*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ \ ۱۲ رمضان ۱۴۳۹ \ Monday, May 28, 2018
عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه:
هدف دشمن از قضایای اخیر اغفال نسل جوان بود اما موفق نشد
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تصریح کرد: هدف دشمن و ایادی مزدور آن از قضایای روزهای اخیر فریب و اغفال نسل جوان برای حضور گسترده در اغتشاشات بود اما به لطف الهی در این هدف شوم خود موفق نشد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۱:۰۰
عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه
معنویت برآمده از ماه رمضان، عامل اصلی کاهش بزهکاری در این ماه است
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم گفت: معنویت برآمده و حاصل از ماه مبارک رمضان باعث شده که میزان جرم و آمار بزهکاری در این ماه کاهش قابل توجهی پیدا کند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۵:۰۲
در گفتگو با عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه مطرح شد؛
اصلاح و تعالی فردی و اجتماعی ؛ رهاورد حفظ و تداوم معنویت ماه رمضان
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم، اصلاح و تعالی فردی و اجتماعی را از جمله برکات و رهاوردهای حفظ و تداوم معنویت حاصل از ماه مبارک رمضان در دیگر ایام سال عنوان کرد.
۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۱:۴۲
در گفتگوی تفصیلی با عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه مطرح شد؛
ارایه الگوی مقابله با آسیب‌های اجتماعی؛ رسالت حوزه با چاشنی سواد رسانه‌ای/ لزوم نظریه‌پردازی حوزه برای مقابله با معضلات اجتماعی
حوزه/ عضو انجمن مطالعات اجتماعی حوزه علمیه قم با تاکید بر این که در حال حاضر نیازمند نظریه پردازی حوزه در جهت مقابله با معضلات اجتماعی هستیم، گفت: حوزه علمیه با تکیه بر سواد رسانه ای باید در مسیر ارایه الگوی مقابله با آسیب های اجتماعی گام بردارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۱
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور قم:
کارآمدترین سلاح دفاعی در جنگ نرم تقویت باورهای دینی است
حوزه/ عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور قم، موثرترین و کارآمدترین سلاح دفاعی در جنگ نرم فرهنگی را تقویت باورهای دینی مردم عنوان کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۰۰:۱۵