فشار های آمریکا علیه ایران و در آستانه دوازدهمین سالگرد پیروزی جنگ ۳۳ روزه، نشستی در مقر جنبش امت در بیروت برگزار کردند.
۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۰۷:۰۰
هفته فرهنگی عاشورا در حوزه علمیه خواهران لبنان برگزار شد
حوزه/ شیخ حسن بلّوط گفت: علم و دانش نقشی اساسی در معنا بخشیدن به زندگی دارد و عاشورا و نهضت شهادت امام حسین علیه السلام نمونه بارز زندگی جاودانه است.
۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۰:۳۳
عضو ارشد حزب الله:
تحریم های آمریکا نمی تواند اراده مقاومت را درهم بشکند/فاجعه یمن، بزرگترین فاجعه انسانی جهان است
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله تاکید کرد: تمامی تحریم های آمریکا و عربستان سعودی هیچ تأثیری نداشته و نتوانسته است که اراده مقاومت را در هم بشکند یا موضع مقاومت را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۲:۴۸
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله:
بیگانگان مانع تشکیل دولت جدید لبنان می شوند
حوزه/ شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله از تأخیر در تشکیل دولت جدید لبنان انتقاد کرد و بیگانگان را مانع اصلی آن دانست.
۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۲:۴۷
دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان:
جنگ دلار آخرین حربه آمریکا در منطقه است/ کشورهای اسلامی باید بازار مشترک تشکیل دهند
حوزه/ شیخ شعبان گفت: ترامپ بزرگ ترین دزد تاریخ است و اکنون با ضربه زدن به پول محلی کشورها و کاستن از ارزش آن در برابر دلار، به دنبال گرفتن باقیمانده پول کشورهای منطقه مانند ایران ، ترکیه ، سوریه و روسیه است.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۲۹
گزارشی از زندگی و تاریخچه حرم حضرت خوله دختر امام حسین (ع) + تصاویر
حوزه/ حرم مطهر حضرت خوله (س) در شهر بعلبک لبنان، میزبان عاشقان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است و اکنون به یکی از مهمترین آثار گردشگری دینی در لبنان و منطقه تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۲۱:۰۰
خطبای جمعه لبنان:
تحریم های آمریکا علیه ایران محکوم به شکست است/ کشتار مردم صعده توسط عربستان جنایتی ضد اسلام است
حوزه/خطبای جمعه لبنان تاکید کردند: تمامی تهدید ها و تحریم های آمریکا با ناکامی رو به رو خواهد شد و آمریکا نخواهد توانست ایران را تسلیم کرده و اراده آن را درهم شکند همانطور که در دهه های گذشته نیز ناموفق بوده است.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۲:۱۱
جبهه عمل اسلامی لبنان:
ترامپ به زباله دان تاریخ می رود و ایران سربلند و مستحکم خواهد ماند
حوزه/ جبهه عمل اسلامی با صدور بیانیه ای گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران مردود و محکوم است و جمهوری اسلامی به فضل آگاهی ملت و حکمت رهبری خود، تحریم های جدید برایش سخت نخواهد بود.
۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۴:۳۸
عضو جبهه عمل اسلامی لبنان:
مردم لبنان هزینه کشمکش ها و اختلافات سیاسی احزاب را می پردازند
حوزه/ شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده جبهه عمل اسلامی لبنان از وضعیت رکود اقتصادی و معیشتی لبنان انتقاد کرد و گفت: مردم لبنان هزینه کشمکش ها و اختلافات سیاسی که همچنان مانع تشکیل دولت می شود را می پردازد.
۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۴:۵۶